Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Produktywność

MariuszYuMariuszYu Posty: 96
edytowano 19.07.2015 w Sugestie, pochwały & krytyka
Produktywność uzależniona od porządku to super sprawa działa na prawie wszystko co produkujemy, powinno też działać w stosunku do domków zwiększało by to zbierany podatek
Post edited by MariuszYu on

Komentarz

• zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 19.07.2015
    Ilość mieszkańców zależy od poziomu domu. Jak pp może wpłynąć na ilość mieszkańców? Skłoni ich do rozmnażania się?

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• Lumpel (PL1)Lumpel (PL1) Posty: 147
    edytowano 19.07.2015
    na 5 ludności przypada 1 uzbrojomy
    chcemy na nowo alchemika niech ggs przywróci
  • KamilP..c (INT1)KamilP..c (INT1) Posty: 81
    edytowano 19.07.2015
    zysiu2000 napisał użytkownik: »
    Ilość mieszkańców zależy od poziomu domu. Jak pp może wpłynąć na ilość mieszkańców? Skłoni ich do rozmnażania się?
    To by było raczej tak ,ze beda mieli zapał do roboty i beda przynosić wiencei monet tym samym wiencei kapitału dla gracza :)
    KamilP..c @ pl 1

Zapraszam na Serwer Azijatyckim Asia 1
    http://empire.goodgamestudios.com?ic=CR-1LLQ0&w=199947
    1.Wybrać flagę na której napisane jest wielkimi literami ASIA
    2.Wybrać En Asia 1
    3. Zarejestrować się
    4. Zacząć grę i dołączyć do Polskich soiuszy do wyboru : Titans , Golden Brigade lub Miecz
    5.Bawić się grą
  • zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 19.07.2015
    KamilP..c napisał użytkownik: »
    To by było raczej tak ,ze beda mieli zapał do roboty i beda przynosić wiencei monet tym samym wiencei kapitału dla gracza :)

Ach w taki sposób... No jak tak to ok.

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• Erni Erni (PL1)Erni Erni (PL1) PL1 Posty: 25
    edytowano 19.07.2015
    Ja do tego bym dodal przadek niepubliczny czyli rozowe domki gdzie chlopy by mialy ucieche i wieksza motywacje do robienia kasy bo wiadomo ze takie domki publivczne tanie nie sa:)
    ForestGamer @ pl 1
  • Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    edytowano 19.07.2015
    A mnie się pomysł podoba! Tyle, że PP powinien mieć dużo słabszy wpływ na podatki - np. dziesięciokrotnie mniejszy...
Sign In to comment.