Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Gumiś i jego zainteresowania

13

Komentarz

• Variat7 (PL1)Variat7 (PL1) Posty: 73
    edytowano 13.07.2014
    Gumiś1984 napisał użytkownik: »
    Variat sorrki ale ja ostatnio mam ważniejsze sprawy niż ta gra:)

Dziś oczywiście z Argentyną ale tylko ze względu że Niemców nie lubiłem i lubić nie będę.

A interesuje mnie całe mnóstwo rzeczy które niestety zdominowała przez półtora roku ta gra która to ostatnio schodzi mocno na psy.

Gumiś, to mi się podoba , kibicujemy Argentynie :D Też nie przepadam za Germanem , nawet Rzymianie dawali im jako wyróżnienie sandała na rzemyku ,a tak naprawde mówili: lepszy Germanin pod Butem :)
    Pogadajmy o hobby, ja lubie dobrą i zdrową zabawe , mnie nic nie dominuje , czasem mi odwali , czasem nie ,ale lubie się pobawić.
  • Gumiś1984 (PL1)Gumiś1984 (PL1) Posty: 165
    edytowano 13.07.2014
    Ja czasem zdominowany być lubię :))) A w życiu potrzeba trochę zabawy bo inaczej byśmy zwariowali tak ja patrzę n na tę mapę to już kilka osób zwariowało i to negatywnie na punkcie tej gry i dla nich granica między zabawą a po prostu całym życiem już dawno się zatarła
    Gumiś1984 @ pl 1
  • Variat7 (PL1)Variat7 (PL1) Posty: 73
    edytowano 13.07.2014
    Ja czasem zdominowany być lubię :))) A w życiu potrzeba trochę zabawy bo inaczej byśmy zwariowali tak ja patrzę n na tę mapę to już kilka osób zwariowało i to negatywnie na punkcie tej gry i dla nich granica między zabawą a po prostu całym życiem już dawno się zatarła

No i trzymamy się tematu :)
    Gra ma być zabawą, przyjemną odskocznią, a Ty stałeś się Bohaterem :D
    Juź drugi wątek o Tobie jest , tylko Krótki jeszcze może się z Tobą ścigać.
  • MUSZKIETER (PL1)MUSZKIETER (PL1) Posty: 476
    edytowano 13.07.2014

Akcja fajna szkoda że Brak Snu nie jest wstanie swoim wojskiem wziąć stolicy od tak słabego sojuszu jakim jest Elita:)))
    jakby byla pewnosc ze tylko EE bedzie zbijac to pewnie lyknelibysmy :D
    a co do ak to u Was juz chyba tylko 4 walcza w calej koalce a i z glownych to 3 wiec mysle ,ze cos tych wakacji jeszcze zostanie :D
    dobra mykam do po meczu :D
    [SIGPIC]scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/s843x403/1426454_638300679542523_1316451401_n.png[/SIGPIC]
  • PsokiPsoki Posty: 17
    edytowano 13.07.2014
    variat po pierwsze jestem facetem , w przeciwienstwie do Ciebie, a ty jakis lizus jestes,albo podrywasz gumisia, albo jestes nie tej orientacji, mysle sobie ze Gumis nie potrzebuje adwokaciny marnej jakosci, tragedia, ile ty masz lat dziecko drogie, bo juz trzeba isc do lozeczka, no chyba ze mama pozwoli ci obejrzec mecz,
    Psoki @ pl 1
  • Gumiś1984 (PL1)Gumiś1984 (PL1) Posty: 165
    edytowano 13.07.2014
    Muszi jak byście nie poszli po deff do Szlachty i Robów to i My byśmy nie prosili o pomoc koalicjantów którym bardzo serdecznie dziękuje za pomoc.

Ja wiem że w jeden Sojusz ciężko zdobyć stolicę ale się da.

A że nie obstawiamy się AKa już pisałem poprzednio zrozum to w końcu że mamy zupełnie inne spojrzenie na tę kwestię dla nas liczy się siła pojedyńczych sojuszy a nie tego że w 100 spalicie jeden.
    Gumiś1984 @ pl 1
  • lexusss2012lexusss2012 Posty: 418
    edytowano 14.07.2014
    MarcinUser29 napisał użytkownik: »
    Akademie to również podstawa tej gry.

Przypomnę Ci Czarny Grom, miał bardzo potężne akademie i nie było jak ich zajechać.

Amigos, Jastrzębie i wiele wiele innych poteżnych akademii, które teraz stały się głównymi sojami w koalicjach.

Same akademie CG były wstanie wysłać 300 ataków jak nie więcej nie licząc oczywiście samego CG :)

Dlatego ja się z Tobą nie zgodzę, że akademie nie są ważne. :)

tiaaa wrzod na tylku ,,,poleca tam gdzie kaza,nawet na samych siebie by polecieli jakby kazali
    takie mieso armatnie,,,a co do cg tutaj nie wspominaj bo poprostu go nie bylo nie ma i nie bedzie)
    Mów co myślisz, ale myśl co mówisz nie bądź głupi..
  • LechistanLechistan Posty: 1,885
    edytowano 14.07.2014
    mam takie malutkie pytanko. A które to aca jeszcze walczą?
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
    edytowano 14.07.2014
    Lechistan napisał użytkownik: »
    mam takie malutkie pytanko. A które to aca jeszcze walczą?

z lozy? zadne :P
    [SIGPIC]scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/s843x403/1426454_638300679542523_1316451401_n.png[/SIGPIC]
  • jula3 (PL1)jula3 (PL1) PL1 Posty: 35
    edytowano 14.07.2014
    z bękartów żadna nie chce wojny wygasić, bo Muszkieter z pejczem gania... a ataków ani widu ani słychu.

Było grubo 1szy tydzień, bo wszyscy wynudzeni. Dostarczyliśmy rozrywki, ale akademiom pokończyły się narzędzia i wojsko... w drugim tygodniu pojawili się pierwsi kamikaze na golasa... a od tamtej pory zostały 3 akademie bękarcie, które próbują zaglądać... Także zdejmij różowe okulary Muszkiet.
    Jak zaczynaliśmy wojne mieliśmy 23 wieże i całą mape na karku. Teraz zagąda do nas 6 sojuszy i to strasznie nieudolnie, a wież mamy ile? 26... spaliliśmy wszystkie budynki specjalne na mapie i zbiliśmy prawie 300k defa ze stolicy nie wysyłając nawet 1/3 swoich ataków...

ściągnęliście na nas całą mapę - nie pomogło
    znaleźliście kolejne bugi w grze, podopisywaliście bomby etc... - nie pomogło

i Ty w tym wszystkim śmiesz twierdzić, że wygrywacie tą wojne...? śmieszne ;)

ps. pozdro czarownica za wybicie 46 wojaków przy ataku na wieże królewską (poranny hiciorek)...
    to już na golasa są większe wybicia...

także tak Muszkiet...
    miłego dnia
    jula3 @ pl 1
    edytowano 14.07.2014
    zamo nie podniecaj sie , czas zweryfikuje wszystko a z Waszej strony tylko Rebelia gdzies lata bo Wy zescie sie defem zastawili ,
    ll , jatrzebie , gloria i amigosi lacznie w masowce na ak wygeneruja 40 atakow wow obudz sie bo Tobie i rozowe okulary nie pomoga
    jak pisalem wczesniej nasza koalke laczy cos wiecej niz wspolne wypady i niechec do glupoty ale ktos gdzie w sojuszu jest rygor zakonno-wiezienniczy tego nie zrozumie
    narq
  • kosakosa Posty: 518
    edytowano 14.07.2014
    to wojna z lożą jakaś jest???? hmmmmmm kuźwa to czemu nikt nie mówi
    JEST OGIEŃ , JEST IMPREZA
    edytowano 14.07.2014
    kosa napisał użytkownik: »
    to wojna z lożą jakaś jest???? hmmmmmm kuźwa to czemu nikt nie mówi

a to nie latasz na aca Glorii??

;)
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
    edytowano 14.07.2014
    Lechistan napisał użytkownik: »
    a to nie latasz na aca Glorii??

;)

no wbijam straszaka na kapłanach , nawet nie wiedziałem że to akademia hehe ale od mometu jak loza poprosiła o pomoc elo to słabo cos bo lataja na jakies akademie a mi obiecali płomienie i tak chyba czekają na jakis samozapłon czy cuś
    edytowano 14.07.2014
    kosa napisał użytkownik: »
    no wbijam straszaka na kapłanach , nawet nie wiedziałem że to akademia hehe ale od mometu jak loza poprosiła o pomoc elo to słabo cos bo lataja na jakies akademie a mi obiecali płomienie i tak chyba czekają na jakis samozapłon czy cuś

chcesz sabota na 10%? sam kiedys pisałes ze plomien to plomień ;)
    prosiaczekqtpn7.jpg

wydawnictwo ARMA
    edytowano 14.07.2014
    no nic dawaj na główny bo kapłani nie ogarna
  • UltimateJimi216UltimateJimi216 Posty: 526
    edytowano 14.07.2014
    jula32 napisał użytkownik: »
    z bękartów żadna nie chce wojny wygasić, bo Muszkieter z pejczem gania... a ataków ani widu ani słychu.

Było grubo 1szy tydzień, bo wszyscy wynudzeni. Dostarczyliśmy rozrywki, ale akademiom pokończyły się narzędzia i wojsko... w drugim tygodniu pojawili się pierwsi kamikaze na golasa... a od tamtej pory zostały 3 akademie bękarcie, które próbują zaglądać... Także zdejmij różowe okulary Muszkiet.
    Jak zaczynaliśmy wojne mieliśmy 23 wieże i całą mape na karku. Teraz zagąda do nas 6 sojuszy i to strasznie nieudolnie, a wież mamy ile? 26... spaliliśmy wszystkie budynki specjalne na mapie i zbiliśmy prawie 300k defa ze stolicy nie wysyłając nawet 1/3 swoich ataków...

ściągnęliście na nas całą mapę - nie pomogło
    znaleźliście kolejne bugi w grze, podopisywaliście bomby etc... - nie pomogło

i Ty w tym wszystkim śmiesz twierdzić, że wygrywacie tą wojne...? śmieszne ;)

ps. pozdro czarownica za wybicie 46 wojaków przy ataku na wieże królewską (poranny hiciorek)...
    to już na golasa są większe wybicia...

także tak Muszkiet...
    miłego dnia

ile bedziesz szczekał? daj sobie spokoj. raz juz pokazales.

i wystarczy.
    UltimateJimi216 @ pl 1
  • jula3 (PL1)jula3 (PL1) PL1 Posty: 35
    edytowano 14.07.2014
    UltimateJimi216 napisał użytkownik: »
    ile bedziesz szczekał? daj sobie spokoj. raz juz pokazales.

i wystarczy.
    napisałem całkiem pokaźny esej na temat tego co o tobie myśle ale w gruncie rzeczy po co?
    ty i tak połowy nie zrozumiesz, a drugą połowę przekręcisz.

już raz zniżyłem się do twojego poziomu; skończyło się to zbanowaniem 10 twoich multikow na forum, a ja zmarnowałem sporo czasu na jałową konwersację...

także masz racje Wojtku... raz już pokazałem, mapa wie... i wystarczy
    jula3 @ pl 1
  • dawid511 (PL1)dawid511 (PL1) Posty: 149
    edytowano 14.07.2014
    no nie można mówić że loża wygrywa skoro sojusz zalożycielki odszedł od was (nie mowie że ze strachu ale sam fakt)
  • UltimateJimi216UltimateJimi216 Posty: 526
    edytowano 15.07.2014
    jula32 napisał użytkownik: »
    napisałem całkiem pokaźny esej na temat tego co o tobie myśle ale w gruncie rzeczy po co?
    ty i tak połowy nie zrozumiesz, a drugą połowę przekręcisz.

już raz zniżyłem się do twojego poziomu; skończyło się to zbanowaniem 10 twoich multikow na forum, a ja zmarnowałem sporo czasu na jałową konwersację...

także masz racje Wojtku... raz już pokazałem, mapa wie... i wystarczy

ja sie do twojego poziomu nie znizalem. ;) a pojezdzilem sobie po Tobie jak chcialem.

zamo słupie sam zamku nie masz.. a najwiecej szczekasz.

bylem u was jakis czas. miales byc jakims super graczem.

widzialem twoje raporty.

nie padłem z wrazenia;) wiesz mogles sobie byc dobry wsrod przecietnych;))
    UltimateJimi216 @ pl 1
Sign In to comment.