Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

3 sugestie

piotrek75 (PL1)piotrek75 (PL1) Posty: 422
edytowano 04.09.2015 w Sugestie, pochwały & krytyka
1 Skoro są tytuły zmniejszające koszt werbunku ofa proponuje dodać też bonusy które zmniejszały by koszt werbunku defa tytułów jest już wystarczająco dużo więnc proponuje dodać je do już istniejących
2 Proponuje podzielić tygodniowy ranking łupów według przedziałów poziomowych i dodać do niego nagrody nagrodami mogły by być np worki i wózki na łupy
3 Proponuje dodać nowy przedział poziomowy 50 - 60 i 61-69 ( nie mam jeszcze poziomu legendarnego ale dysproporcje między tymi poziomami chyba też są duże więc tu też proponował bym podział ale niech zaproponuje go ktoś kto tam już dotarł)
Jeśli pomysły już kiedyś się pojawiły przepraszam
Post edited by piotrek75 (PL1) on
piotr4440 @ WWW 1

Komentarz

• mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 17.08.2015
    1. Jeden tytuł = jedna nagroda. Nie ma takiego tytułu, który daje dwie nagrody za jednym razem...
    2. Podzielenie takiego rankingu nie miałoby sensu, gdyby nie było za niego nagród. Jestem za!
    3. O wiele większe dysproporcje są w rankingu ''legend''. Nimi trzeba się zająć!
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • piotrek75 (PL1)piotrek75 (PL1) Posty: 422
    edytowano 17.08.2015
    Jeden tytuł = jedna nagroda. Nie ma takiego tytułu, który daje dwie nagrody za jednym razem...
    tak ale dodawanie kolejnych tytułów jest bezsensowne a taka obniżka by się przydała więnc proponuje dodać to do tytułów za których osiągnięcie dostaje się 1 razowo monety lub rubiny np książe wielki ksionże
    piotr4440 @ WWW 1
    edytowano 17.08.2015
    piotr4440 napisał użytkownik: »
    tak ale dodawanie kolejnych tytułów jest bezsensowne a taka obniżka by się przydała więnc proponuje dodać to do tytułów za których osiągnięcie dostaje się 1 razowo monety lub rubiny np książe wielki ksionże
    Bezsensowne jest dodanie dwóch nagród w jednym tytule chwały...
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • kolo10 (PL1)kolo10 (PL1) Posty: 714
    edytowano 17.08.2015
    mati0074 napisał użytkownik: »
    Bezsensowne jest dodanie dwóch nagród w jednym tytule chwały...
    Czemu;)?

...............
    edytowano 17.08.2015
    kolo102 napisał użytkownik: »
    Czemu;)?

...............
    Bo nie ma dżemu;)?

Jest dwadzieścia dwie rangi i dwadzieścia jeden nagród. Skoro bezsensowne jest dodawanie nowych rang, to tym bardziej bezsensowne jest dawanie dwóch nagród w jednej randze (1 ranga = 1 nagroda). Poza tym dodanie nazwy jeszcze jednej nagrody w kilku rangach zmieni całkowicie tabelkę rang na większą - a ileż to razy GGS bawiło się grafiką aż tak, że w starych grach jest bardziej wyraźniejsza grafika...
  • Viper-PL (PL1)Viper-PL (PL1) Posty: 33
    edytowano 17.08.2015
    1 zgadzam się z Matim.
    2 jestem za.
    3 mam 38 lvl mało mnie interesują poziomy legendarne:)
    Nick: Viper-PL
    Serwer: Polska 1
    Poziom: 59
    Sojusz: Wiekszy Obciach

• zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 18.08.2015
    1. Tak, ale jako zamiennik nagród w innych tytułach.
    2. Mi to tam rybka i tak nic fajnego nie zdobędę, nie w legendzie.;)
    3. Nie pamiętam, dawno to było.:) Legendy to większy kłopot. Tam będziesz miał dopiero dysproporcje.

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

edytowano 24.08.2015
    odświeżam.
    piotr4440 @ WWW 1
  • Szymon782Szymon782 Posty: 66
    edytowano 24.08.2015
    1 5/10
    2 8/10
    3 4/10
    zapraszam wszystkich na forum którzy nie mają sojuszu do soja czarny lub do YELLO jak masz niski lvl to choć do czarny jak wysoki do YELLO
    edytowano 04.09.2015
    odświeżam.
    piotr4440 @ WWW 1
Sign In to comment.