Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Absurd gry.

Rudenet (PL1)Rudenet (PL1) Posty: 299
edytowano 19.05.2015 w Sugestie, pochwały & krytyka
Absurdy GGE-odcinek 3! Nazwa: Archipelag.
Statek transportowy za 150 akwamarynu daje nam 50 Punktów Sztormu. Drugi poziom, który jest ponad 3 razy droższy, daje nam o 50 więcej punktów-czyli opłacalniejsze i sensowniejsze byłoby zbudowanie 2 czy nawet 3 takich statków. Moim zdaniem-to jest bez sensu.

​P.S.: To nie jest protest.
Post edited by Rudenet (PL1) on
Trza zrobić rewolucję narodową!

Pomóż wszystkim liczyć do miliona!
Support.

Komentarz

• MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    edytowano 19.05.2015
    Dlatego nie biorę udziału w Archipelagu. To po prostu nie ma sensu -,-
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • Domin_Klimek (PL1)Domin_Klimek (PL1) Posty: 1,063
    edytowano 19.05.2015
    MagorPRO napisał użytkownik: »
    Dlatego nie biorę udziału w Archipelagu. To po prostu nie ma sensu -,-

Ja również, no chyba, że ktoś mnie ładnie poprosi, a teraz wszedłem na Archipelag ze względu na ten post ,,Ile wiesz o Empire?".
    5596cfa1c7929png
    Wyrabiam Sygnatury i prowadzę serię Kosmos
    Domin_Klimek Diuk
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    edytowano 19.05.2015
    Ja raz wszedłem " O ciekawe jak to wygląda" zobaczyłem i już chyba nigdy nie wejdę. Po co mam się męczyć, żeby zdobywać akwamaryn, budować totalnie nie opłacalne statki i nic z tego nie mieć? 5000 za pierwszą nagrodę?? To chyba żart. I to w dodatku dla sojuszu...
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • sebo662sebo662 Posty: 905
    edytowano 19.05.2015
    Ja raz wszedłem " O ciekawe jak to wygląda" zobaczyłem i już chyba nigdy nie wejdę. Po co mam się męczyć, żeby zdobywać akwamaryn, budować totalnie nie opłacalne statki i nic z tego nie mieć? 5000 za pierwszą nagrodę?? To chyba żart. I to w dodatku dla sojuszu...

Jak byś nabił 5k ładunku to co miesiąc byś dostawał zbrojki i klejnoty ze sztormu ...
  • Szymon200112 (PL1)Szymon200112 (PL1) PL1 Posty: 1,439
    edytowano 19.05.2015

Czy wy jesteście norkalni?

Za jedyne 5 tys. Ładunku sojusz otrzyma 25tys. rubinów do skarbca! Absurd? 5tys. Wiecie jak to łatwo zrobić i mieć rubiny na rozbudowę sojuszu?

Po 2 Najpierw się rozszerza zamek i buduje statki na 1poziom, a jak braknie miejsca to się ulepsza.

Jak 25tys rubinów (i 250tys. Monet) za bezcen to absurd to powodzenia.:) 1nagrodę jest w stanie spokojnie 15 osobowy sojusz z graczami na 30-50poziomie zrobić.
    No niestety...
  • frugo1991 (PL1)frugo1991 (PL1) Posty: 1,458
    edytowano 19.05.2015
    Nie zgodzę sie z opinią założyciela tematu, za bezcen sojusz może utrzymać 25t rubinów i monety. Jeśłi się bardziej postara, będzie 15 000 pł i kolejne nagrody. To za bezcen. Większy sojusz może spokojnie zebrać 50t. Z zainwestowaniem da się wyciągnąć dużo więcej. Ja osobiście nie wchodzę zawsze i nie zawsze udaje mi sie swoje cele osiągnąć, ale sie nie zrażam.
    Frugo1991 @ WWW 2
Sign In to comment.