Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Dwa badania

MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
edytowano 25.07.2015 w Wasze pytania do gry
1. Ile kosztuje badanie zbrojnego weterana?

2. Ile kosztuje badanie ochotników?

3. Jaką siłę ma ochotnik?

4. Ile kosztuje zwerbowanie zbrojnego weterana?
Post edited by MagorPRO (PL1) on
Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest

Komentarz

• kolo10 (PL1)kolo10 (PL1) Posty: 714
    edytowano 23.07.2015
    4. 490 monet
    3. 8 atak 27 obrona wręcz 24 obrona dystans
  • zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 23.07.2015
    1, 2. Z tego co pamiętam coś koło 80-81k.
    3. 490 monet.
    4. http://scr.hu/1l1y/utlj1

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• Robertolog (PL1)Robertolog (PL1) Posty: 89
    edytowano 23.07.2015
    Chciałbym dodać, że zbrojny weteran, przy odpalonym bankiecie, rekrutuje się ok 25s ;)
    Robertolog @ WWW 1
  • kolo10 (PL1)kolo10 (PL1) Posty: 714
    edytowano 23.07.2015
    Robertolog napisał użytkownik: »
    Chciałbym dodać, że zbrojny weteran, przy odpalonym bankiecie, rekrutuje się ok 25s ;)
    Tak ? Przy Tym za 80 k ?
  • czerwona.malwa (PL1)czerwona.malwa (PL1) PL1 Posty: 171
    edytowano 23.07.2015
    25 sekund?

co trzeba miec oprucz bankietu?

pozdrawiam
    czerwona.malwa @ pl 1
  • zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 23.07.2015
    Plac musztry i mistrza musztry jak mniemam.

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

edytowano 23.07.2015
    odpada bo to daje max z 200 % .... 125 max plus 80 %....... bankiet z 600% ja na bankiecie mam z 16 minut
    czerwona.malwa @ pl 1
    edytowano 23.07.2015
    Bankiet - 600%
    Plac musztry - do 125%
    Mistrz musztry - 80%
    No i porządek - ok 270%
    Razem daje to jakieś 1200% do produkcji, a jest jak najbardziej wykonalne. Podejrzewam, że dałoby radę zejść poniżej 15s.
    Robertolog @ WWW 1
  • Slupio98 (PL1)Slupio98 (PL1) Posty: 441
    edytowano 23.07.2015
    heh no i walcz z takim jak ten wyżej... :P Tu masz taki przydatny spis: http://student.agh.edu.pl/~rak/empire/wiezabadan.php
    Mój dekalog:
    1. Zawsze mam rację
    2. Jeśli argumenty przeciwnika są mocniejsze, zarzucam mu brak logiki
    3. Jeśli argumenty przeciwnika są logiczne w przeciwieństwie do moich uciekam w absurd
    4. Jeśli orientuję się że zawędrowałem w ślepą uliczkę, obrażam adwersarza
    5. Jeśli adwersarz nie chce się obrazić mieszam z błotem jego bliskich
    6. Każdy kto ma inne zdanie niż ja jest głupcem
    7. Jestem jedyną i niepodważalną wykładnią prawd opartych na naukowych dowodach

Na pewno chcesz się wdać w dyskusję? :)

edytowano 23.07.2015
    Na wb werbunek dajem obecnie 63% plus te 15 sekund to bajania

teraz na 200 pp nadzorca plac musztry podstawowy WB max 63% to mi daje czas

2.30 minuty za sztuke przy 980 % dopalaczy

pozdrawiam
    czerwona.malwa @ pl 1
    edytowano 23.07.2015
    Może 20s to to nie jest, ale zawsze coś
    http://ifotos.pl/z/wqpehpq
    Robertolog @ WWW 1
  • Slupio98 (PL1)Slupio98 (PL1) Posty: 441
    edytowano 23.07.2015
    20 sekund nie, ale blisko. Pomoc sojusznicza sprawia że tak jakby jeden werbował się prawie 30 sekund :)
    Mój dekalog:
    1. Zawsze mam rację
    2. Jeśli argumenty przeciwnika są mocniejsze, zarzucam mu brak logiki
    3. Jeśli argumenty przeciwnika są logiczne w przeciwieństwie do moich uciekam w absurd
    4. Jeśli orientuję się że zawędrowałem w ślepą uliczkę, obrażam adwersarza
    5. Jeśli adwersarz nie chce się obrazić mieszam z błotem jego bliskich
    6. Każdy kto ma inne zdanie niż ja jest głupcem
    7. Jestem jedyną i niepodważalną wykładnią prawd opartych na naukowych dowodach

Na pewno chcesz się wdać w dyskusję? :)

• MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    edytowano 24.07.2015
    500 monet za takiego dobrego wojaka? Super! A wie ktoś może za ile jest badanie ochotnicy?
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • Piotrek933 (PL1)Piotrek933 (PL1) Posty: 717
    edytowano 24.07.2015
    Badanie zbrojnego kosztuje dokładnie 80100 drewna i 81000 kamienia.
    Badanie ochotnika pewnie podobnie.
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 24.07.2015
    MagorPRO napisał użytkownik: »
    500 monet za takiego dobrego wojaka? Super! A wie ktoś może za ile jest badanie ochotnicy?
    Czy ja wiem czy taki dobry. Z ogółu wojska uniwersalne są badziewne. W dodatku zbrojny weteran zżera 6 jednostek, więcej niż demoniczni. Ja tam wolę włócznika i piechura weterana:p.
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
    edytowano 24.07.2015
    mati0074 napisał użytkownik: »
    Czy ja wiem czy taki dobry. Z ogółu wojska uniwersalne są badziewne. W dodatku zbrojny weteran zżera 6 jednostek, więcej niż demoniczni. Ja tam wolę włócznika i piechura weterana:p.

Naprawdę 6 jednostek?

To może dlatego nigdy nie chciało mi się go badać;)
    edytowano 24.07.2015
    Tak czy siak, trzeba wykonać te badanie, bo później nie zdoła się ''wybadać'' Ochotnika, Ambulans i Ochotnika:). No chyba, że ktoś bez tych trzech badań przeżyje:).
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
    edytowano 24.07.2015
    Chyba będzie bez nich ciężko, ale jednak ciężkozbrojnych kuszników i oburęczne miecze:)
    edytowano 24.07.2015
    Zbrojny weteran ma porównywalne parametry do halabardnika weterana, a dodatkowo może służyć do ataków na NPC. Wg mnie jest jedną z lepszych jednostek, bo nie służy tylko do obrony. Ponadto 1000 takich wojaków na zamek tworzy już jakiś kapitał.
    A tutaj obiecane prawie 20s (2 sekundy brakują)
    http://ifotos.pl/z/wqpsere
    Robertolog @ WWW 1
    edytowano 25.07.2015
    Robertolog napisał użytkownik: »
    Zbrojny weteran ma porównywalne parametry do halabardnika weterana, a dodatkowo może służyć do ataków na NPC. Wg mnie jest jedną z lepszych jednostek, bo nie służy tylko do obrony. Ponadto 1000 takich wojaków na zamek tworzy już jakiś kapitał.
    A tutaj obiecane prawie 20s (2 sekundy brakują)
    http://ifotos.pl/z/wqpsere
    Ostatnio na figurach NPC traci się więcej wojska. Atakując barona załóżmy, że straciliśmy 20 zbrojnych weteranów. Koszt leczenia 1 zbrojnego weterana jest dwukrotnie większe niż leczenie piechura weterana lub weterana oburęcznego miecza. Mnożąc razy 20 koszt leczenia zbrojnego jest dość duży. Nie mówiąc już o tym, jeżeli ktoś nie ma szpitala i musi werbować zbrojnych. Ponadto halabardnik. włócznik, piechur i oburęczny miecz weteran mają lepsze statystyki bojowe. Dwóch zbrojnych zjada 12 żywności na godzinę - tyle co trzech oburęcznych weteranów Siła bojowa między dwóch zbrojnych a trzech oburęcznych weteranów jest dosyć duża.
Sign In to comment.