Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Koniec wojny?

158

Komentarz

• edytowano 13.09.2014
    marekb napisał użytkownik: »
    Ale lechu masz klopot - trzeba te wieze zadefowac i co? jak sie EE sprezy to poleci z 3 wieze spowrotem do nas:) Wieza to kłopot:)

tak sie zatanawiam gdzie Ty pojdziesz jak juz nie bedziesz mial gdzie isc.

grzmomot to juz naotwierał bram tyle ze niedlugo pobije rekord empire w bramach:)

a taki kozak byl...
  • edytowano 13.09.2014
    Lechistan napisał użytkownik: »
    jak poprawimy to ae zawoła o surowce, surowce nie dojdą bo wózki wożą żarcie na deffowanie wież. Dzieki temu wojo nawieje z wieży. I wieza będzie nasza. a jak sie ma 200 z wież to juz nie idzie zbijac kasztelana

gdzie się podziało 6 wież z elity?

ktoś zajumał po cichu?

480 to już można kija wbijać

kija? hmm.. kija to juz mozna wbijac od momentu co sie rebelia i trojka wycofała z wojny.

juz nie rozbija okupcacji.

ale jak chcecie na spokojnie. to jeszcze trzeba zejsc /..

mozna powiedziec ze obiekty juz zabrane.

a markab nie sluchaj on nie wie co mowi.

on nie widzi ze nie ma czym rozbijac. widzi ze wieze trzeba defowac.

jezus gdzie sie tacy urodzili

elita wysmiewala Black Sun ..ze slabi ..ze nie umieją.. moze nie sa tacy dobrzy jak elita ale sa bardzo przystojni i kobiety wariują;)
    taki lechistan to na dyskoteki w mlodosci jedzil na wigry 3 na bagazniku z kolegą;)
    a wracali w BMW cabrio z laskami.
    i bez..

Black Sunu

NOE by tej wojny nie wygralo.

a posty dla aka by sie zdaly. ten ma fajne posty http://scr.hu/2f08/t9g0w

i naprawde nie ma pojecia o czymkowliek.
  • LechistanLechistan Posty: 1,885
    edytowano 13.09.2014
    Dziekuję w imieniu moich Dzieciaków. nie umniejszając zasługi nikogo to nie jest tak że NoE tą wojnę wygrało. ee ją przegrała popełniając tyle błędów że aż czasem przecierałem oczy ze zdumienia. To ee przegrała ją swoją pychą, nie liczeniem się z innymi, awanturnictwem, cwaniakowaniem, brakiem przewidywania konsekwencji swoich działań. Trzeba byłoby wrócić do początku i rozstrząsać każde słowo ale to co teraz napiszę chyba pokaże o co chodzi z tą klęską. Od dłuższego czasu muszę powstrzymywać naszą szkółkę przed atakami na Renate. Panienka upatrzyła sobie posterunek od gracza od nich i zasuwała sobie z kasztelanem. Oczywiście nic nie zdziałała bo po pierwsze nie miała wsparcia od sojuszu a po drugie jest po prostu słaba. Odpuściła, wzięła sobie jakiś inny post ze słupa ale w ramach zemsty atakuje tego gracza 50-któryś level z zaciekłością godną lepszej sprawy. Gracz naszej szkółki chce konczyć grę bo ma doś ciągłego gaszenia się ale jego przyjaciele po prostu pójdą po posterunki Renate. I nie będzie zmiłuj się, Black Sun pomoże a Renia juz może zakładać konto na Kurniku.

Powtarzam. Jak ktoś chce wojować niech odrabia lekcje. Niech usiądzie, pomyśli, przypomni sobie histrię mapy. Niech pomyśli np gdzie jest GT i Czarny Grom.

I do Gumisia który to na pewno przeczyta. Tomku, nie jest tak że opieracie się połowie mapy przez trzy miesiące. Nie jest tak że wojujecie już Bóg wie ile czasu. My po prostu na was nie łaziliśmy. Tak naprawdę to beczycie na forum po dwóch dniach ataków. Dwa dni starczyło byście z pysznej i dumnej ee stali się kieckarzami bez honoru. To czy wam zabierzemy na szybko wszystko nie ma żadnego znaczenia. Nikomu się nie śpieszy. Teraz przejdziemy do fazy farmienia. Będziemy łazić i łazić a wy zaczniecie robić za farmy. będziecie rzygać patrzac na tą setkę ataków wiszącą cały czas na trąbce. I bedą do was przychodzić ostatnie szkółki z krańców mapy. Na drewnianych oslonach, z buta. A wy będziecie na to patrzeć. Nie będziecie się bronić bo nie będzie czym. I wejdzie taki atak z dowódca 30/46 z klejnotami na poszukiwanie skarbów i wyniesie sobie 8 kilo drewna. Bedzie się cieszył a wy będziecie się coraz mocniej jarać. Dojdzie do tego ze po ugaszeniu za rok schowasz kolosa ze zniczem bo będzie cię drażnił widok płomyka na zamku. Możesz sobie jeszcze pofukać, pobeczec wraz z markiem "b" że to niesprawiedliwe. Pewnie będziecie przygotowywać pozew zbiorowy że wam stolica została niesłusznie zabrana. Tylko że ta "zbiorowość" będzie bardzo mała. Pomyśl ilu z was teraz siedzi nocami. 8 osób? Gdzie reszta sojuszu? Wielkiej Elity-meteora Empire?
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
    edytowano 13.09.2014
    KsiężycowyRuler napisał użytkownik: »
    a posty dla aka by sie zdaly. ten ma fajne posty http://scr.hu/2f08/t9g0w

i naprawde nie ma pojecia o czymkowliek.

no te to już podobno zaklepane
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
  • 2gogo2gogo Posty: 11
    edytowano 13.09.2014
    tak sie zatanawiam gdzie Ty pojdziesz jak juz nie bedziesz mial gdzie isc.

grzmomot to juz naotwierał bram tyle ze niedlugo pobije rekord empire w bramach:)

a taki kozak byl...

Wiesz co krótki , jesteś żałosnym typem, z czego Ty się cieszysz razem ze swoim przydupasem Leszkiem?
    Czym się szczycicie , że całą koalicją atakujecie jeden sojusz? to tylko i wyłącznie świadczy o tym , że za grosz honoru nie macie .
    A tego waszego pieprzenia to już nawet czytać się nie chce. jacy to wy zajebiście itd, itp...
    w pojedynkę nic nie znaczycie, jesteście zwykłymi leszczami. Ciekawe ile Wy bramek byście podnieśli jakby na Was cała mapa poleciała? a może wszyscy gołąbka by wykupili co?

Lechu a Ty zapomniałeś jak po jednym dniu ustawki z EE płakałeś , ze chcesz końca? hahaha to dopiero świadczy o tym jaki cwaniak i kozak jesteś.
    ZDRAJCA!!!!!

Nie wiem dlaczego te wszystkie sojusze walczące po Waszej stronie jeszcze z Wami są , zabawki się kończą nie ma co rozdawać a i z takimi imbecylami to bym nie chciała minuty grać w jednej koalicji .
    Jak może Wam sprawiać przyjemność ta gra? Latanie na jeden sojusz ? takie to fajne? za słabi jesteście wykorzystujecie swoje akademie do masówek a sami wojsko kisicie na czarna godzinę , tylko szkoda , że oni o tym nie wiedzą , że na 800 trąbek to może 20 było od Was , wysługujecie się nimi a oni jak te psy latają , marnując swój czas i pieniądze na taki nic nie wartych jak Wy!!!

Ja grę skończyłam , już dawno bo z takimi ludźmi na mapie jak Wy to odechciewa się grać , gra nie jest przyjemnością.

Zapomniałeś jak to ostatnio cała mapa Cię jechała? bo tak Brak Snu kazało, zniszczyć wszystkie konta krótkiego, szybko widzę o tym zapomniałeś a później sprzedałeś się haha jak męska dzi...a, jesteś nikim , jak tylko forumowym klownem .(chorągiewka)

Szkoda tylko , że wszystkie Wasze akademie są zastraszane i boją się od Was odejść bo zostaną spaleni , można spalić im zamki zabrać wioski i posty to tylko gra , w realu nic im się nie stanie, ale gdyby odeszli to kto im zabierze? Jak sami nic nie zrobicie bo jesteście za słabi, przez cała wojnę Brak Snu i black sun się paliło tego nikt nie widział nikt nie pokazał, jak to lataliście po akademiach a EE Was paliło , brak słów....

dla mnie jesteście nikim!!!!

Pozdrawiam tych co maja jeszcze honor i dystans do gry .
    miłego dnia

Pewnie dostanę bana za to i już nie będę miała możliwości wypowiedzenia się , więc zaznaczę jeszcze , że nic wspólnego z EE nie mam bo już nie gram , ale podczas całej swojej przygody na Empire byłam w jednej koalicji z nimi , bo są wspaniałymi ludźmi których serdecznie pozdrawiam.
    2gogo @ pl 1
  • edytowano 13.09.2014
    2gogo napisał użytkownik: »
    Wiesz co krótki , jesteś żałosnym typem, z czego Ty się cieszysz razem ze swoim przydupasem Leszkiem?
    Czym się szczycicie , że całą koalicją atakujecie jeden sojusz? to tylko i wyłącznie świadczy o tym , że za grosz honoru nie macie .
    A tego waszego pieprzenia to już nawet czytać się nie chce. jacy to wy zajebiście itd, itp...
    w pojedynkę nic nie znaczycie, jesteście zwykłymi leszczami. Ciekawe ile Wy bramek byście podnieśli jakby na Was cała mapa poleciała? a może wszyscy gołąbka by wykupili co?

Lechu a Ty zapomniałeś jak po jednym dniu ustawki z EE płakałeś , ze chcesz końca? hahaha to dopiero świadczy o tym jaki cwaniak i kozak jesteś.
    ZDRAJCA!!!!!

Nie wiem dlaczego te wszystkie sojusze walczące po Waszej stronie jeszcze z Wami są , zabawki się kończą nie ma co rozdawać a i z takimi imbecylami to bym nie chciała minuty grać w jednej koalicji .
    Jak może Wam sprawiać przyjemność ta gra? Latanie na jeden sojusz ? takie to fajne? za słabi jesteście wykorzystujecie swoje akademie do masówek a sami wojsko kisicie na czarna godzinę , tylko szkoda , że oni o tym nie wiedzą , że na 800 trąbek to może 20 było od Was , wysługujecie się nimi a oni jak te psy latają , marnując swój czas i pieniądze na taki nic nie wartych jak Wy!!!

Ja grę skończyłam , już dawno bo z takimi ludźmi na mapie jak Wy to odechciewa się grać , gra nie jest przyjemnością.

Zapomniałeś jak to ostatnio cała mapa Cię jechała? bo tak Brak Snu kazało, zniszczyć wszystkie konta krótkiego, szybko widzę o tym zapomniałeś a później sprzedałeś się haha jak męska dzi...a, jesteś nikim , jak tylko forumowym klownem .(chorągiewka)

Szkoda tylko , że wszystkie Wasze akademie są zastraszane i boją się od Was odejść bo zostaną spaleni , można spalić im zamki zabrać wioski i posty to tylko gra , w realu nic im się nie stanie, ale gdyby odeszli to kto im zabierze? Jak sami nic nie zrobicie bo jesteście za słabi, przez cała wojnę Brak Snu i black sun się paliło tego nikt nie widział nikt nie pokazał, jak to lataliście po akademiach a EE Was paliło , brak słów....

dla mnie jesteście nikim!!!!

Pozdrawiam tych co maja jeszcze honor i dystans do gry .
    miłego dnia

Pewnie dostanę bana za to i już nie będę miała możliwości wypowiedzenia się , więc zaznaczę jeszcze , że nic wspólnego z EE nie mam bo już nie gram , ale podczas całej swojej przygody na Empire byłam w jednej koalicji z nimi , bo są wspaniałymi ludźmi których serdecznie pozdrawiam.

przeczytałem..wybacz tylko początek.. "jesteś żalosny..." i dalej nie czytam

bo staram sie nikogo nie obrazac. kazdy z Nas nie jest idealny.

powiem Ci kimkolwiek jestes nie stawaj mi na drodze.

bo Cie zdeptam.

ps. chciałem solówki jak jeszcze mialem zamek.

pisałem do LUC...itd..

żaden nie wyszedl.

i mieli racje. sam ze soba balbym siie wyjsc.

tacy gracze jak ja rodza sie raz na jedna gre.

ps. brak snu mnie jechalo.

bo bali sie tak samo jak wy.

albo jeszcze bardziej.

ale nie posuneli sie do donoszenia do suportu.

wy tak.

tak czy siak. dam sobie rade. nawet jak bede sam.

i to juz jest .......duzo.

dla mnie to zadna ujma ze cala mapa mnie "jechała"

nawet mi sie podobało;)

i nie rycz. macie caly sojusz do dyspozycji. ja nie mialem. byłem sam.

i nie jeczałem. posród tego wszytskiego zdazylem muszkietowi przywalic.
    gdzie atak ustawialem kilkadziesiat razy. z racji wylogowan.
    jakbym miał taki sojusz jak wasz. albo chociaz drugiego takiego jak ja.
    jak na sojusz leci pol mapy to jeczycie jak na jednego mnie na banie leca wszyscy to ok:) lub 2/3 mapy na jedneg gracza. to ok. pewnie pełen luz.

chcialem pokazac cos muszkieterowi ze mimo tego co zrobił. a przykre to było.

potrafie pokazac klase i oko mi nawet nie mrugnęło.

nikogo nie prosilem o pomoc. bo mam wyjeb.. za to mnie proszą non stop.

i tez dlatego ze mam wyjeb...
    to po prostu bym sie smiał./a tak to mi sie tylko podobalo;)
    edytowano 13.09.2014
    przeczytałem..wybacz tylko początek.. "jesteś żalosny..." i dalej nie czytam

bo staram sie nikogo nie obrazac. kazdy z Nas nie jest idealny.

powiem Ci kimkolwiek jestes nie stawaj mi na drodze.

bo Cie zdeptam.

ps. chciałem solówki jak jeszcze mialem zamek.

pisałem do LUC...itd..

żaden nie wyszedl.

i mieli racje. sam ze soba balbym siie wyjsc.

tacy gracze jak ja rodza sie raz na jedna gre.

ps. brak snu mnie jechalo.

bo bali sie tak samo jak wy.

albo jeszcze bardziej.

ale nie posuneli sie do donoszenia do suportu.

wy tak.

tak czy siak. dam sobie rade. nawet jak bede sam.

i to juz jest .......duzo.

Nie WY bo ja to nie Elita
    przygodę z tą grą skończyłam już dawno, a dziwisz się , ze nikt nie chciał z Tobą wyjść 1vs1 - bo ja się nie dziwie , nikt nie chce walczyć z nieuczciwym człowiekiem.
    Gdybyś grał fair to i pewnie chętnych by nie zabrakło .
    2gogo @ pl 1
  • edytowano 13.09.2014
    Dziekuję w imieniu moich Dzieciaków. nie umniejszając zasługi nikogo to nie jest tak że NoE tą wojnę wygrało. ee ją przegrała popełniając tyle błędów że aż czasem przecierałem oczy ze zdumienia. To ee przegrała ją swoją pychą, nie liczeniem się z innymi, awanturnictwem, cwaniakowaniem, brakiem przewidywania konsekwencji swoich działań. Trzeba byłoby wrócić do początku i rozstrząsać każde słowo ale to co teraz napiszę chyba pokaże o co chodzi z tą klęską. Od dłuższego czasu muszę powstrzymywać naszą szkółkę przed atakami na Renate. Panienka upatrzyła sobie posterunek od gracza od nich i zasuwała sobie z kasztelanem. Oczywiście nic nie zdziałała bo po pierwsze nie miała wsparcia od sojuszu a po drugie jest po prostu słaba. Odpuściła, wzięła sobie jakiś inny post ze słupa ale w ramach zemsty atakuje tego gracza 50-któryś level z zaciekłością godną lepszej sprawy. Gracz naszej szkółki chce konczyć grę bo ma doś ciągłego gaszenia się ale jego przyjaciele po prostu pójdą po posterunki Renate. I nie będzie zmiłuj się, Black Sun pomoże a Renia juz może zakładać konto na Kurniku.

Powtarzam. Jak ktoś chce wojować niech odrabia lekcje. Niech usiądzie, pomyśli, przypomni sobie histrię mapy. Niech pomyśli np gdzie jest GT i Czarny Grom.

I do Gumisia który to na pewno przeczyta. Tomku, nie jest tak że opieracie się połowie mapy przez trzy miesiące. Nie jest tak że wojujecie już Bóg wie ile czasu. My po prostu na was nie łaziliśmy. Tak naprawdę to beczycie na forum po dwóch dniach ataków. Dwa dni starczyło byście z pysznej i dumnej ee stali się kieckarzami bez honoru. To czy wam zabierzemy na szybko wszystko nie ma żadnego znaczenia. Nikomu się nie śpieszy. Teraz przejdziemy do fazy farmienia. Będziemy łazić i łazić a wy zaczniecie robić za farmy. będziecie rzygać patrzac na tą setkę ataków wiszącą cały czas na trąbce. I bedą do was przychodzić ostatnie szkółki z krańców mapy. Na drewnianych oslonach, z buta. A wy będziecie na to patrzeć. Nie będziecie się bronić bo nie będzie czym. I wejdzie taki atak z dowódca 30/46 z klejnotami na poszukiwanie skarbów i wyniesie sobie 8 kilo drewna. Bedzie się cieszył a wy będziecie się coraz mocniej jarać. Dojdzie do tego ze po ugaszeniu za rok schowasz kolosa ze zniczem bo będzie cię drażnił widok płomyka na zamku. Możesz sobie jeszcze pofukać, pobeczec wraz z markiem "b" że to niesprawiedliwe. Pewnie będziecie przygotowywać pozew zbiorowy że wam stolica została niesłusznie zabrana. Tylko że ta "zbiorowość" będzie bardzo mała. Pomyśl ilu z was teraz siedzi nocami. 8 osób? Gdzie reszta sojuszu? Wielkiej Elity-meteora Empire?

tłumaczylem gumisowi ze na nich nie latamy.. ze najambitniejsi gracze z NOE do tej pory latali gdzie indziej.

i jeszcze na nich nie latamy.. tak na 60 % tego co przyjmowali inni.

a juz gumsie dostają.

a wszystko dopiero przed nimi.

najgorszy bład elity.

brak pomocy i popracia wilki winterfell. gdy bylem dowodca.

skutek?

rozpad tegoz sojuszu. brak konkretnego sojusznika jakim ten sojusz był.

a był mocniejszy od samej elity w pewnym momencie.

za co dostalem od NOE. bo wiedzieli co bedzie.

to najgorsze co zrobili. i dlatego teraz dostaja.
  • edytowano 13.09.2014
    Nie WY bo ja to nie Elita
    przygodę z tą grą skończyłam już dawno, a dziwisz się , ze nikt nie chciał z Tobą wyjść 1vs1 - bo ja się nie dziwie , nikt nie chce walczyć z nieuczciwym człowiekiem.
    Gdybyś grał fair to i pewnie chętnych by nie zabrakło .

a co takiego robie ze Twoim zdaniem oszukuje?

ps. ja moge walczyc nawet z najbardziej "nieuczciwym czy bogatym"

wiec nie pisz ze nikt.

moze nie Ty.

ale ja wyjde.
    edytowano 13.09.2014
    a co takiego robie ze Twoim zdaniem oszukuje?

ps. ja moge walczyc nawet z najbardziej "nieuczciwym czy bogatym"

wiec nie pisz ze nikt.

moze nie Ty.

ale ja wyjde.

Wiesz co krótki , od początku mojej gry byłeś moim autorytetem, lubiłam przeglądać Twoje raporty które wrzucałeś na forum, lubiłam czytać to co piszesz choć pisałeś różne rzeczy..... a co teraz się z Tobą dzieje? odnoszę wrażenie , że jesteś innym człowiekiem niż kilka miesięcy temu , nie wiem czy to Twoi koalicjanci na CIebie tak wpływają, ale dla mnie nie jesteś tym samym człowiekiem co 8 miesięcy temu, szkoda

Nie wiem co się dzieje w Elicie co się działo z Wilkami , szczerze nie interesuje mnie to , ale spójrz prawdzie w oczy , że bez swoich akademii, byście naprawdę mało znaczyli na tej mapie , nie chcecie ustawki 3vs1 więc o co tu chodzi?
    2gogo @ pl 1
  • edytowano 13.09.2014
    Wiesz co krótki , od początku mojej gry byłeś moim autorytetem, lubiłam przeglądać Twoje raporty które wrzucałeś na forum, lubiłam czytać to co piszesz choć pisałeś różne rzeczy..... a co teraz się z Tobą dzieje? odnoszę wrażenie , że jesteś innym człowiekiem niż kilka miesięcy temu , nie wiem czy to Twoi koalicjanci na CIebie tak wpływają, ale dla mnie nie jesteś tym samym człowiekiem co 8 miesięcy temu, szkoda

Nie wiem co się dzieje w Elicie co się działo z Wilkami , szczerze nie interesuje mnie to , ale spójrz prawdzie w oczy , że bez swoich akademii, byście naprawdę mało znaczyli na tej mapie , nie chcecie ustawki 3vs1 więc o co tu chodzi?
    ja niestety nie wiem kims jestes. moge sie jedynie odniesc do tego co piszesz.

nazwalas mnie "oszustem"

prosze aurgumentowac albo przeprosic.

i oboje wiemy ze juz mozesz przepraszac.
    edytowano 13.09.2014
    Ja mam Cię przepraszać?
    Znasz tą grę chyba lepiej od własnej kieszeni , czy oszustwem nie jest to , że jesteście w posiadaniu darmowych maszynek które sobie kiedyś dopisaliście? i nimi zdobywaliście akademie , bo im płaciliście maszynkami ?
    ale całe szczęście , że offowe Wam się kończą:))
    Nie będę wyciągała na forum brudów bo nie o to mi chodzi , ale o to żebyś spojrzał na siebie , bo oczerniasz innych, wypisujesz o bramkach itd gdzie na jeden soj leci prawie cała mapa a sam miałeś niedawno gołąbka , więc Wojtuś przystopuj trochę bo fajny chłopak z Ciebie a nie chcę do końca się zniechęcić do Twojej osoby.:))
    miłego wieczoru Ci życzę .
    pozdrawiam
    2gogo @ pl 1
  • edytowano 13.09.2014
    Ja mam Cię przepraszać?
    Znasz tą grę chyba lepiej od własnej kieszeni , czy oszustwem nie jest to , że jesteście w posiadaniu darmowych maszynek które sobie kiedyś dopisaliście? i nimi zdobywaliście akademie , bo im płaciliście maszynkami ?
    ale całe szczęście , że offowe Wam się kończą:))
    Nie będę wyciągała na forum brudów bo nie o to mi chodzi , ale o to żebyś spojrzał na siebie , bo oczerniasz innych, wypisujesz o bramkach itd gdzie na jeden soj leci prawie cała mapa a sam miałeś niedawno gołąbka , więc Wojtuś przystopuj trochę bo fajny chłopak z Ciebie a nie chcę do końca się zniechęcić do Twojej osoby.:))
    miłego wieczoru Ci życzę .
    pozdrawiam

no gołebia dostalem od suportu. za brak dostepu do gry podczas 6 tys. ataków.

samych okupacji na posty szlo 750.

wiec napisałem do suportu ze nie jestem w stanie sie zalogowac.
    i dostalem golebia i zwort za "straty"

cala mapa na jednego/

a pol mapy na pol mapy.

bo na poczatku było Was duzo.

nie wiem co miałas z matematyki ale ja Ci daję -zero.

to roznica kolosalna slonce.

tym bardziej ze nie mozesz sie zalogowac z racji ... ilosci ataków.

a tak to nie mialem ataków.

nigdy. chyba ze mialem bana.

za to ja atakowalem kazdego.

wiec kim tam sobie jestes. przystopuj lekko bo pachnie mi tu "starchem" a ja uczulony. na jęczałów.

ps. przypominam ze osoba ktora odpowiedzialna jest w suporcie za koordynację "zalegalizowała te narzedzia"

nazywasz mnie oszutstem? poprosiłem GGS aby to usunęli. podalem skad ..jak.. i gdzie.

odmowili. usuniecia. stwierdzili ze "kiedys sie skoncza"

moim skronym zdaniem sie nie skończa.

wiec skoro regulamin pozwala mi na posiadanie . to nie masz prawa nazywac mnie lub osob ktore je posiadaja "oszustami"

mozesz jedynie "oko sobie wyjac" przykleic do szyby i popatrzec.

buziak:)
    edytowano 13.09.2014
    Dobrze Kotku ja miałam z matematyki 0 a Ty jesteś PINOKIO:)

support dał Ci gołębia? a ja pamiętam jak coś innego pisałeś na forum , że to ktoś z bełesów Ci wykupił .
    trzymaj się

całus
    2gogo @ pl 1
  • edytowano 13.09.2014
    Dobrze Kotku ja miałam z matematyki 0 a Ty jesteś PINOKIO:)

support dał Ci gołębia? a ja pamiętam jak coś innego pisałeś na forum , że to ktoś z bełesów Ci wykupił .
    trzymaj się

całus

tak wykupil mi bramy na 24h wszedzie.

widzisz cos łylnelas.. ale nie ze żrodła;)

gołab =suport

bramy =gracz Braku Snu. (były gracz Legionu)

dobranoc.

czekam dalej na przeprosiny.

"Kotku"

spojrz prawdzie w oczy. jak ja gralem w Legionie to był silny nie do zajechania.

nie tylko z racji "mocnych zamkow" ale menatalnie .. cos co jest w Tobie.

i nazywa sie "charakterem"

jak legion sie polaczył z 9k maltanska to dostał zastrzyk "dobrych zamków"

ale bez charakteru.

Ci gracze nie maja w sobie tego czegos. tej pewnosci siebie. nikomu nie ujmuje ale to tylko zamki nie ludzie z charakterem czy jak stellar z lekką doza finezji.

i legion tym przesiąkl.

a byl mocny i trudny tylko i wylacznie z racji tego ze to wypracowalem z grzmomotem ,stellarem..akilla.. sławkiem i reszta. kazdego dnia cos bylo ulepszane. sojusz marzenie. nie do zajechania. aktywnosciowo.logistycznie.
    silowo. w sumie na kazdym polu.

a zdobycie stolicy to chyba najpiekniejsze chwile kazdego gracza legionu.

i na tym koniec bajki

dobranoc. znaczy wy idziecie spac ja ide balowac;)
    edytowano 13.09.2014
    po prostu jestes głupia. co i kogo zdradziłem? was? oszustów i kombinatorów co ledwie jeden atak na krzyż wypuszczali na dzień? czy ee która roztaczała za moimi plecami wizję podboju mapy? roztaczała przed wami oczywiście. Pamiętasz jak się zapowietrzyłas jak ci powiedziałem że przegracie tą wojnę? wtedy co dzwoniłaś. z twojego postu wynika jedno-gorycz porażki. Bo tą po prostu poniosłaś jako dyplomata i jako gracz. stać cię było jedynie na ataki na kurnik z wieżami 3 lvl na którym też zresztą poniosłaś porażkę. Krótko-zwyciezców się nie ocenia. A ja jestem zwycięzcą. Jastrzębi nie ma. I tyle

aaaa. i nie łżyj że ja gdzieś coś kiedyś płakałem. bo łżesz jak pies. Kosta nagrał "lajtową" ustawkę, broniłem w nocy, kiecki nie zadarłem jak 95% Jastrzębi, poszedłem do pracy a jak wróciłem to było po ustawce. Może przygłupie zauważysz ze Black Sun w tamtym momencie jako jedyne na mapie w ogóle stanęło do walki z ee? z ee większym o 18 członków, bogatszym o 8 metropolii. Jak zapaliłem Jastrzębie to mieliście narobione w gacie od razu. Wy i te wasze trzysztukowe masówki ;)
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
    edytowano 13.09.2014
    po prostu jestes głupia. co i kogo zdradziłem? was? oszustów i kombinatorów co ledwie jeden atak na krzyż wypuszczali na dzień? czy ee która roztaczała za moimi plecami wizję podboju mapy? roztaczała przed wami oczywiście. Pamiętasz jak się zapowietrzyłas jak ci powiedziałem że przegracie tą wojnę? wtedy co dzwoniłaś. z twojego postu wynika jedno-gorycz porażki. Bo tą po prostu poniosłaś jako dyplomata i jako gracz. stać cię było jedynie na ataki na kurnik z wieżami 3 lvl na którym też zresztą poniosłaś porażkę. Krótko-zwyciezców się nie ocenia. A ja jestem zwycięzcą. Jastrzębi nie ma. I tyle

aaaa. i nie łżyj że ja gdzieś coś kiedyś płakałem. bo łżesz jak pies. Kosta nagrał "lajtową" ustawkę, broniłem w nocy, kiecki nie zadarłem jak 95% Jastrzębi, poszedłem do pracy a jak wróciłem to było po ustawce. Może przygłupie zauważysz ze Black Sun w tamtym momencie jako jedyne na mapie w ogóle stanęło do walki z ee? z ee większym o 18 członków, bogatszym o 8 metropolii. Jak zapaliłem Jastrzębie to mieliście narobione w gacie od razu. Wy i te wasze trzysztukowe masówki ;)

Drogi"Panie "Leszku niestety ale nigdy nie miałam przyjemności rozmawiać z Tobą przez telefon, więc nie myl mnie z innymi osobami , ja nie mam innego konta to jest moje jedno jedyne :)
    nie wiem o czym piszesz , czy każdy kto staje po stronie Elity to ktoś od nich z sojuszu? jesteś w błędzie, nigdy nie byłam tam i nie będę bo mojego zamku na mapie już nie ma .

miłej nocki
    pozdrawiam
    2gogo @ pl 1
  • jula3 (PL1)jula3 (PL1) PL1 Posty: 35
    edytowano 13.09.2014

Jak to kiedyś Zamo napisał: Mapa bedzie klęczeć przed nami. Otóż nie. EE będzie klęczeć przed mapą wraz z Zamo grającym na damskim nicku.

Powodzenia

tyle razy to już słyszałem, ale jakoś nikt nigdy mi tego nie pokazał ;)
    wy wkładacie mi w usta jakieś ciekawe wypowiedzi, które nigdy nie padły... ja wkładam wam coś dużego i twardego... i tak już zostanie

niezależnie od tego czy gram na koncie Żony, kolegi czy kogokolwiek innego.

A ty baranku wraz ze swoim stadem lwów nie wysyłacie 30 ataków licząc z atakami na wioski i zbijaczami, więc nie karm tu ludzi bajkami tylko mów jak jest, bo z kłamaniem idzie ci nieźle, ale na mapie nie za bardzo...

także kończ waść, wstydu oszczędź;
    przyjdź zabierz metropolie, zabierz stolice, zabierz posterunki, a przestań pier**lić na forum, bo z każdym dniem utwierdzasz nas w przekonaniu, że tylko to potrafisz...
    jula3 @ pl 1
  • chlasta_blastachlasta_blasta Posty: 30
    edytowano 13.09.2014
    W sumie to podoba mi się takie szarpanie tej elity. Róbcie to powoli. Niech się łudzą, że coś obronią, że jakiś obiekt im zostanie. Takie podejście jeszcze bardziej im obrzydzi grę. Oczekiwanie na wyrok jest bardzo nieprzyjemne. Powolne podgryzanie padliny - tu mu dwie wioseczki , tam mu pościk i odpuścić niech wózkuje w nadziei.
    Ogólnie chłopaki siedzą na bombie. No cóż - trzeba im dawkować offy według zasług.

Lechu - nie odpuszczaj , ja wiem , że masz liberalne podejście do gry i szybko wybaczasz , ale tym razem masz być jak bulterier, jak tommy lee jones w ściganym- tropić i likwidować. Wyobraż sobie że wyrywasz chwasty - buriany , które nie pozwalają oddychać normalnym roślinom.
    chlasta_blasta @ pl 1
    edytowano 14.09.2014
    no przecież nie można odpuścić. Sami się nie podpalą. A mityczne maszynki które jakoby otrzymałem to sobie przygłup jeden z drugim wymyślił i teraz powtarzają to jak mantrę. Myśli sobie kurduplak: nawrzucam Lechowi, powiem że sprzedał się za jakieś maszynki to nie będę miał 156 wzrostu tylko 157. No faktycznie. Ma. centymetr przybył bo łeb mu spuchł.
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
Sign In to comment.