Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Gumiś i jego zainteresowania

24

Komentarz

• Variat7 (PL1)Variat7 (PL1) Posty: 73
    edytowano 13.07.2014
    Psoki napisał użytkownik: »
    Variat, juz mnie slabisz, jest w super honorowym soju ktory pali niskie levele, on akurat nie, ale z kim przystajesz takim sie stajesz.

Wiesz co się dzieje na mapie , gracze zmieniają sojusze , nie znaczy że przejmą nawyki ,a wątek jest o Gumiś, wiec co ma Elita tu do rzeczy??
  • PsokiPsoki Posty: 17
    edytowano 13.07.2014
    chlopie ty chyba jestes jednak wariatem, sa wakacje , kazdy wolalby latac po baronach i czechach, ale wojna to wojna, watek jest o elicie, chyba ze masz problemy ze zrozumieniem tego, jesli ktos pyta o stosunki z Brakiem Snu, to chyba nie jako kowalski, blagam Cie zaczynasz naprawde odbiegac w tym watku od reszty, bierzemy leki i piszemy juz madrze
    Psoki @ pl 1
    edytowano 13.07.2014
    chlopie ty chyba jestes jednak wariatem, sa wakacje , kazdy wolalby latac po baronach i czechach, ale wojna to wojna, watek jest o elicie, chyba ze masz problemy ze zrozumieniem tego, jesli ktos pyta o stosunki z Brakiem Snu, to chyba nie jako kowalski, blagam Cie zaczynasz naprawde odbiegac w tym watku od reszty, bierzemy leki i piszemy juz madrze

Fakt : Gumiś i jego zainteresowania :D
    Rozumiem np. Gracz Elity kombinuje , werbuje na lewo , albo w tym stylu ,ale Gumiś i jego zainteresowania? No to ja zapytam :
    Gumiś, co tak naprawde lubisz?? Dziś finał w mistrzostwach , komu kibicujesz??
    edytowano 13.07.2014
    variat czyim jestes multikiem, bo chyba nie odwokatem Gumisia, wbijasz na forum w przerwach z innego konta? napisales co wiedziales, dziekujemy ci juz bardzo, wracaj na swoje konto i do roboty
    Psoki @ pl 1
  • Dylu219 (PL1)Dylu219 (PL1) PL1 Posty: 2
    edytowano 13.07.2014
    Witam wypowiem się w imieniu sojuszu Szaniec BS jest dla nas czymś więcej niż świętym Mikołajem a jeżeli ktoś tego nie rozumie to jego problem i niech tak sobie tłumaczy, BS docenia swoje Ak a takiego Opiekuna jak Ever daleko szukać wiec życzę wszystkim Ak elity takich opiekunów jak Monia czy Muszkiet, dodam więcej nie wyobrażam sobie współpracy z innym sojem niż Brak Snu także żadne groźby ze nas spalicie nie przejdą będziemy palić się ale BS zawsze pozostanie nr 1 pozdrawiam
    Dylu219 @ pl 1
    edytowano 13.07.2014
    dylu to prawda Monia ma cos w sobie, heheh
    Psoki @ pl 1
  • MUSZKIETER (PL1)MUSZKIETER (PL1) Posty: 476
    edytowano 13.07.2014
    najlepsza jest nowa taktyka lozy dywanowa na.... szkolki i ak
    gratuluje odwagi , pomyslowosci no coz kazdy ma swoja taktyke i honor
    najsmiejszniejsze ze najchetniej po ak lataja Ci co zawsze mowili ,ze sa przeciw takim zachowaniom ale docenimy ich
    bo mimo smiesznej propagandy jaka loza rozsiewa w kolo nic wiecej nie moze zrobic i moze to ta bezzsilnosc pcha ich do takich dzialan?
    nie majac ak rzucili Elo jako mieso armatnie , wiekszosc z Elo juz przeszla na strone BD , mam nadzieje ,ze reszta z nich tez zrozumie ,ze byli potrzebni tylko do tego by czesc naszych offow skierowac na nich zamiast na loze
    [SIGPIC]scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/s843x403/1426454_638300679542523_1316451401_n.png[/SIGPIC]
  • ever87 (PL1)ever87 (PL1) Posty: 3
    edytowano 13.07.2014
    Dylu219 napisał użytkownik: »
    Witam wypowiem się w imieniu sojuszu Szaniec BS jest dla nas czymś więcej niż świętym Mikołajem a jeżeli ktoś tego nie rozumie to jego problem i niech tak sobie tłumaczy, BS docenia swoje Ak a takiego Opiekuna jak Ever daleko szukać wiec życzę wszystkim Ak elity takich opiekunów jak Monia czy Muszkiet, dodam więcej nie wyobrażam sobie współpracy z innym sojem niż Brak Snu także żadne groźby ze nas spalicie nie przejdą będziemy palić się ale BS zawsze pozostanie nr 1 pozdrawiam

chyba sie zaczerwienilam hehe :D
    nic dodać nic ująć DYLU
    everka @ in 1
  • MarcinUser29MarcinUser29 Posty: 185
    edytowano 13.07.2014
    Gumiś1984 napisał użytkownik: »
    No Marcin my nie mamy multików w Aka naszych współ koalicjantów a tym bardziej w waszych Aka.

Moja wiadomość miała jedynie na celu pokazanie że Wam po prostu ciężko jest wygrać inaczej niż obstawiając się dziesiątkami Akademii które wzamian za waszą protekcję i prezenty są zaślepieni Brakiem Snu.

Co do wpisu że mamy gówniane Akademie nie zgodze się z tobą że takie są a jedynie mamy mało Akademii bo od początku tej gry uważałem i uważam nadal że siłą sojuszu nie jest potężna ilość Akademii a to co sojusz sobą reprezentuję.

A co do jakości Aka to mam po tych kilku tygodniach wojny potężne wątpliwości co do waszych Aka bo o sojuszach głównych się nie wypowiem bo rzadko do nas przychodzicie.

Dla mnie fakt że po miesiącu wojny 80 waszych sojuszy przeciwko naszemu jednemu i naszym jak to powiedziałeś "gównianym" Akademią oraz bardzo walecznym choć nie licznym koalicjantom nie poszliście choć kawałek do przodu mówi sam za siebie.

I nie wiem jak byście się starali zabrali nam wszystko co można w tej grze zabrać tej wojny w moich oczach i w oczach ludzi którzy chociaż w promilu mają własne obiektywne spojrzenie nie wykreowane przez Brak Snu nie wygracie.

Każdy kto ma odrobinę pojęcia o tej grze doskonale wie że żaden inny sojusz po takich nocach jakie nam fundujecie (zdażało się nawet po 750 trąbek) nie wytrzymał by nawet tygodnia.

Akademie to również podstawa tej gry.

Przypomnę Ci Czarny Grom, miał bardzo potężne akademie i nie było jak ich zajechać.

Amigos, Jastrzębie i wiele wiele innych poteżnych akademii, które teraz stały się głównymi sojami w koalicjach.

Same akademie CG były wstanie wysłać 300 ataków jak nie więcej nie licząc oczywiście samego CG :)

Dlatego ja się z Tobą nie zgodzę, że akademie nie są ważne. :)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • edytowano 13.07.2014
    Ever forever ;))) Piszcie śmiało o opinie :)))
    Piotr Szalony @ pl 1
    edytowano 13.07.2014
    Piotr Szalony napisał użytkownik: »
    Ever forever ;))) Piszcie śmiało o opinie :)))

hehe Piotrus papu zameczek :D
    everka @ in 1
  • Dylu219 (PL1)Dylu219 (PL1) PL1 Posty: 2
    edytowano 13.07.2014
    Towarzystwo się rozkręca XD Monia może Tobie ładnie w czerwonym hihi
    Dylu219 @ pl 1
  • Stellar2Stellar2 Posty: 201
    edytowano 13.07.2014
    Monika,

Za kamyki już dziękuję, teraz drewno na drabiny potrzeba, pogoń te twoje akademie tylko migusiem
    Stellar @ pl 1

LZ
    EE
    BS
    edytowano 13.07.2014
    Stellar2 napisał użytkownik: »
    Monika,

Za kamyki już dziękuję, teraz drewno na drabiny potrzeba, pogoń te twoje akademie tylko migusiem

Puszek ja Ci nie slalam :* niestety ktos inny Cie zaklepał
    everka @ in 1
    edytowano 13.07.2014
    Inny?? ehh, dobra, dodaje do notesu, po wojnie i tak kończę zabawę a jak nie zależy to na większym lajcie do tej gry się podchodzi i można palić bez skrupułów, być palonym i mieć to w d.....

Dziękuję za 2 godziny fajnej zabawy, brakowało tego ostatnio, akcja testowa widzę już zakończona.

Czas na mecz
    Pozdrawiam.
    Stellar @ pl 1

LZ
    EE
    BS
    edytowano 13.07.2014
    Stellar2 napisał użytkownik: »
    Inny?? ehh, dobra, dodaje do notesu, po wojnie i tak kończę zabawę a jak nie zależy to na większym lajcie do tej gry się podchodzi i można palić bez skrupułów, być palonym i mieć to w d.....

Dziękuję za 2 godziny fajnej zabawy, brakowało tego ostatnio, akcja testowa widzę już zakończona.

Czas na mecz
    Pozdrawiam.

No zabawa była fajna :))
    everka @ in 1
    edytowano 13.07.2014
    Ale myślałem, że mimo iż testowo to nie będzie skakania po sojuszach w takiej formie i kumulowaniu deffa, dziadostwem zajechało.
    Stellar @ pl 1

LZ
    EE
    BS
    edytowano 13.07.2014
    variat czyim jestes multikiem, bo chyba nie odwokatem Gumisia, wbijasz na forum w przerwach z innego konta? napisales co wiedziales, dziekujemy ci juz bardzo, wracaj na swoje konto i do roboty

Moja droga ( zakładam ześ Kobitką jest), co ci powiem to ....ci powiem . Mam może rozdwojenie osobowości ,a może i nie ,ale w przeciwieństwie do Ciebie , wiem co pisze :)
    Może komu pare niebieskich na wyluzowanie? dla Pan mam wagonik czerwonych :)
    Pisze o Imperium Sithow , cytuje kogoś innego ,a akurat Ty odpowiadasz .......hm .....
    Pytam o zainteresowania Gumisia ( chce się trzymać tematu), też ci nie odpowiada .......
    ps. nie żyje tym forum by non stop tu siedzieć,a teraz mieliśmy piękną akcje Pepików( trza było troszke deffować wiesz, wypełnić luki )
    a na serio , przecież jeśli jestem multikiem , to chyba Twoim :D
  • jula3 (PL1)jula3 (PL1) PL1 Posty: 35
    edytowano 13.07.2014
    każdy orze jak może ;)

"próbne" pozbawienie koalicjantów defa, forumowa propaganda i inne cuda wianki... wiesz jak jest Marcin... ;)
    jula3 @ pl 1
  • Gumiś1984 (PL1)Gumiś1984 (PL1) Posty: 165
    edytowano 13.07.2014
    Variat sorrki ale ja ostatnio mam ważniejsze sprawy niż ta gra:)

Dziś oczywiście z Argentyną ale tylko ze względu że Niemców nie lubiłem i lubić nie będę.

A interesuje mnie całe mnóstwo rzeczy które niestety zdominowała przez półtora roku ta gra która to ostatnio schodzi mocno na psy.

Muszi piszesz mi o masówkach na akademie że my tacy źli a otwórz sobie choćby wątek założony przez Anecię o tym jak od was 70 jara 15 lvl i proszę nie pisz mi e wy jesteście święci. Takich przypadków gdzie latacie po Akademie jest mnóstwo ale my nigdy nie zasłanialiśmy się Akademią czy koalicją chyba że druga storna grała na tyle nie fer że było to konieczne.

Sprawdź proporcję bękartów i loży i nie mów mi o tym że my jesteśmy ci najgorsi po prostu jak Aka x brała udział w masówce na nas czy na koalicjanta to nie widzę przeciwwskazań by takową akademię też odwiedzić w kilka sojuszy bo tej taktyki nauczyliśmy się od Was.

Akcja fajna szkoda że Brak Snu nie jest wstanie swoim wojskiem wziąć stolicy od tak słabego sojuszu jakim jest Elita:)))
    Gumiś1984 @ pl 1
Sign In to comment.