Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Wojna LZ&W a 9K Maltańska

11113

Komentarz

• antek p (PL1)antek p (PL1) Posty: 995
    edytowano 26.04.2014
    Jakiś sprytny sposób.
    antek p @ pl1

"W świecie bez złota moglibyśmy być bohaterami"- Edward "Czarnobrody" Thatch.
    "Nic nie jest prawdą , wszystko jest dozwolone."

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • edytowano 26.04.2014
    antek p napisał użytkownik: »
    Jakiś sprytny sposób.
    Mozecie wierzyc lub nie ,ale ubranka kasztelana nie byly naj jak sobie inni pozwolic moga .Prosta logika kierowala nami ,ale ostatni blad sami wykumalismy , nawet byli gracze z Brak Snu nie wyczaili go.
  • antek p (PL1)antek p (PL1) Posty: 995
    edytowano 26.04.2014
    Dosłaliście wsparcie? :)
    antek p @ pl1

"W świecie bez złota moglibyśmy być bohaterami"- Edward "Czarnobrody" Thatch.
    "Nic nie jest prawdą , wszystko jest dozwolone."

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • edytowano 26.04.2014
    Hermenegilda05 napisał użytkownik: »
    Mozecie wierzyc lub nie ,ale ubranka kasztelana nie byly naj jak sobie inni pozwolic moga .Prosta logika kierowala nami ,ale ostatni blad sami wykumalismy , nawet byli gracze z Brak Snu nie wyczaili go.

Nie wiem kim jesteś i nie interesuje mnie to.

Ale dobrze że kibicujesz Trasco bo w sumie kibicujesz i nam.

http://scr.hu/2r14/tryed

Także witamy nowego gracza.

To ja idę na emeryture. Trasco się teraz zajmie 9k .
  • MariuniuniuniuMariuniuniuniu Posty: 97
    edytowano 26.04.2014
    zuku napisał użytkownik: »
    Nie wiem kim jesteś i nie interesuje mnie to.

Ale dobrze że kibicujesz Trasco bo w sumie kibicujesz i nam.

http://scr.hu/2r14/tryed

Także witamy nowego gracza.

To ja idę na emeryture. Trasco się teraz zajmie 9k .

kiedyś Bursztynek powiedział mi, że wyjście do WC jest zbyt długą przerwą by po powrocie móc być na bieżąco w tym co się dzieje. Miał chłop rację. Czekam, aż Tadeusza i osobę, która opiekuje się kontem po duchownej osobie zwerbujecie do siebie :)
    Mariuniuniuniu @ pl 1
  • edytowano 26.04.2014
    Mariuniuniuniu napisał użytkownik: »
    kiedyś Bursztynek powiedział mi, że wyjście do WC jest zbyt długą przerwą by po powrocie móc być na bieżąco w tym co się dzieje. Miał chłop rację. Czekam, aż Tadeusza i osobę, która opiekuje się kontem po duchownej osobie zwerbujecie do siebie :)

Złodzieja nie chcemy. Popsuje opinie.
  • edytowano 26.04.2014
  • marekb (PL1)marekb (PL1) Posty: 249
    edytowano 26.04.2014
    zuku czy ja musze wszystkie Wasze porazki słac na forum? Jak zaczne to sie nazbiera. Ale widze ze nasi wewnetrzni wrogowie sie wykruszaja czego przykladem jest trasco. Znaczy ze on byl szpiclem u nas lub jednym z nich. Bo jak potraktujecie gracza ktory jest jednego dnia w sojuszu u nas a tego samego dnia u wroga? Ja bym nie ufal juz do konca Waszej gry temu graczowi - to szpicel ktory ma w slowniku ponoc 1 slowo glowne "ku...a":) LZ robi sie ekipa na szpiclu postawiona i bez zadnego honoru jak xxDanixx którego juz chyba i support nie lubi - dajac mu bana:) Inni gracze sa oklamywani tam - mam info ze dezercje ktos mial a stracil wojo na moim zamku. No ladnie:) Widze LZ to grupa .... domyslcie sie jaka. Schodza na psy - zero honoru. Ja uwazałem choc Akille za honorowego gracza ale tez jest bez honoru ... skoro w takiej ekipie gra lub nie gra bo nic nie atakuje - znaczy wstydzi sie za swoja ekipe:((( Ja tez bym sie wstydził.
    marekb @ pl 1
  • Akilla (PL1)Akilla (PL1) PL1 Posty: 59
    edytowano 27.04.2014
    marekb napisał użytkownik: »
    zuku czy ja musze wszystkie Wasze porazki słac na forum? Jak zaczne to sie nazbiera. Ale widze ze nasi wewnetrzni wrogowie sie wykruszaja czego przykladem jest trasco. Znaczy ze on byl szpiclem u nas lub jednym z nich. Bo jak potraktujecie gracza ktory jest jednego dnia w sojuszu u nas a tego samego dnia u wroga? Ja bym nie ufal juz do konca Waszej gry temu graczowi - to szpicel ktory ma w slowniku ponoc 1 slowo glowne "ku...a":) LZ robi sie ekipa na szpiclu postawiona i bez zadnego honoru jak xxDanixx którego juz chyba i support nie lubi - dajac mu bana:) Inni gracze sa oklamywani tam - mam info ze dezercje ktos mial a stracil wojo na moim zamku. No ladnie:) Widze LZ to grupa .... domyslcie sie jaka. Schodza na psy - zero honoru. Ja uwazałem choc Akille za honorowego gracza ale tez jest bez honoru ... skoro w takiej ekipie gra lub nie gra bo nic nie atakuje - znaczy wstydzi sie za swoja ekipe:((( Ja tez bym sie wstydził.

Tyle wiesz ile zmyślisz ;P
    Na forum każdy potrafi obrażać nie tylko Ty więc się tak nie popisuj. Ciągle psioczycie na nas a do walki brak chętnych. My waszych przekręcików i kombinatorstwa nie wypominamy na forum. Od początku wojny staraliśmy się ustalić z wami parę zasad odnośnie naszej wojny na co Wy mieliście wyjeb* i nie chcieliście z nami niczego ustalać bo czuliście się na zwycięskiej pozycji. Teraz jak zgarniacie baty to wielce "niehonorowe LZ"

Płacz i stękaj dalej...

Tak ogółem końcówkę napisałeś chyba o sobie bo kto jak kto ale to Twoich ataków bardzo mało widać :) ja wysyłam dzień w dzień po 4-6 składzików z czego zazwyczaj 4-5 to bramki

http://scr.hu/0ion/p3h5n
    http://scr.hu/0ion/bq4d1

Początkowo gromadziłem raporty z bramek ale po 2 dniach okazało się że miejsca w archiwum brakło :P

Poprzyj coś dowodami nim znów kłamstwem rzucisz bezhonorowy graczu !
    Pamiętaj, to dopiero początek... 
  • MarcinUser29MarcinUser29 Posty: 185
    edytowano 27.04.2014
    Marku nie lepiej się przyznać, że nie jest u Was za ciekawa atmosfera więc ludzie odchodzą? Odszedł Trasco, odeszła Zuza, odeszła Ciotka. Po prostu zaczyna się u Was psuć i tyle w tym temacie. :)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • edytowano 27.04.2014

Ale Dani Cię ładnie popalił... widać klasę.

Marekb pokaż screena ile kosztuje Cię otwarcie bramy;))

"zuku czy ja musze wszystkie Wasze porazki słac na forum? Jak zaczne to sie nazbiera."

Napisałeś "jak zacznę" mogę wiedzieć kiedy to bedzie? Czy w tym stuleciu?
    Bo narazie to xxdanixx Cię pali jak chce;)
  • FurinFurin Posty: 43
    edytowano 27.04.2014
    http://scr.hu/2r14/7jw68

marek ale dostałeś w czerep od łomota aż ześ sie kopytami nakrył;)
    Furin @ pl 1
  • FurinFurin Posty: 43
    edytowano 27.04.2014
    .................................
    Furin @ pl 1
  • VamphyreVamphyre Posty: 196
    edytowano 27.04.2014

wewnetrzny wrog? to co on robi znow w 9k?
    Vamphyre @ pl 1
  • edytowano 28.04.2014
    Witam wszystkich pierwszy i ostatni wpis na forum sprawa wygląda tak piszecie tyle o honorze i wojnach które mają jakieś zasady?!. A tu zdziwienie zostałem zaproszony do 9K aby zobaczyć jak tam jest i czy będzie mi pasować po paru dniach odpuściłem gdyż jestem słabym graczem i takie wojny miedzy dużymi sojuszami są nie dla mnie. Niespodzianka LZ mnie chce okraść a dlaczego a bo tak jest OK i według zasad byłeś w 9K to zostaniesz okradziony jak nie będę fikał to ukradną mi tylko 1 posta!. Teraz nasuwa się pytanie jeśli ktoś uważa, że popełniłem błąd to spoko gracza można spalić aby dać mu nauczkę zgadzam się, ale złodziejstwo to chyba jakieś nieporozumienie sprawa zgłoszona do supporu i tu dowód pozdrawiam honorowych i uczciwych graczy z LZ. ***
  • MariuniuniuniuMariuniuniuniu Posty: 97
    edytowano 28.04.2014
    Hobbita napisał użytkownik: »
    Witam wszystkich pierwszy i ostatni wpis na forum sprawa wygląda tak piszecie tyle o honorze i wojnach które mają jakieś zasady?!. A tu zdziwienie zostałem zaproszony do 9K aby zobaczyć jak tam jest i czy będzie mi pasować po paru dniach odpuściłem gdyż jestem słabym graczem i takie wojny miedzy dużymi sojuszami są nie dla mnie. Niespodzianka LZ mnie chce okraść a dlaczego a bo tak jest OK i według zasad byłeś w 9K to zostaniesz okradziony jak nie będę fikał to ukradną mi tylko 1 posta!. Teraz nasuwa się pytanie jeśli ktoś uważa, że popełniłem błąd to spoko gracza można spalić aby dać mu nauczkę zgadzam się, ale złodziejstwo to chyba jakieś nieporozumienie sprawa zgłoszona do supporu i tu dowód pozdrawiam honorowych i uczciwych graczy z LZ. ***

jeszcze na Policję to zgłoś, aaa i lokalnemu posłowi PiS - uwielbiają takie historie, a że wybory za pasem to na pewno ruszą sprawę
    Mariuniuniuniu @ pl 1
  • jula3 (PL1)jula3 (PL1) PL1 Posty: 35
    edytowano 28.04.2014

Widzisz Hobbita... gry komputerowe mają to do siebie, że można w nich się legalnie zabijać, okradać etc.

Get used to or die tryin'
    jula3 @ pl 1
  • FighterAdamiakFighterAdamiak Posty: 312
    edytowano 28.04.2014
    Ogarnij czlowieku,to gra a co suport zrobi?:) nie jest zabronione odbijać posty komuś,na tym ta gra polega a na marginesie jesteś frajer to spierdal....z tad i idź pograć w farmę:)albo niech Ci 9 tka pomoze,Tadeusz ostatnio taki dobroduszny człowiek jest:)
    ,,Nie rzucaj mi kłód pod nogi, bo nigdy nie wiadomo czy nie potknę się kiedyś o jedną z nich biegnąc, by ratować Ci życie"
    Józef Stalin: Śmierć jednostki to tragedia, śmierć milionów to tylko statystyka
  • edytowano 28.04.2014

Witam jezeli Ci sie wydaje ze mozesz sobie wejsc dosłac defa puscic atak po czym wrocic bezkarnie gdzie indziej

to cie rozczaruje bo tak to nie bedzie.

konczy sie to tak http://scr.hu/2r14/tcrjt

zamki sobie sam obejrzyj.

a i prosze moderatora o bana dla tego gracza .nikt nie dal pozwolenia na zamieszczanie prywatnych wiadomosci.

A i przeproś bo nie zyczymy sobie czytac jak piszesz" ukradną"

nikt z Nas nie jest złodziejem.

poszukaj sobie zlodzieji u siebie..
  • edytowano 30.04.2014
    Tedi dostał strzała na Dzień dobry;))) http://scr.hu/2r14/hgbi0
Sign In to comment.