Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Monety

MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
edytowano 11.08.2015 w Wasze pytania do gry
1. Ile monet mogę złupić z wierzy na lodach z pierwszym levelem?
2. Ile monet mogę złupić z wierzy na piaskach z pierwszym levelem?
3. Jakie ustawienie żeby wygrać z wierzą na lodach bez strat?
4. Jakie ustawienie żeby wygrać z wierzą na piaskach bez strat?
Post edited by MagorPRO (PL1) on
Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest

Komentarz

• Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    edytowano 09.08.2015
    Wierz nie można "łupić" bo nie ma takich obiektów... Za to można czasem zaatakować "wieżę"...
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    edytowano 09.08.2015
    Ciesiek napisał użytkownik: »
    Wierz nie można "łupić" bo nie ma takich obiektów... Za to można czasem zaatakować "wieżę"...

Miałeś się do czego przyczepić. A możesz odpowiedzieć na pytania?
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • Robertolog (PL1)Robertolog (PL1) Posty: 89
    edytowano 09.08.2015
    Kraina wiecznych lodów: 20 lvl wieży - 1913 monet
    Bez strat będzie pewnie wtedy, gdy dasz dowódcę 90% dystans + zniwelujesz mury i bramę oraz wystawisz mocne wojo w ataku (np elitarną gwardię)
    Robertolog @ WWW 1
  • Szymon200112 (PL1)Szymon200112 (PL1) PL1 Posty: 1,439
    edytowano 09.08.2015
    Na piaskach dystans. Idziesz frontem i skrzydlem, gdzie jest mniej wręcz. Jak są bastiony/strzaly to w 2 falach ściagacze potem oslony do 0. Jak starczy miejsca to drabiny. Monet pewnie cos koło 3 tys., ale pewny nie jestem. Mogę za to powiedzieć ile jest monet z maksymalnych poziomów wież.
    No niestety...
  • kolo10 (PL1)kolo10 (PL1) Posty: 714
    edytowano 10.08.2015
    Szymon200112 napisał użytkownik: »
    Na piaskach dystans. Idziesz frontem i skrzydlem, gdzie jest mniej wręcz. Jak są bastiony/strzaly to w 2 falach ściagacze potem oslony do 0. Jak starczy miejsca to drabiny. Monet pewnie cos koło 3 tys., ale pewny nie jestem. Mogę za to powiedzieć ile jest monet z maksymalnych poziomów wież.
    monety koło 5k-6k
  • iqmatiqmat Posty: 72
    edytowano 11.08.2015
    Robertolog napisał użytkownik: »
    Kraina wiecznych lodów: 20 lvl wieży - 1913 monet
    Bez strat będzie pewnie wtedy, gdy dasz dowódcę 90% dystans + zniwelujesz mury i bramę oraz wystawisz mocne wojo w ataku (np elitarną gwardię)

Nic z tych rzeczy pierwszy poziom wieży bez strat bez żadnych zabawek tam są sami chłopi co prawda miałem dowódcę 90 do wręcza i 100 do murów mówię o lodzie i wojsko 100% wręcz zwykła gwardia, a nie żadna elitarna.
    iqmat @ pl 1
Sign In to comment.