Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Mała propozycja.

Rudenet (PL1)Rudenet (PL1) Posty: 299
edytowano 10.05.2015 w Sugestie, pochwały & krytyka
Ta propozycja nie musi się znaleźć w grze, po prostu chciałem ją tylko napisać.
Przywrócilibyście stary obóz najemników, tzn. ten, w którym co jakiś czas przychodzą pojedynczy żołnierze? Byłby on po prostu w innym miejscu, np. koło lasu, albo na tym "trawniku" z wydarzeniami (Np. z Berimondem, kupcem, śp. alchemikiem itp.).
Nie trzeba tego dodawać do gry, ale pozwalam.
Post edited by Rudenet (PL1) on
Trza zrobić rewolucję narodową!

Pomóż wszystkim liczyć do miliona!
Support.

Komentarz

• Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    edytowano 09.05.2015
    Wolę tak jak jest - można zdobyć rubinowe narzędzia do ataku lub obrony, etc.
  • Szymon200112 (PL1)Szymon200112 (PL1) PL1 Posty: 1,439
    edytowano 09.05.2015
    Ciesiek napisał użytkownik: »
    Wolę tak jak jest - można zdobyć rubinowe narzędzia do ataku lub obrony, etc.

Podpisuję się pod to!

Można za bardzo niską cenę dobre narzędzia kupić.
    No niestety...
  • Domin_Klimek (PL1)Domin_Klimek (PL1) Posty: 1,063
    edytowano 10.05.2015
    Rudenet napisał użytkownik: »
    Przywrócilibyście stary obóz najemników, tzn. ten, w którym co jakiś czas przychodzą pojedynczy żołnierze? Byłby on po prostu w innym miejscu, np. koło lasu, albo na tym "trawniku" z wydarzeniami (Np. z Berimondem, kupcem, śp. alchemikiem itp.).

Wolę tak jak jest.
    5596cfa1c7929png
    Wyrabiam Sygnatury i prowadzę serię Kosmos
    Domin_Klimek Diuk
  • edytowano 10.05.2015
    Rudenet napisał użytkownik: »

Pamiętam ten obóz,trochę mi żal jeszcze go...
    Jak się wchodziło na obóz,były jednostki które można było od razu kupić bez czekania.
    Kupowało się a najemnik już był w naszym zamku.Co godzinie (jak pamiętam) zjawiało się 5 ofert.

Natomiast ten obóz ten nie jest jakiś zły,po można w nim za drobną ceną monet zdobyć (zasoby,zbroje,punkty vip,wojsko,narzędzia) Tylko że trzeba czekać trochę...

Ale gdyby ich zamienić znów na ten obóz w ten to-nie,po dzisiejszy obóz jest opłacalny
    Ale jeżeli faktycznie umieszcić obóz tam gdzie mówisz-to warto :)
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 10.05.2015
    Mnie się podoba obóz w postaci teraźniejszej. Przynajmniej można dostać coś więcej niż samych żołnierzy...

A co do urozmaicenia obozu najemników to tutaj kiedyś pisałem o osiągnięciach związany z najemnikami:http://pl.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?66051-Ob%C3%B3z-najemnik%C3%B3w-mini-sugestie
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • sebo662sebo662 Posty: 905
    edytowano 10.05.2015
    A ja popieram pomysł rudeneta choć nie korzystam prawie w ogóle z obozu .
  • zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 10.05.2015
    Wolę dostać zabawki rubinowe i od czasu do czasu darmowy, 10 minutowy czas premium wraz z wojskiem niż samo wojsko. Teraz jest bardzo dobrze.

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

Sign In to comment.