Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Wojtek a nie mówiłem?

1611

Komentarz

• marekb (PL1)marekb (PL1) Posty: 249
    edytowano 17.08.2014
    kanonik napisał użytkownik: »
    o i o to właśnie chodzi....
    niedomysliłeś sie pinokio2-80%
    my was załatwimy nudą. zanudzicie sie na śmierć, poprosicie support o likwidacje zamków, bo co to za sens dalej grać. soj z samymi kozakami zanudzony na smierć
    i jeszcze straciliście motywacje do defowania sie, bo krótki nie gra.....
    wiesz jak jest różnica miedzy Tobą a prawdziwym tyskim? twojego konta nikt nie kupi, bo oprócz obciachu nie masz nic do zaoferowania....

i naucz sie liczyć
    4 miesiace temu to jeszcze w 9k...maltanśkiej siedziałeś ignorancie

Nadal lipa.!!! 4:1 i lipa! Daj coś co naprostuje i zrówna do 1:1 ranking. Moze nasza organizacja? moze nasza determinacja? Moze nasz upór? Napisz cos. Dla normalnie myśącego 4:1 w ilości graczy to porazka na max. A na razie soj co ma przewage 4:1 w ilości graczy przegrywa. Jak to wytłumaczysz!!!
    marekb @ pl 1
    edytowano 17.08.2014

hahahahahahahhha ubaw miesiaca lub roku. No nic tam nie widze _ ubaw. Moze jestem 1/50 główka i nie czaje. jaki jest w tych rapkach sukces? Brama brama co jest normalnym etapem gry czy co?
    marekb @ pl 1
    edytowano 17.08.2014
    marekb napisał użytkownik: »
    hahahahahahahhha ubaw miesiaca lub roku. No nic tam nie widze _ ubaw. Moze jestem 1/50 główka i nie czaje. jaki jest w tych rapkach sukces? Brama brama co jest normalnym etapem gry czy co?

http://screenshooter.net/100095652/kwnnpib

hahahaha no nie wiedzialem o takim waszym blamazu:)
    Cytat pod rysunkiem - "Twój ... geniusz... nie sprostał" - wszystko jasne:)
    marekb @ pl 1
  • edytowano 17.08.2014
    właśnie nadałeś sobie nowy przydomek
    teraz jesteś trójnazwowy- marek0pinokio2-80%-1/50główka
    gracz o wielu twarzach.zagadka. tajemnica.
    osobiście podoba mi sie to: 1/50główka
    piszesz że nie macie nic do bronienia. i masz racje, zwykły atak jakiegoś tam kanonika. po co to bronić, lepiej brame przed ciapa podnieść. no chyba ze 5k stoi, to moze sie uda..
    ciekawe czy ten gracz to podniósł , czy może któreś z was na słupie znowu siedzi.... strategu1/50główka
  • edytowano 17.08.2014
    Nadal lipa.!!! 4:1 i lipa! Daj coś co naprostuje i zrówna do 1:1 ranking. Moze nasza organizacja? moze nasza determinacja? Moze nasz upór? Napisz cos. Dla normalnie myśącego 4:1 w ilości graczy to porazka na max. A na razie soj co ma przewage 4:1 w ilości graczy przegrywa. Jak to wytłumaczysz!!!

ja nic nie musze tłumaczyć
    to wy sie nazwaliście Elyta......
    ja jestem zwykły ciapa z Black Sun
    edytowano 17.08.2014
    właśnie nadałeś sobie nowy przydomek
    teraz jesteś trójnazwowy- marek0pinokio2-80%-1/50główka
    gracz o wielu twarzach.zagadka. tajemnica.
    osobiście podoba mi sie to: 1/50główka
    piszesz że nie macie nic do bronienia. i masz racje, zwykły atak jakiegoś tam kanonika. po co to bronić, lepiej brame przed ciapa podnieść. no chyba ze 5k stoi, to moze sie uda..
    ciekawe czy ten gracz to podniósł , czy może któreś z was na słupie znowu siedzi.... strategu1/50główka

Nie czytajac tego widze ze plujesz do obron. Przeczytaj jeszcze raz!!!. Pisałem że czasami wam sie udaje. Al;e to żadkośc na nas odnieść sukces. Bądz konsekwentny i bierz poprawke na słowo czasami!
    marekb @ pl 1
  • edytowano 17.08.2014
    jak juz ci lechu napisał
    najpierw skonczymy trójsiedmiopak, póżniej zastanowimy sie, czy warto sie brać za takich cieniasów co to nie potrafią obronić ataku, który jak to sam napisałeś jest rzadkością

potwierdzasz swoją opinie o swojej osobie.
    jesteś rzeczywiście 1/50główka. ciekawe czy już wiesz dlaczego....
    edytowano 17.08.2014
    ja nic nie musze tłumaczyć
    to wy sie nazwaliście Elyta......
    ja jestem zwykły ciapa z Black Sun

tak nazwalismy sie:) A Wy kim jestescie skoro tej "Elity" w waszym uznaniu nie mozecie pokonać? Daleko wam do nas skoro macie 4:1. Zapraszam sojusze oszukane do nas. Co Wam po "Antyelicie jak to cienizna". Są Cieńcy i takimi pozostaną na zawsze:)
    marekb @ pl 1
    edytowano 17.08.2014
    jak juz ci lechu napisał
    najpierw skonczymy trójsiedmiopak, póżniej zastanowimy sie, czy warto sie brać za takich cieniasów co to nie potrafią obronić ataku, który jak to sam napisałeś jest rzadkością

potwierdzasz swoją opinie o swojej osobie.
    jesteś rzeczywiście 1/50główka. ciekawe czy już wiesz dlaczego....

hahahahahahah
    piszesz o innych sojuszach. ja pisze o BS 2x wzietych i EE. Kiszke macie. to jest sznurek. My lejemy BS a że BS Nie moze dac rady EE leje innych. Lejcie nas. To sa 2 soje BS macie 2:1 w sumie. A tu widze chwalenie sie ze lejecie Trójprzymierze w wiele sojów a Na EE cisza. Dawajcie na EE!
    marekb @ pl 1
  • edytowano 17.08.2014
    hahahahahahah
    piszesz o innych sojuszach. ja pisze o BS 2x wzietych i EE. Kiszke macie. to jest sznurek. My lejemy BS a że BS Nie moze dac rady EE leje innych. Lejcie nas. To sa 2 soje BS macie 2:1 w sumie. A tu widze chwalenie sie ze lejecie Trójprzymierze w wiele sojów a Na EE cisza. Dawajcie na EE!
    hmmm
    wy lejecie nas?
    pinokio2-80%do kwadratu
    a zapomniałem
    leszek1969 znów poleciał na kurnik...
    ale my nie elyta,u nas sa gracze z kurnikami:)
    edytowano 17.08.2014
    hmmm
    wy lejecie nas?
    pinokio2-80%do kwadratu
    a zapomniałem
    leszek1969 znów poleciał na kurnik...
    ale my nie elyta,u nas sa gracze z kurnikami:)

To już szczegóły - ja pisze o ogólnej sytuacji!
    marekb @ pl 1
  • edytowano 17.08.2014
    wiesz co?
    ktoś madry kiedyś powiedział, że jak wszyscy sa ekstra, to wtedy nikt nie jest ekstra, jak ktoś mówi o czyms ogólnie, to znaczy ze nie ma argumentów, że jak ktoś jest pinokio, to znaczy że ma długi nos
    a jak ktoś jest ciapa, to po prostu jest ciapa......

http://screenshooter.net/100095652/xjdlwjb
    http://screenshooter.net/100095652/upoegwr
    http://screenshooter.net/100095652/swssjel

a jak ktoś jest członkiem w trójsiedmiopaku, to jest najprawdopodobniej przy tej okazji bramkarzem.
    ale bramy to oczywista taktyka i element tej gry...

przepraszam, nie wszyscy w trójsiedmiopaku podnoszą bramy
    http://screenshooter.net/100095652/xwtgull
  • jula3 (PL1)jula3 (PL1) PL1 Posty: 35
    edytowano 17.08.2014
    zawsze waliłem krótkiemu

no i się wydało...
    jula3 @ pl 1
  • jula3 (PL1)jula3 (PL1) PL1 Posty: 35
    edytowano 17.08.2014
    miętkie faje pozostaną miętkimi fajami...

ile byście sobie nie dopisali; ile byście sobie nie dopowiedzieli...

kiedyś mi się chciało i wciągałem takich jak ty kanoniczku nosem... pamiętasz jeszcze ustaweczke z Legionem? i płacze po 1 dniu walki. A Ty Shrek? Pamiętasz ustaweczke z Legionem? I rozmowy z Gumisiem, żeby już skończyć?

teraz już tylko patrze na te Wasze forumowe produkcje i cisnę z was łacha...

Wszyscy stanęliście w miejscu... Wasze akademie już dawno Was przerosły i chyba już tylko brak ogarnięcia na mapie sprawia, że wciąż są "pod wami"...

A tymczasem Legion poszedł naprzód. Połączył się z drugim najsilniejszym sojuszem na mapie czyli z 9tkami. Na początku wojny myślałem, że skończy się jak w starym powiedzeniu o Herkulesie i kupie...
    ale teraz już wiem, że taka rzadka kupa nie ma polotu.

Także szacunek dla akademii silniejszych od sojuszy głównych, a Wy tam dalej trzęście portami. Tyle, że już Wam się kupa kończy...

I tak prędzej czy później skończycie z niczym.

zdrówka życzę,
    z.
    jula3 @ pl 1
  • edytowano 18.08.2014
    jula32 napisał użytkownik: »

kiedyś mi się chciało i wciągałem takich jak ty kanoniczku nosem... pamiętasz jeszcze ustaweczke z Legionem? i płacze po 1 dniu walki. A Ty Shrek? Pamiętasz ustaweczke z Legionem? I rozmowy z Gumisiem, żeby już skończyć?

Wszyscy stanęliście w miejscu... Wasze akademie już dawno Was przerosły i chyba już tylko brak ogarnięcia na mapie sprawia, że wciąż są "pod wami"...

A tymczasem Legion poszedł naprzód. Połączył się z drugim najsilniejszym sojuszem na mapie czyli z 9tkami. Na początku wojny myślałem, że skończy się jak w starym powiedzeniu o Herkulesie i kupie...

Także szacunek dla akademii silniejszych od sojuszy głównych, a Wy tam dalej trzęście portami. Tyle, że już Wam się kupa kończy...

zdrówka życzę,
    z.

był sobie król, był sobie paź i była też królewna.....
    nie pamiętam twojej wizyty na moim zamku
    opowiadaj, opowiadaj
    tylko jak coś cytujesz, to cytuj całość
    chyba ze zazdrościsz
    cienkie faje zawsze będą cienkimi fajami, grube faje,hmmm, musza się starać żeby nie schudły..
    jakoś twoich starań nie widze...
    powiedz mi, proszę jaka faja jesteś?
    i czy jesteś mężczyzną czy kobietą? sposób w jaki piszesz, wskazuje na chłopaczka.
    chłopaczek o nicku Jula- hmmm, żle się to kojarzy:)
    ale u was to normalny stan......
  • edytowano 18.08.2014
    zamoszczak
    prawde o tobie krótki pisał
    frajer jesteś jakich mało.
    a ja mu mówiłem ze przesadza....znowu miał racje
    słupie, albo jak wolisz to może multiku?
    a może po prostu będę do Ciebie mówił kulturalnie- dziewczynko?
  • edytowano 18.08.2014
    Pytam się was łże elito
    ilu z was gra na kontach które prowadziliście od początku?
    ile pracy w swoje konta włożyliście?
    jula pisze że grała jako zamoszczak, podpisała się z - zapomniałaś dziewczynko dlaczego krótki odszedł z dobrej pojary?
    bo mu kazałem oddać ci wioske na zimie pod Twoim zamkiem. palił cie co trzy godziny.
    kiepska masz pamięć dziewczynko.zapomniałaś co mati wyprawiał z wami w tym czasie i jak płakaliście że to nie fer i miała być zabawa? a że byliście silniejsi od wielu graczy z DP, cóż bywa
    czarny grom też miał kozaków i co?
    pokaż mi na mapie czy istnieje coś takiego jak IX legion, albo czarny grom. a wiesz dlaczego nie istnieją te "wspaniałe" soje?
    bo większość z tych kozaków którzy w nich rządzili to teraz jakieś multiki, które zrobią wszystko żeby czuć się na mapie wielkimi. i wcale im nie przeszkadza, że do wielu rzekomo mężczyzn można teraz pisać -dziewczynko
    ps
    czyżbym odkrył kolejnego słupa?
    eee chyba nie , to po prostu normalny element strategii
    http://screenshooter.net/100095652/lrljimg
  • edytowano 18.08.2014

zdrówka życzę,
    z.

Witam,

Tak czytam..."obie strony" i dopóki ,dopóty zamoszczak nie zaczął nadużywać swojej wyobrazni jakim to walecznym rycerzem jest i ileż to księżniczek oddało mu się w ramiona.. to jakoś mnie nie ruszało..

Nie zamierzam się rozpisywać bo po prostu niechce mi się.. odniosę sie tylko do początku tego wpisu.

"miętkie faje pozostaną miętkimi fajami...

ile byście sobie nie dopisali; ile byście sobie nie dopowiedzieli..."

I ma chłopak rację , odrazu widać ,że zaczął od "siebie"

Attachment not found.

To screen z sytuacji gdzie xxdanixx skupił swoją uwagę na jeden dzień na tymże graczu. Faktycznie ów gracz tak się tej sytuacji wystraszył ,że zaczął wypisywać "rożne" niesmaczne rzeczy pod adresem rodziny xxdanixxa.. niechce mi się szukać po forum tych screenów.. jednakże ktoś użył tych screenów do zbanowania zamoszczaka i słusznie skoro się posunął do tak niskiego poziomu to został ukarany.

Proszę tu nie wypisywać kłamstw ,że spalono zamoszczaka na banie. Gumiś zna całą sytuację na 10 minut przed dosjciem pierwszego ataku xxdanixx wbrew całej kolalicji napisał do gumisia ,że faktycznie to niehonorowe i ,że wystapi o pakt. I co się w tym momencie stalo? Gumiś odmówił ..dlaczego? bo już przygotował akcję na wioskę z narzedziami i podpisywanie paktu mijalo się z celem.
    Efekt każdy zna . Zamoszczak spalony a na wiosce padlo 150 tysięcy ofa i nie zdobyto.
    Ale to tylko niektóre wpadki genialnego gumisia;)

Ludzie tu piszą o tym ,że xxdanixx wulgarny itd.. a czy ktoś posiada jakikowliek screen ze ów gracz kogokolwiek obraził?

chyba że wspólnie z łomotomaszineri jak mieli "prawie" identyczne nazwy zamków co nie spodobalo się jakże dotkliwe pobitej 9k maltańskiej za co oboje otrzymali bany i Krzysiek nawet ataki.

zamoszczak jaki Ty jesteś "twardy"? już nie bedę tu wrzucał Twoich jęków ani tej twojej juli bo nie lubię jęczałów gorzej niz konfidentów.
    wiedz ,że do tej pory pamiętam jak przyatakowałem tą jula na piachu plaży w San Pedro;) muszę przyznać ,że słabo "walczyła" tak samo jak zresztą jak ty za to przynajmniej jest mniej gadatliwa w sumie mogę z tym gadulstwem zwrocic Ci honor.. ciężko się mówi jak taran w "zamek" wbity a skupić się trzeba na "obronie" chyba nie mielibysmy z tym "skupianiem" problemów gdyby nie twoje zdjecie na stoliku obok i ta twoja frajerska gęba

a tak to pełen luz.

malo kto wie. może najwyżej "dwóch" ale nazwa Brak Snu nie wzięła się znikąd jak e.empire czy 9kmaltanska

została wypracowana przez kilku graczy. bardzo ostrych graczy.

Attachment not found.

mniej więcej z takich pw.;)

takżę pozdrawiam gorąco piaskową julę takżę stawiaj tam zamo dalej zamki na piasku śmiać mi sie chcę jak piszesz "z niczym" powinieneś wiedzieć ,że kto jak kto ale gwarantuję Ci ,że ja z "niczym" nie odchodzę.;)

a zdziwilbyś się;)

za to ty na pewno odejdziesz z niczym. tak jak ostatnio. sam wiesz.
  • LechistanLechistan Posty: 1,885
    edytowano 18.08.2014

zdrówka życzę,
    z.

"miękkimi" analfabeto

dzieci czytają

kiedyś jak mi się chciało to takie zamoszczaki nosa z zamku nie wystawiały bo się bały. Ogólnie szczury zagonione w kąt kąsają i się tym szczycą. Widac nerwy w tym co piszecie. Koalicja w wiecznej reorganizacji, połowy sojuszy już w niej nie ma, reszta się jara.
    Nie pogrążaj się zamo chwaląc moje akademie, leją sojusze głowne u was aż te piszczą jak panienki na koncercie. Propagandzista u was oddycha już pachami, już nie wie co gadać żeby Rebele, LL czy trójki wierzyły ze jest fajnie.
    My zaś musimy pomyśleć w jaki sposób dac im odejść z wojny z twarzą. Jakie warunki musi spełnić na przykład Trójprzymierze by dostac pokój. Może nowa koalicja? Na pewno powinni się odezwać bo jak na razie palą się w ciszy i spokoju ;)
    A wtedy was zgnieciemy jak puszki po piwie, będzie farmerama
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
  • VamphyreVamphyre Posty: 196
    edytowano 18.08.2014

zdrówka życzę,
    z.

chlopie daj ze se spokoj

pozdro
    mati
    Vamphyre @ pl 1
Sign In to comment.