Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Zmiana siły ataku/obrony

124»

Komentarz

• Piotrek933 (PL1)Piotrek933 (PL1) Posty: 717
    edytowano 02.07.2015
    dwa też nie zważając, że w prawie każdym kraju ta gra jest i nie tylko my zasilamy "skarbiec" GGE
  • edytowano 03.07.2015
    Gratuluje ggs spieprzenia calej mechaniki walki. Atak obcego zwyklymi weteranami, tymi najslabszymi, zabawki rubinowe z zamku, dowodca 90 wrecz, 50 dystans. Obrona kasztelan 90/90, gwardia krolewska, strzaly bodkin i bomby wapienne. I mi taki obcy wszedl w 2 fali na dziedziniec - dlaczego?
    Genialne pomysly, naprawde. I nie, nie przekonuje mnie to do kupowania rubli. Bardziej do olania tej gry, tak jak my gracze jestesmy olewani.
    Pora zmienic gre na jakas fajna :)
  • Erni Erni (PL1)Erni Erni (PL1) PL1 Posty: 25
    edytowano 04.07.2015
    Witam zauwazylem pewne zmiany w atakach na obce zamki uderzajac dowodca 90/90 wygrywajac na murzach na dziedziniec wchodze jakbym wchodzil na ujemnym bonusie straty na dziedzincu sa wieksze niz kiedys pozdrawiam
    ForestGamer @ pl 1
  • piotrek75 (PL1)piotrek75 (PL1) Posty: 422
    edytowano 04.07.2015
    i właśnie takimi zmianami hcom zachęcać ludzi do gry
    piotr4440 @ WWW 1
  • Boonia5 (PL1)Boonia5 (PL1) Posty: 83
    edytowano 04.07.2015
    kupowałam premium ze względu na większą ilość dowódców......nie bedę kupowac, bo zamiast np 30 baronów mogę atakowac 10, ze wzgledu na straty.......i juz mi dosc tych gienków co mam...jeżli supp umie liczyć, to policzy, wiem że nie ja jedna rezygnuje z konta premium....
    Być dobrym jest szlachetnie. Lecz uczyć innych jak oni mają być dobrzy, jest jeszcze szlachetniejsze i nie wymaga tyle wysiłku.
    To be good is noble; but to show others how to be good is nobler and no trouble. Mark Twain
  • DIESEL IDIESEL I Posty: 373
    edytowano 04.07.2015
    Ciesiek napisał użytkownik: »
    Drogi Goku!

Tak jak pisałem wcześniej - GGS zachowuje się jak dzieciaki napalone na kasę. Nie było żadnego błędu - obserwuję forum od dwóch lat i nikt takiego błędu nie zgłaszał. GGS też nie może twierdzić, że taki błąd istniał, bo nie podaje nawet przybliżonych metod obliczeniowych, które pozwoliłyby to zweryfikować. Każdy gracz pracuje na wyposażenie swoich dowódców oraz bohaterów. Czy to jest kara za ich aktywność i zaangażowanie?

Od ludzi na poziomie można oczekiwać jasnego stwierdzenia "Uważamy, że macie za małe straty atakując baronów, dlatego ich wzmacniamy", a nie wymyślanie bajek o błędach. Wtedy wszystko byłoby jasne i nie byłoby problemu. Czy takie uczciwe podejście do sprawy boli GGS? Zaistniała sytuacja świadczy o tym, że GGS nie traktuje graczy poważnie (ukrywając takie informacje przed wdrożeniem poprawki). A dla mnie osobiście to również przejaw braku kultury osobistej.

PS. Nie ma nic w ogłoszeniach! Ogłoszenia są PRZED wprowadzeniem zmian. PO wprowadzeniu to się nazywa ERRATA.
    W pełni zgadzam się z Cieśkiem
  • Erni Erni (PL1)Erni Erni (PL1) PL1 Posty: 25
    edytowano 04.07.2015
    no teraz to sobie jaja z nas robia dowodca max dystans przegrywa z obcym na murze maja do tego zabawki na dystans obcy bez premi do dystansu w 1 fali leci dystansem i nawet jednego wojaka na murze nie traci ktorys to raz z rzedu tak jest ze nie uwzglednia wogole posiadanego dowodcy albo nie bierze fosy pod uwage a suport jak zawsze ze nie dopatrzylismy sie bledu gra przebiega prawidlowo no chyba sie porzygam na to wszystko
    ForestGamer @ pl 1
Sign In to comment.