Strona główna Polish Wasze pytania do gry

promocja 200%

2»

Komentarz

• Kyoko (PL1)Kyoko (PL1) Posty: 142
    edytowano 06.08.2014
    Asiu, Filipie
    czekam czekam... i? nie doczekam się odpowiedzi? :(
  • bogdano2007bogdano2007 Posty: 14
    edytowano 06.08.2014
    Heh, z tego co widzę, zamienili oferty 200% taniej na 200% więcej woja za tą samą cenę [coraz wiecej takich ofert się pojawia].
    Ale to jest atrakcyjne dla tych z 70 lvl co prowadzą wojny a dla nas co dopiero się rozbudowujemy co po takich 200 czy nawet 300 demonicznych ? NIC ! I tak ich nie wyżywimy BO NIE MAMY PIEKARNI lvl. 4, a jak od razu puścimy na innych, to odwetu nie obronimy BO NIE MAMY FOSY ZAMKOWEJ itd.
    Rozważcie prosimy tą dziwną politykę firmy - próbujecie załagodzić tej podwyżce cen gry ale robicie to nieudolnie - rekompensata tylko dla części graczy z najwyższymi lvl-ami.
    Ponawiam prośbę o komentarz - czy dacie nam szanse na rozbudowę zamków w rozsądnych cenach ? tak do 200 zł ? Bo teraz wychodzi ok. 300 zł !
    bogdano2007 @ pl 1
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    edytowano 14.08.2014
    bogdano2007 napisał użytkownik: »
    Heh, z tego co widzę, zamienili oferty 200% taniej na 200% więcej woja za tą samą cenę [coraz wiecej takich ofert się pojawia].
    Ale to jest atrakcyjne dla tych z 70 lvl co prowadzą wojny a dla nas co dopiero się rozbudowujemy co po takich 200 czy nawet 300 demonicznych ? NIC ! I tak ich nie wyżywimy BO NIE MAMY PIEKARNI lvl. 4, a jak od razu puścimy na innych, to odwetu nie obronimy BO NIE MAMY FOSY ZAMKOWEJ itd.
    Rozważcie prosimy tą dziwną politykę firmy - próbujecie załagodzić tej podwyżce cen gry ale robicie to nieudolnie - rekompensata tylko dla części graczy z najwyższymi lvl-ami.
    Ponawiam prośbę o komentarz - czy dacie nam szanse na rozbudowę zamków w rozsądnych cenach ? tak do 200 zł ? Bo teraz wychodzi ok. 300 zł !

Witam,

ceny obowiązujące w grze raczej nie ulegną redukcji. Koszt rozbudowy zamku zależy od ilości zakupionych - nie zdobytych w grze - Rubinów, którą Gracz przeznaczy na rubinowe odpowiedniki obiektów, przyspieszenia budowy, pomijanie okresu oczekiwania. Trudno tu mówić o "stałych" kosztach rozbudowy zamku.

Pozdrawiam,
    Asia.
  • ArapaimaGamerArapaimaGamer Posty: 50
    edytowano 16.08.2014
    Witam...

Ja 200% Prime Time to nie widziałem od 17 lvl. Czyli trochę długo i dość dawno to było bo obecnie mam 48 lvl. Przydało by się jakieś oficjalne info co się dzieje z ofertą 200% premii na rubiny. 100% miałem miesiąc temu, niestety nie miałem możliwości skorzystać z tej oferty. Ciekaw jestem czy to jest prawdziwa informacja ?? (bez urazy China, chciałbym tylko znać odp. supportu/dział techniczny w tym temacie). Jeżeli kiedyś było 300% - i zlikwidowano a teraz było max Prime Time 200% - i zlikwidowano... To bardzo nie fajnie zrobiono nam graczom. :(
    Masa osób siedzi już od miesiąca... baaa nawet kilku miesięcy i czeka na 200% P.T. Mam nadzieję, że 200% jednak jest dostępne nadal i, że tylko częstotliwość pojawiania się tej premii została zmniejszona a czas oczekiwania wydłużony. Likwidacja premii 200% było by cyt.: "strzałem w kolano" i zmniejszenia ilości kupowanych przez graczy rubinów a co za tym idzie zmniejszenia wpływów z realnej kasy wpłacanej na ich zakup.
    Widoczne jest za to zwiększenie się częstotliwości pojawiania się propozycji np. typu: "Super Oferta 100%- wpłać 180k rubinów a otrzymasz rzeczy o wartości 360k rubinów" lub "Oferta Indywidualna" dla gracza przesyłana na prv. Także ewenty takie jak np.: "Wojna Światów" w którym to ewencie osoby nie biorące w nim udziału wg. mnie był przymuszone by w nim uczestniczyć przez to iż atakowane były ich zamki i to wojskiem w znacznej większości za rubiny. Ja osobiście z ewentu byłem zadowolony, nagrody całkiem fajne, pkt. chwały ładnie wpadały... więc regularnie i namiętnie brałem w nim udział, za każdym razem kończyłem w pierwszej 50 graczy swojego przedziału lvl., zajmując w ostatniej rundzie ewentu PL vs Ameryka.. 9 miejsce... zawsze walczyłem jak był ewent - atakowałem, korzystałem z zabawek za rubiny i ataku na mój zamek nie miałem ani jednego. Hmm... trochę to dziwne. :rolleyes:
    Takie jest moje zdanie... i uważam, że częstsza dostępność premii P.T. by bardziej zachęcała graczy do kupna rubinów. Ja na obecną chwilę to się cieszę, że 3-5 razy na tydzień pojawi się P.T. 75%. Na więcej nawet nie liczę... :)

Pozdrawiam/ArapaimaGamer

P.S.: Może z zapytaniem o premię 200% należało by się zwrócić do supportu ? Czy jest ta opcja czy została usunięta ? :confused:
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    "Są sprawy proste, jak np. matematyczne równania,
    lecz jeżeli ktoś ZŁA był nauczony, to ZŁA używać będzie, jako rozwiązania !."
  • zajkoś (PL1)zajkoś (PL1) Posty: 996
    edytowano 16.08.2014
    Ja nie mam od miesiaca 200% a jak bylo to kupowalem
    serwer asia1 sojusz SS zaprasza !!!! aktywnych 
  • qbasiqbasi Posty: 12
    edytowano 16.08.2014
    ja też nie ma a chce mieć
    qbasi @ pl 1
  • edytowano 16.08.2014
    Są nadal indywidualne Imienne 75% i 100% więc zawsze taniej można kupić Co jakiś czas także 100% ogólne pojawia się w grze
  • Pawel006 (PL1)Pawel006 (PL1) PL1 Posty: 62
    edytowano 16.08.2014
    china__import napisał użytkownik: »
    Są nadal indywidualne Imienne 75% i 100% więc zawsze taniej można kupić Co jakiś czas także 100% ogólne pojawia się w grze

Zgadza się, oprócz indywidualnych premii 100% pojawiających się po miesiącu od ostatniego zakupu rubinów są również premie 100% ogólnodostępne pojawiające się na początku każdego miesiąca. Problem polega na tym, że premia 200% była skierowana głównie do użytkowników, którzy rzadko kupują rubiny. Po likwidacji tej premii gracze, którzy kupują rubiny w większych odstępach czasu nie otrzymali nic w zamian. Nic.
    W czasie promocji 200% przy zakupie za 104,99 zł otrzymywało się 150.000 rubinów, obecnie 100.000 rubinów. Rożnica jest bardzo duża.
    Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo.
  • edytowano 16.08.2014
    Pawel006 napisał użytkownik: »
    Zgadza się, oprócz indywidualnych premii 100% pojawiających się po miesiącu od ostatniego zakupu rubinów są również premie 100% ogólnodostępne pojawiające się na początku każdego miesiąca. Problem polega na tym, że premia 200% była skierowana głównie do użytkowników, którzy rzadko kupują rubiny. Po likwidacji tej premii gracze, którzy kupują rubiny w większych odstępach czasu nie otrzymali nic w zamian. Nic.
    W czasie promocji 200% przy zakupie za 104,99 zł otrzymywało się 150.000 rubinów, obecnie 100.000 rubinów. Rożnica jest bardzo duża.

Tak różnica jest znaczna :(
    Ale proszę zauważyć że to była promocja Więc jak każda promocja ta dobiegła Końca . Może kiedyś powróci indywidualne 200%
  • Wojownik honoruWojownik honoru Posty: 63
    edytowano 16.08.2014
    I pewnie nie będzie Zawsze jak coś po cichaczu zabierają Nie tłumaczą się z tego

No racja. Asia skomentowała wpis pewnego gracza, ale o promocji ani słowa. Tak samo z wędrownym kupcem (wymiana).
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • edytowano 21.08.2014
    Oficjalne stanowisko w sprawie Promocji 200%

promocja nie została wycofana. Zmieniono jedynie warunki, pod którymi występowała u Graczy, by zapobiec nadużyciom związanym z korzystania z niej
  • Giela (PL1)Giela (PL1) Posty: 49
    edytowano 23.08.2014
    Czyli co... teraz czekamy 3-6 miesięcy na promo? :rolleyes:
  • xGhostOfDeathxxGhostOfDeathx Posty: 1
    edytowano 09.08.2015
    Giela wlace nie! jedynie 10 miesięcy ;)
    xGhostOfDeathx @ pl 1
  • 20rafi02 (PL1)20rafi02 (PL1) PL1 Posty: 87
    edytowano 09.08.2015
    Ostatni raz kupiłem ruble chyba 2 tygodnie temu ale ja nie szaleje 1-2 tysiące rubinów i nie więcej żeby sobie piekarnie postawić czy szpital ale rzadko
    Poziom:70 (legendarny 14),Honor:667,Tytuł:Diuk,sojusz: krzyżacy9,ranga: przywódca,Koalicja:Empire Leagne Offensive

• Mostian (PL1)Mostian (PL1) Posty: 18
    edytowano 09.08.2015
    Oficjalne stanowisko w sprawie Promocji 200%

Te warunki pewne zostały zamienione na te shitowskie promocje "Kup 15k rubli a otrzymasz 1000000000000000000000000000000000000% premii!!!onenone!!"
    Nick: Mostian
    Sojusz: Ghost Division
    "Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoim słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie"

tlsig_by_ofzen-d7dmv7k.png
  • Robertolog (PL1)Robertolog (PL1) Posty: 89
    edytowano 09.08.2015
    Premia 200% rubinów jak najbardziej obowiązuje, ale pod inną postacią. Mianowicie są promocje 100% rubinów i jednocześnie np 36 grosików. Przeliczając: 200% x 85 000 = 255 000 rubinów. Teraz natomiast jest: 100% x 85 000 + 36 x 2 000 = 242 000. Różnica to tylko 13 000 rubinów, co rekompensuje np 600 losów.

A czysta premia 200% pojawia się na początku gry.
    Robertolog @ WWW 1
Sign In to comment.