Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Ważne proszę o pomoc.

robki23robki23 Posty: 2
edytowano 28.07.2015 w Wasze pytania do gry
Mam pytanie, czy jest stara wersja goodgame empire czy cos takiego? Jeśli tak to podajcie link czy coś. Albo jak nie ma, to mozecie powiedziec (jesli sie da) jak wgrac muzyke do goodgame empire (własną)? Prosze o pomoc :confused::p
Post edited by robki23 on
robki2 @ pl 1

Komentarz

• GokuGoku Guest Posty: 212
    edytowano 25.07.2015
    robki23 napisał użytkownik: »
    Mam pytanie, czy jest stara wersja goodgame empire czy cos takiego? Jeśli tak to podajcie link czy coś. Albo jak nie ma, to mozecie powiedziec (jesli sie da) jak wgrac muzyke do goodgame empire (własną)? Prosze o pomoc :confused::p

Niestety nie da się grać w starsze wersje gry, gdyż jest ona na bieżąco aktualizowana.
    Jeżeli zależy Ci tak na muzyce to możesz wyłączyć dźwięki w grze a na drugiej karcie w przeglądarce załączyć z opcją "powtarzaj" ten utwór (stara muzyka Goodgame Empire).
    [h=1]Goodgame Empire Main Soundtrack[/h]
    Goku
    hw8r0z.jpg
    Kontakt z zespołem wsparcia technicznego: SUPPORT
  • sebo662sebo662 Posty: 905
    edytowano 25.07.2015
    robki23 napisał użytkownik: »

Odpowiedzią na twój problem jest powyższy komentarz Goku,ale ja ci dam dobrą radę-jak ci nie pasuje muzyka empire to załączasz coś z YT i do boju ;)
  • mateusz gamer2mateusz gamer2 Posty: 115
    edytowano 25.07.2015
    tu masz dłuższą wersie na 11 minut goodgame empire batalla por berimond ep.1 poder de los leones

a tutaj link https://www.youtube.com/watch?v=tWdQtoh3Txk&index=24&list=WL
    Goku to wspaniały człowiek
    Niech wróci alchemik!
  • robki23robki23 Posty: 2
    edytowano 26.07.2015
    Ok. Dzieki za pomoc szkoda ze nie ma starszej wersji ale tak zrobie z muzyka, tak jak polecacie. THX :o
    robki2 @ pl 1
  • Szymon782Szymon782 Posty: 66
    edytowano 27.07.2015
    a ja słyszałem że da sie robić jakieś generatory wersji nie wiem o co z tym chodzi ale chyba o to że gra sie na jednej wersji bez aktualizacji tak coś kiedyś obiło mi sie o ucho ale nie wiem czy to prawda
    zapraszam wszystkich na forum którzy nie mają sojuszu do soja czarny lub do YELLO jak masz niski lvl to choć do czarny jak wysoki do YELLO
  • Slupio98 (PL1)Slupio98 (PL1) Posty: 441
    edytowano 27.07.2015
    Generatora wersji nie da się zrobić, co najwyżej generator haseł.
    Jeżeli już to menadżer haseł.
    A teraz odnośnie samych wersji gry...
    Gra składa się z 2 części:
    a) serwera - na tą nie mamy wpływu i nie jest przesyłana na nasz komputer
    b) clienta - ta część przesyłana jest na nasz komputer i możemy ją zapisywać(co z resztą przeglądarka musi zrobić by móc odczytać kod)

client napisany jest w technologii flash za pomocą AS3, oznacza to mówiąc po ludzku, że to zwykły plik zapełniony linijkami kodu. W teorii zatem jeżeli ktoś zapisywałby owe pliki clienta to w teorii mógłby wejść starą wersją clienta.
    Jest jednak pewien problem.
    Gra na pewno ma jakiś system śledzenia wersji clienta, dlatego najpierw trzeba by było zdekompilować kod i odrobinę go poprawić tak by oszukać serwer(zamienić wersję np 5.34 na 23.5).
    TO nie koniec problemów... stare wersje gry mają stare elementy... więc możliwe że wiele obecnie używanych rzeczy znikłoby, bo po prostu gra nie byłaby w stanie je odczytać, więc trzeba by było dopisywać kolejne linijki kodu dodające większą zgodność.
    To tyle od strony gry, dochodzą jeszcze do tego updaty AS, czy poprawa wydajności :)

Patrząc na to ile trzeba by było się z tym bawić to łatwo można wyjść z założenia że prościej będzie po prostu wyciszyć grę i puścić coś w tle na kompie ;)

@EDIT
    Heh tyle się napsiałem ciekawe kto to odczyta - chyba nikt xD
    Mój dekalog:
    1. Zawsze mam rację
    2. Jeśli argumenty przeciwnika są mocniejsze, zarzucam mu brak logiki
    3. Jeśli argumenty przeciwnika są logiczne w przeciwieństwie do moich uciekam w absurd
    4. Jeśli orientuję się że zawędrowałem w ślepą uliczkę, obrażam adwersarza
    5. Jeśli adwersarz nie chce się obrazić mieszam z błotem jego bliskich
    6. Każdy kto ma inne zdanie niż ja jest głupcem
    7. Jestem jedyną i niepodważalną wykładnią prawd opartych na naukowych dowodach

Na pewno chcesz się wdać w dyskusję? :)

• Robertolog (PL1)Robertolog (PL1) Posty: 89
    edytowano 28.07.2015
    Odpal grę, poszukaj w plikach cache pliku z muzyką, podmień go, odśwież grę. U mnie zadziałało.
    Robertolog @ WWW 1
Sign In to comment.