Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Prosimy o szersze wyjaśnienie

MyszczMyszcz Posty: 7
edytowano 05.02.2014 w Wiadomości sojusznicze
Asia07 napisał użytkownik: »
Witam serdecznie,

rzadko to robię w wątkach sojuszowych, jednak wtrącę się do dyskusji, by publicznie poinformować o czymś, czego sama się dzisiaj dowiedziałam i co jest - wydaje mi się - związane z tematem. W dniu dzisiejszym, jeden z obecnych na naszym forum Graczy (on będzie wiedział, o kim mowa, nie będę zdradzać nicku) przesłał mi współrzędne wioski "przepełnionej" narzędziami. Zrobił to w trosce o uczciwość rozgrywki i dziękuję mu za to. Oczywiście nie zignorowałam problemu i przesłałam informację do naszego zespołu LBA, jak również poinformowałam przełożonych o całej sytuacji.

Na wiosce faktycznie znajdowało się mnóstwo narzędzi (podawanie danych liczbowych nie wnosi nic do tematu, więc te zachowam w ramach tajemnicy korespondencji oraz stanu posiadania właściciela wioski). W każdym razie było tego bardzo dużo. Odpowiedź LBA, jak również moich przełożonych, świadczy o tym, że Gracz znajdujący się w posiadaniu wioski nie ponosi winy, gdyż przejął wioskę z tym stanem posiadania, nie dopisał tych narzędzi samodzielnie. Nawet jeśli to są bardzo duże ilości, nie możemy ich odebrać, ponieważ działalibyśmy na szkodę Gracza, który miał po prostu szczęście przejmując tę wioskę. Narzędzia pozostają w grze, jednak kiedyś ich zasoby się wyczerpią. LBA jest zdania, że narzędzia są pozostałością po starym problemie występującym w Empire, a możliwość ich dopisywania obecnie nie występuje. Każdy z Was może taką wioskę przejmować i nikomu narzędzia znajdujące się na niej nie zostaną odebrane. Przyznaję, że byłam zaskoczona takim stanem rzeczy, ale osoby decyzyjne w tej sprawie nie chcą odbierać czegokolwiek Graczowi, który nie ponosi winy za swój stan posiadania. Uważam, że mają w tym swoje racje. Dlaczego karać kogoś, kto nie zawinił?

Dlaczego o tym piszę? Żebyście mieli poczucie, że nikogo nie faworyzujemy. W grze istnieją wioski, które mają więcej narzędzi, ale przejęcie ich, to łut szczęścia Gracza. Dalsze narzędzia nie mogą być dopisywane do gry, a z powodu obecnie w niej istniejących, nikt nie będzie blokowany. Jest to oficjalne stanowisko firmy i bardzo proszę traktować tę informację jako wiążącą.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w grze,
Asia.

Pani Asiu,
Prosimy o szersze wyjaśnienie następujących kwestii:
1. Dlaczego swego czasu za korzystanie z narzędzi z tej wioski dostali bany gracze sojuszy: SiCH, SiCH2 czy BraveHeartKlan, którzy nie mieli nic wspólnego z dopisaniem tych maszyn na wioskę, a obecnie gdy korzystają z nich gracze sojuszu Brak Snu to support nie widzi w tym problemu
2. Dlaczego graczowi sojuszu Gloria Victis, który pare dni temu zajął wieżę królewską z maszynami pochodzącymi z tej wioski zabrano te maszyny, a gracze sojuszu Brak Snu mogą korzystać z nich do woli
3. Dlaczego przez 3 tygodnie gdy informowaliśmy Państwa o oszustwach w postaci korzystanai z "nielegalnych" maszyn otrzymywaliśmy zbywające wiadomości o treści "zbieramy informacje", a nagle dziś okazuje się, że support doskonale wiedział o tej wiosce od dawna???
4. Jak mamy rozumieć wiadomości od graczy sojuszu Brak Snu o treści:
"oddaj wioskę, albo dostaniesz bana", albo "odkupimy od Ciebie konto za 1000 złotych"?
5. Jakie są powiązania pomiędzy graczami sojuszu Brak Snu a supportem, bo widać gołym okiem, że są...?

Uważam, że niniejszy temat zasługuje na oddzielny wątek, dlatego pozwoliłem sobie przenieść Pani wypowiedź i z niecierpliwością czekamy na stanowisko supportu w ww kwestiach.

Pozdrawiam,
Post edited by Myszcz on
Myszcz @ pl 1
«137

Komentarz

• MariuniuniuniuMariuniuniuniu Posty: 97
    edytowano 30.01.2014
    Myszcz napisał użytkownik: »
    Dlaczego graczowi sojuszu Gloria Victis, który pare dni temu zajął wieżę królewską z maszynami pochodzącymi z tej wioski zabrano te maszyny, a gracze sojuszu Brak Snu mogą korzystać z nich do woli

jeśli to prawda to wypowiedź Asia07, w którym powiedziała, że nie zabiera się graczowi maszynek, które szczęśliwie zdobył, o równym traktowaniu graczy można między bajki włożyć
    Mariuniuniuniu @ pl 1
  • dawid511 (PL1)dawid511 (PL1) Posty: 149
    edytowano 30.01.2014
    oj mało wiesz..... baaaardzo mało :D
    chlopie ja widzialem 10tys głow smoka na zamkach SiCh (w wakacje :D )
    A ty tutaj o machinkach piszesz :D
  • MyszczMyszcz Posty: 7
    edytowano 30.01.2014
    dawid,
    kto dostał bana za przekręty to dostał
    a ile osób dostało bana za maszyny? wiesz, czy tylko udajesz, że wiesz?

nie rozmydlaj wątku, a jak Cię nie interesuje to po prostu się nie wypowiadaj.
    Myszcz @ pl 1
  • leszek1969 (PL1)leszek1969 (PL1) Posty: 7
    edytowano 30.01.2014
    Pani Asiu,
    1. Dlaczego swego czasu za korzystanie z narzędzi z tej wioski dostali bany gracze sojuszy: SiCH, SiCH2 czy BraveHeartKlan, którzy nie mieli nic wspólnego z dopisaniem tych maszyn na wioskę, a obecnie gdy korzystają z nich gracze sojuszu Brak Snu to support nie widzi w tym problemu
    2. Dlaczego graczowi sojuszu Gloria Victis, który pare dni temu zajął wieżę królewską z maszynami pochodzącymi z tej wioski zabrano te maszyny, a gracze sojuszu Brak Snu mogą korzystać z nich do woli
    3. Dlaczego przez 3 tygodnie gdy informowaliśmy Państwa o oszustwach w postaci korzystanai z "nielegalnych" maszyn otrzymywaliśmy zbywające wiadomości o treści "zbieramy informacje", a nagle dziś okazuje się, że support doskonale wiedział o tej wiosce od dawna???
    "oddaj wioskę, albo dostaniesz bana", albo "odkupimy od Ciebie konto za 1000 złotych"?
    5. Jakie są powiązania pomiędzy graczami sojuszu Brak Snu a supportem, bo widać gołym okiem, że są...?

Uważam, że niniejszy temat zasługuje na oddzielny wątek, dlatego pozwoliłem sobie przenieść Pani wypowiedź i z niecierpliwością czekamy na stanowisko supportu w ww kwestiach.

Pozdrawiam,

No abyście wiedzieli więcej to wam powiem, że kiedyś spotkałem się z Wojtkiem i porozmawialiśmy o tych przekrętach za, które miał usunięte konto KRÓTKASPRAWA. Support go cisnął aby zdradził sekret jak to robił obiecywali nawet, że mu konto odblokują. Wojtek jednak tego im nie powiedział. Wiec stwierdzenia Pani Asi, że usunięto luki w grze są tylko Jej pobożnymi życzeniami.
    Zgadzam się z moim przedmówca, że jak podobna praktyka była stosowana w innych sojuszach, ja odniosę się do Bravenhartklan (BK) gdzie w tym czasie byłem koroną, to banowano gracz i usuwano zabawki. W BK 24 września 2013 roku zbanowano 15 graczy na 14 dni (zabawki usunięto z kont). A tez przejęliśmy wioskę na której było po kilka milionów narzędzi od zbrojmistrza-tych do obrony. Nikt niczego nie dopisywał. A teraz jak Brak Snu stosuje identyczne praktyki to uchodzi im to na sucho.
    Ja tu czegoś nie rozumiem. Proszę aby Pani Asia mi odpowiedział bo chyba sprawę trzeba będzie nagłośnić w mediach gdzie Empier tak się szeroko reklamuje.
    leszek1969
    leszek1969 @ pl 1
    edytowano 30.01.2014
    niech usuna rubinowe machiny i bedzie uczciwie !
  • FranekkkFranekkk Posty: 15
    edytowano 30.01.2014
    może to zależy od powiązań graczy z suportem???
    sam już nie wiem :/
    bo to tak wygląda jak by byli marionetkami rozkręcającymi biznes? niemożliwe...

pojawia się tam u Pani Asi zdanie że ktoś podał koordy jednej z wiosek jeżeli jest ich więcej i suport dobrze o nich wie to może wypadałoby podać koordy pozostałych tak w geście dobrej woli dla urozmaicenia gry.

wystarczy żeby zlikwidowano maszyny zbrojmistrzowskie... z całej mapy
    Franekkk @ pl 1
    edytowano 30.01.2014
    gra bylaby o wieeeele milsza bez machin zbrojmistrza :)
  • ANAMARIANAMARI Posty: 32
    edytowano 30.01.2014
    Pani Asiu,

Pozdrawiam,

graczowi krecik36 z glori nic nie zabrono wlasnie idzie od niego 50 k mur tarcz.
    ANAMARI @ 5
  • ANAMARIANAMARI Posty: 32
    edytowano 30.01.2014
    Franekkk napisał użytkownik: »
    może to zależy od powiązań graczy z suportem???
    sam już nie wiem :/
    bo to tak wygląda jak by byli marionetkami rozkręcającymi biznes? niemożliwe...

pojawia się tam u Pani Asi zdanie że ktoś podał koordy jednej z wiosek jeżeli jest ich więcej i suport dobrze o nich wie to może wypadałoby podać koordy pozostałych tak w geście dobrej woli dla urozmaicenia gry.
    franek napewno chcesz kordy tych dwoch pozostałych?

bo ta jedna to juz...wyczyszczona przez suport:d
    leszek1969 napisał użytkownik: »
    No abyście wiedzieli więcej to wam powiem, że kiedyś spotkałem się z Wojtkiem i porozmawialiśmy o tych przekrętach za, które miał usunięte konto KRÓTKASPRAWA. Support go cisnął aby zdradził sekret jak to robił obiecywali nawet, że mu konto odblokują. Wojtek jednak tego im nie powiedział. Wiec stwierdzenia Pani Asi, że usunięto luki w grze są tylko Jej pobożnymi życzeniami.
    Zgadzam się z moim przedmówca, że jak podobna praktyka była stosowana w innych sojuszach, ja odniosę się do Bravenhartklan (BK) gdzie w tym czasie byłem koroną, to banowano gracz i usuwano zabawki. W BK 24 września 2013 roku zbanowano 15 graczy na 14 dni (zabawki usunięto z kont). A tez przejęliśmy wioskę na której było po kilka milionów narzędzi od zbrojmistrza-tych do obrony. Nikt niczego nie dopisywał. A teraz jak Brak Snu stosuje identyczne praktyki to uchodzi im to na sucho.
    Ja tu czegoś nie rozumiem. Proszę aby Pani Asia mi odpowiedział bo chyba sprawę trzeba będzie nagłośnić w mediach gdzie Empier tak się szeroko reklamuje.
    leszek1969

Faktycznie kiedys z Toba sie osobiscie spotkałem. I fajny z Ciebie gosc. to musze przyznac ze wrazenie jak najbardziej pozytywne.
    Tylko wez pod uwage Leszku bo mnie obwiasz. Ja zglosilem wioske. Poprosilem o usuniecie tego. Nie ukrywalem ze cos odkrylem.

i czekalam na decyzje.

zreszta dalej czekam. bo takowe sa podejmowane. choc wstepnie juz wiem jak to sie zakonczy,

ale moze zosatwie to dla siebie.

lepiej jak jeden wie. niz dwoch.

poznales mnei osobicie czy według ciebie sprawiam wrazenie czlowieka ktory oszukuje?

byłes moim dowodcą?

czy oszukiwalem czy raczej pokazalem Ci sie z dobrej strony umiejstnosciami? aktywnoscia?

mozna poznac Twoje zdanie.

wiem ze bedzie obiektywne.
    ANAMARI @ 5
  • leszek1969 (PL1)leszek1969 (PL1) Posty: 7
    edytowano 30.01.2014
    ANAMARI napisał użytkownik: »
    Faktycznie kiedys z Toba sie osobiscie spotkałem. I fajny z Ciebie gosc. to musze przyznac ze wrazenie jak najbardziej pozytywne.
    Tylko wez pod uwage Leszku bo mnie obwiasz. Ja zglosilem wioske. Poprosilem o usuniecie tego. Nie ukrywalem ze cos odkrylem.

i czekalam na decyzje.

zreszta dalej czekam. bo takowe sa podejmowane. choc wstepnie juz wiem jak to sie zakonczy,

ale moze zosatwie to dla siebie.

lepiej jak jeden wie. niz dwoch.

poznales mnei osobicie czy według ciebie sprawiam wrazenie czlowieka ktory oszukuje?

byłes moim dowodcą?

czy oszukiwalem czy raczej pokazalem Ci sie z dobrej strony umiejstnosciami? aktywnoscia?

mozna poznac Twoje zdanie.

wiem ze bedzie obiektywne.

Wojtek powiem tak, że lepiej się z Tobą rozmawia w realu niż czyta twoje posty. Zrobiłeś na mnie dużo lepsze wrażenie niż to które miałem czytając twoje wpisy na forum gdzie czasami nie przebierasz w słowach.
    Na pewno jesteś bardzo doświadczony i dobrym graczem to prawda. Miałeś też etap gdzie wykorzystałeś swoja wiedzę na robienie przekrętów i ukarano cię usuwając konto. Co do obecnej twojej dzielności to nie wiem czy skoczyłeś z tymi praktykami. Mnie denerwuje stanowisko suportu w sprawie tej wioski i innych na których są zabawki od zbrojmistrza. Zamiast je usnąć to tolerują cały proceder w stosunku do Braku Snu o czym nas support osobiście w sobie Pani Asi poinformował. Jak byłem w Bravenhartklan to była stosowana inna optyka widzenia tego problemu przez support. Zresztą wiem, że tą a może inna wioskę z narzędziami od zbrojmistrza posiadał gracz, który wciąż gra w jednym z sojuszy (jak ktoś chce wiedzieć w jakim to na priv proszę pisać) i on był jej chyba pierwszym znanym mi jej właścicielem a grał wtedy w mojej AK. W mojej ocenie wioski takie musza być usunięte przez support bo ta gra inaczej traci sens.
    Tak ta sprawa wygląda z mojej perspektywy.
    Pozdrawiam,
    Leszek
    leszek1969 @ pl 1
  • mcj_trojanmcj_trojan Posty: 118
    edytowano 30.01.2014
    leszek1969 napisał użytkownik: »
    Wojtek powiem tak, że lepiej się z Tobą rozmawia w realu niż czyta twoje posty. Zrobiłeś na mnie dużo lepsze wrażenie niż to które miałem czytając twoje wpisy na forum gdzie czasami nie przebierasz w słowach.
    Na pewno jesteś bardzo doświadczony i dobrym graczem to prawda. Miałeś też etap gdzie wykorzystałeś swoja wiedzę na robienie przekrętów i ukarano cię usuwając konto. Co do obecnej twojej dzielności to nie wiem czy skoczyłeś z tymi praktykami. Mnie denerwuje stanowisko suportu w sprawie tej wioski i innych na których są zabawki od zbrojmistrza. Zamiast je usnąć to tolerują cały proceder w stosunku do Braku Snu o czym nas support osobiście w sobie Pani Asi poinformował. Jak byłem w Bravenhartklan to była stosowana inna optyka widzenia tego problemu przez support. Zresztą wiem, że tą a może inna wioskę z narzędziami od zbrojmistrza posiadał gracz, który wciąż gra w jednym z sojuszy (jak ktoś chce wiedzieć w jakim to na priv proszę pisać) i on był jej chyba pierwszym znanym mi jej właścicielem a grał wtedy w mojej AK. W mojej ocenie wioski takie musza być usunięte przez support bo ta gra inaczej traci sens.
    Tak ta sprawa wygląda z mojej perspektywy.
    Pozdrawiam,
    Leszek
    Leszku a czy ty myslisz ze co ja zrobilem? ukrylem ? zatailem?

zglosilem. a odpwiedz znasz.

oniemialem.
    mcj_trojan @ pl 1
  • edytowano 30.01.2014
    lexusss czytasz i czytasz :D
    długo ci to idzie :cool:

ooo Asia wpadła
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    edytowano 30.01.2014
    Witam,

przykro mi, ale Wy naprawdę nie czytacie ze zrozumieniem. Nie ma znaczenia, w jakim sojuszu znajduje się wioska z większą ilością narzędzi. Każdy może ją przejąć i wejść w jej posiadanie. Ponadto w grze nie występuje wyłącznie jedna taka wioska. Pisałam, że jest ich więcej. Powodów blokady któregokolwiek z graczy na pewno nie będziemy omawiać na forum.

Pozdrawiam i życzę przyjemnej dyskusji nad rozlanym mlekiem i raz jeszcze powtarzam, że każdy sojusz może przejmować wioski, obecnie występujące w grze.

Asia.
    edytowano 30.01.2014
    Witam,

przykro mi, ale Wy naprawdę nie czytacie ze zrozumieniem. Nie ma znaczenia, w jakim sojuszu znajduje się wioska z większą ilością narzędzi. Każdy może ją przejąć i wejść w jej posiadanie. Ponadto w grze nie występuje wyłącznie jedna taka wioska. Pisałam, że jest ich więcej. Powodów blokady któregokolwiek z graczy na pewno nie będziemy omawiać na forum.

Pozdrawiam i życzę przyjemnej dyskusji nad rozlanym mlekiem i raz jeszcze powtarzam, że każdy sojusz może przejmować wioski, obecnie występujące w grze.

Asia.

tak ale trzeba znac koordy.

a tu sie nikt raczej nie przyzna.

czyli dalej trzeba grac na dzrewie:(
    mcj_trojan @ pl 1
  • MariuniuniuniuMariuniuniuniu Posty: 97
    edytowano 30.01.2014
    Witam,

Asia.

mhm... to są wioski z narzędziami - no ok, jeden z wielu błędów tutaj, była też wieża królewska z narzędziami - też zapewne jeden z wielu błędów tutaj. Mam takie pytanie, dlaczego komuś, komu udało się przejąć wieżę z tymi narzędziami zabrano mu je - czy on nie miał szczęścia?
    Mariuniuniuniu @ pl 1
  • jula3 (PL1)jula3 (PL1) PL1 Posty: 35
    edytowano 30.01.2014
    Witam,

Asia.

Pani Asiu,

Serdeczna prośba o konkretną odpowiedź na każde ze wskazanych na wstępie pytań.
    Ze swej strony zapewniam natomiast, że dokładam należytej staranności by czytać ze zrozumieniem (choć nie ukrywam, że wnioski są zdumiewające).

Z góry dziękuję,
    Jula3
    jula3 @ pl 1
    edytowano 30.01.2014
    Mariuniuniuniu napisał użytkownik: »
    mhm... to są wioski z narzędziami - no ok, jeden z wielu błędów tutaj, była też wieża królewska z narzędziami - też zapewne jeden z wielu błędów tutaj. Mam takie pytanie, dlaczego komuś, komu udało się przejąć wieżę z tymi narzędziami zabrano mu je - czy on nie miał szczęścia?

mial pecha. a raczej szczescie w nieszczesciu. takie zezowate szczescie mial.noo:D
    jula32 napisał użytkownik: »
    Pani Asiu,

Serdeczna prośba o konkretną odpowiedź na każde ze wskazanych na wstępie pytań.
    Ze swej strony zapewniam natomiast, że dokładam należytej staranności by czytać ze zrozumieniem (choć nie ukrywam, że wnioski są zdumiewające).

Z góry dziękuję,
    Jula3

a Ty widze slabo sie starasz czytac ze zrozumieniem... pisze czarno na bialym ze krowa rozlala mleko i nie dyskutuj juz.
    bo kury tego nie pozbierają.

wogole to uwazam temat za zamkniety.

mleko sie rozlalo.. krowa da drugie.. tzreba tylko umiec doic. i nie ma co plakac.
    i hej ho na drzewie. po co sobie zawacac glowe na cos na co nie mam wplywu.

zebym chociaz doic umial..
    mcj_trojan @ pl 1
  • lexusss2012lexusss2012 Posty: 418
    edytowano 30.01.2014
    Mariuniuniuniu napisał użytkownik: »

gdzie te zabwaki od wczoraj zabralem 20 wiosek i tylko na jedenj byly kamienie obronne to jakas kpina.
    Mów co myślisz, ale myśl co mówisz nie bądź głupi..
    edytowano 30.01.2014
    lexusss2012 napisał użytkownik: »
    gdzie te zabwaki od wczoraj zabralem 20 wiosek i tylko na jedenj byly kamienie obronne to jakas kpina.

marininu tylko tak mowi ze ma. a d..ma... tez latalem i nic nie bylo.

chce odwrocic uwage od innych. daj spokoj lex. kamienie to se moge sam wyporudkowac bez jego pomcocy
    mcj_trojan @ pl 1
  • lexusss2012lexusss2012 Posty: 418
    edytowano 30.01.2014
    mcj_trojan napisał użytkownik: »
    marininu tylko tak mowi ze ma. a d..ma... tez latalem i nic nie bylo.

chce odwrocic uwage od innych. daj spokoj lex. kamienie to se moge sam wyporudkowac bez jego pomcocy

ja to kamieniami nie pogardze;d
    Mów co myślisz, ale myśl co mówisz nie bądź głupi..
Sign In to comment.