Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Jakiś Marekb Nas wyrzucił z sojuszu!!!!

18

Komentarz

• King of JeryhoKing of Jeryho Posty: 574
    edytowano 17.07.2014
    bluedevil napisał użytkownik: »
    A w razie czego i jakby co kto pytal wszystko WINA KROTKIEGO!
    Wygodne.

ewidentnie dzis jest nie moja wina. wyjatkowo.
    King of Jeryho @ pl 1
  • bluedevilbluedevil Posty: 371
    edytowano 17.07.2014
    King of Jeryho napisał użytkownik: »
    ewidentnie dzis jest nie moja wina. wyjatkowo.

Forum wie lepiej :)
    bluedevil @ pl 1
    edytowano 17.07.2014
    Forum wie lepiej :)

znów mnie podrywasz.

mowilem Ci Ola juz... nie masz najmniejszych szans;P
    King of Jeryho @ pl 1
    edytowano 17.07.2014
    znów mnie podrywasz.

mowilem Ci Ola juz... nie masz najmniejszych szans;P

Desperatowi nie przetlumaczysz...
    Wojtus nie o tego krotkiego chodzilo :)
    bluedevil @ pl 1
    edytowano 17.07.2014
    Desperatowi nie przetlumaczysz...
    Wojtus nie o tego krotkiego chodzilo :)

nie mam do ciebie juz sily:)
    King of Jeryho @ pl 1
  • jula3 (PL1)jula3 (PL1) PL1 Posty: 35
    edytowano 17.07.2014
    ten kto topic założył... mistrzostwo świata...

gracz, który nigdy nie był w sojuszu, który został rozwiązany, pisze na forum, o tym jak gracz, który nie miał nic wspólnego z tym aktem desperacji, rozwiązał niby jego sojusz...

śmieciarze jesteście i tyle... nie wskazuje palcem, choć mam swoich niekwestionowanych faworytów...

tak czy siak zrobili to gracze mający interes w tym, żeby dokopać Elicie...

ale do pięt nam nie dorastacie, a to, że chwytacie się takich zagrywek świadczy tylko o was... żal mi was obszczymurki...

rzadko mi się zdarza, źle ludziom życzyć, ale mam nadzieje, że wszystkim wam knurom, którzy maczaliście w tym palce przytrafi się w realu podobna sytuacja...
    jula3 @ pl 1
    edytowano 17.07.2014
    nie mam do ciebie juz sily:)

Innych przymiotow podobno również Ci brak.
    bluedevil @ pl 1
  • marekb (PL1)marekb (PL1) Posty: 249
    edytowano 17.07.2014
    Kuzwa Mefi do rana ma bana - jak Krótki go miał oszczedzilismy go - zakonczylismy ataki po prośbie Taddeusa. natomiast teraz leja Mefiego na max - bo do rana ma bana. Kużwa opamietajcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!
    marekb @ pl 1
    edytowano 17.07.2014
    ....................
    bluedevil @ pl 1
    edytowano 17.07.2014
    haha ale sciema za pare minut konczy sie ban:) hihi:)
    W ramach podsumowania stracilismy koło 80% defa w stosunku do tego co wrogowie atakowali. Znaczy wróg zostal bez ofa. Sam wybiłem sporo bo sie podniecili i atakowali a o obronie zapomnieli. Ten ban zadziałał na nasza korzyść. Minutki i wszystkio co poszło zostanie zneutralizowane:) Ale zabawa:))) Knisia nie dość ze straciła z 1,1k ofa w zamku po moim ataku to jeszcze pełny skład na ataku na mnie. Dziekuje GGS za danie bana mefiemu:) Mistrzostwo swiata:)
    marekb @ pl 1
  • pawlak56pawlak56 Posty: 1
    edytowano 17.07.2014
    jula32 napisał użytkownik: »
    ten kto topic założył... mistrzostwo świata...

gracz, który nigdy nie był w sojuszu, który został rozwiązany, pisze na forum, o tym jak gracz, który nie miał nic wspólnego z tym aktem desperacji, rozwiązał niby jego sojusz...

śmieciarze jesteście i tyle... nie wskazuje palcem, choć mam swoich niekwestionowanych faworytów...

tak czy siak zrobili to gracze mający interes w tym, żeby dokopać Elicie...

ale do pięt nam nie dorastacie, a to, że chwytacie się takich zagrywek świadczy tylko o was... żal mi was obszczymurki...

rzadko mi się zdarza, źle ludziom życzyć, ale mam nadzieje, że wszystkim wam knurom, którzy maczaliście w tym palce przytrafi się w realu podobna sytuacja...

zamoszczak przestań szczekać każdy ma to na co zasluguje.
    pawlak56 @ pl 1
    edytowano 17.07.2014
    marekb napisał użytkownik: »
    Kuzwa Mefi do rana ma bana - jak Krótki go miał oszczedzilismy go - zakonczylismy ataki po prośbie Taddeusa. natomiast teraz leja Mefiego na max - bo do rana ma bana. Kużwa opamietajcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!

Marek skarbie moje informuje Cię że na moją prośbe zaprzestalilsmy tak jak wy kiedys atakow na gracza zbanowanego.

Takze spokojna Twoja Markowa.

Pragnę Cię takze poinformowac ze jutro nowa niespodzianka;) roznie to w zyciu jest .

raz na koniu raz na wozie raz na motorynce.

buziak:)*
    King of Jeryho @ pl 1
    edytowano 17.07.2014
    Marek skarbie moje informuje Cię że na moją prośbe zaprzestalilsmy tak jak wy kiedys atakow na gracza zbanowanego.

Pragnę Cię takze poinformowac ze jutro nowa niespodzianka;) roznie to w zyciu jest .

Rozumiem i dziekuje za info ze mnie banuja - ale nie wiem za co. Gram sam jakbys nie wiedział. A ty? Grasz na 20 kontach. mam wozy od Ciebie z 20 juz chyba kont po 1 kamyku. jak mnie zbanuja znaczy .... gra sie wywróciła do góry nogami. kurcze jakie masz tam chody? Grasz na 20 kontach i ban raz na rok. Ktos gra na jednym i ... ban od razu. Kuzwa to parodia gry. Moge tu podesłac liste kont co mi sla po wózeczku. zachowałem to dla potomnosci. Ale dawaj. kasztanów juz ustawiam - graty tez. Niech ban bedzie. Moze byś raz uczciwie wygrał a nie tylko bany. raz, choc jeden raz!
    marekb @ pl 1
    edytowano 17.07.2014
    pawlak56 napisał użytkownik: »
    zamoszczak przestań szczekać każdy ma to na co zasluguje.

krotki... pyskujesz i pyskujesz...
    wciskasz swoje 3 grosze w tematy, ktore cie nie dotyczą... a nie czekaj... oczywiscie ze dotyczą...

kiedys cale zlo wroci do ciebie... i tego ci zycze...

w smietnikowa dyskusje nie wchodze... bo yyyy... yyy... yy... ciezko sie z toba yyy.. dogadac...
    jula3 @ pl 1
    edytowano 17.07.2014

pffffffffffff
    jula3 @ pl 1
    edytowano 17.07.2014
    jula32 napisał użytkownik: »
    krotki... pyskujesz i pyskujesz...
    wciskasz swoje 3 grosze w tematy, ktore cie nie dotyczą... a nie czekaj... oczywiscie ze dotyczą...

kiedys cale zlo wroci do ciebie... i tego ci zycze...

w smietnikowa dyskusje nie wchodze... bo yyyy... yyy... yy... ciezko sie z toba yyy.. dogadac...

tak jak ktos daniel pozyzej napisal. nie szczekaj.

juz szczekales. a potem beczales. i na "komende" cierpem leciales.

ja radze zamknąć "mordke"
    King of Jeryho @ pl 1
    edytowano 17.07.2014
    Rozumiem i dziekuje za info ze mnie banuja - ale nie wiem za co. Gram sam jakbys nie wiedział. A ty? Grasz na 20 kontach. mam wozy od Ciebie z 20 juz chyba kont po 1 kamyku. jak mnie zbanuja znaczy .... gra sie wywróciła do góry nogami. kurcze jakie masz tam chody? Grasz na 20 kontach i ban raz na rok. Ktos gra na jednym i ... ban od razu. Kuzwa to parodia gry. Moge tu podesłac liste kont co mi sla po wózeczku. zachowałem to dla potomnosci. Ale dawaj. kasztanów juz ustawiam - graty tez. Niech ban bedzie. Moze byś raz uczciwie wygrał a nie tylko bany. raz, choc jeden raz!

marek wozki ktos ci wyslal zeby cie wspomoc. to wielki gest dobroci dla wroga i to nie ulega dyskusji.

a tak miedzy nami

pies cie lizał..

co do potomosci. jak bedzie nastpepny miot.. to wypijemy za twoje male:)
    King of Jeryho @ pl 1
    edytowano 17.07.2014
    dobranoc chlopcy:)) i nie napinajcie sie zamo .. pełen luz.
    King of Jeryho @ pl 1
    edytowano 18.07.2014
    tak jak ktos daniel pozyzej napisal. nie szczekaj.

juz szczekales. a potem beczales. i na "komende" cierpem leciales.

ja radze zamknąć "mordke"

masz człowieku problem ze soba... piszesz z 10 kont i wydaje ci sie, ze to rozne osoby... niby wie to kazdy nie od dzis, ale mimo wszystko proponuje udac sie do lekarza.

rymy czestochowskie pierwsza klasa... chyba jestes kolega gracjana roztockiego...

wiesz dobrze gdzie jest twoje miejsce... byles, jestes i bedziesz pionkiem...
    strasznie upierdliwym, ale zawsze tylko pionkiem...

kusisz kusisz, ale niechec do ciebie jest zbyt silna, zebym sie przemogl i z toba dluzej popisal...

tyle ode mnie.
    jula3 @ pl 1
  • EL GRECCO (PL1)EL GRECCO (PL1) Posty: 130
    edytowano 18.07.2014

Kłamiesz jak pies. Doskonale pamiętam rozmowę i kwestię bana dla dla Wojtka.
    Rzuciliście się jak psy na kość. A jak wybroniliśmy ileś ataków podjęliśmy decyzję o bronieniu tylko kilku punktów a resztę się ugasi.
    Jak już wszystko co miało płonąć płonęło, a wy straciliście od cholery ofa to "łaskawie" Tadziu dał jakąś propozycję - ZAWARCIU PAKTU - mało się nie posraliśmy ze śmiechu.
    Wiesz jaka była odpowiedz do 9K w tej sprawie ? Dawajcie dalej ataki, jest fajnie. A pakt możecie w (_._) wsadzić Tadkowi.
    CAŁY SOJUSZ LZ stwierdził, że lepiej bronić wasze desperackie ataki na banie na Wojtka, bo przynajmniej wszystko się rozbija w jednym miejscu.
    EL GRECCO @ pl 1
Sign In to comment.