Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

a wiec Sich2 sprzedane jednak katon killis ?ukaszm tyskiehero gratulacje podstepu

111

Komentarz

• lexusss2012lexusss2012 Posty: 418
    edytowano 29.01.2014
    maly opat ostatnio poszedl po wies legiony znalazl tam prawie 10 sztuk zbroja. w imieniu opiego dziekuje
    Mów co myślisz, ale myśl co mówisz nie bądź głupi..
  • mcj_trojanmcj_trojan Posty: 118
    edytowano 29.01.2014
    łomotimaszineri napisał użytkownik: »
    kamieni niestety nie posiadam , jestem słabym graczem , nawet barona bronię full zbrojem , hehe

takiemu to dobrze. i jak mam z Toba walczyc? jak cie pokonac rycerzu lopato?

moze cie puszcze na rędzine?
    mcj_trojan @ pl 1
  • VamphyreVamphyre Posty: 196
    edytowano 29.01.2014
    :)))))))))) patologia
    Vamphyre @ pl 1
  • jula3 (PL1)jula3 (PL1) PL1 Posty: 35
    edytowano 29.01.2014
    No to dobiliśmy do twojego standardowego poziomu "null minus", no ale tak już masz najwyraźniej, że w braku argumentów/w braku zrozumienia co się do ciebie pisze schodzisz na taki poziom..

Nie mam nic więcej do dodania (bo jak nie dociera to nie dociera), no może poza tym, że popracuj nad ortografią, bo napisałeś "wzioles"..

Bez pozdrowień.
    jula
    jula3 @ pl 1
    edytowano 29.01.2014
    Vamphyre napisał użytkownik: »
    :)))))))))) patologia

puscilem 15 atakow na wioski legionu mozne znajde cos;))
    edytowano 29.01.2014
    jula32 napisał użytkownik: »
    No to dobiliśmy do twojego standardowego poziomu "null minus", no ale tak już masz najwyraźniej, że w braku argumentów/w braku zrozumienia co się do ciebie pisze schodzisz na taki poziom..

Nie mam nic więcej do dodania (bo jak nie dociera to nie dociera), no może poza tym, że popracuj nad ortografią, bo napisałeś "wzioles"..

Bez pozdrowień.
    jula

A ja sedrecznie pozdrawiam.

jula od pewnego czasu (poszedlem...i poszłem) jest juz dopuszcalne.

(wziolem i wziąłem) juz tez w niktroych regionach jest uznawane za dopuszczalne.

np jak zem se napsialem w dyktandzie "se" to nie potraktwano tego jak blad.

ale jak cie drazni to zrobie "ci wyjatek"

wez mojego palca i pokaz mi gdzie.
    mcj_trojan @ pl 1
    edytowano 29.01.2014
    lexusss2012 napisał użytkownik: »
    puscilem 15 atakow na wioski legionu mozne znajde cos;))

ahahah szukaj szukaj :DDDDDD wlacz szperacza rozprowacza =))
    Vamphyre @ pl 1
    edytowano 29.01.2014
    Vamphyre napisał użytkownik: »
    ahahah szukaj szukaj :DDDDDD wlacz szperacza rozprowacza =))

sczerze? ubogo, legion stac tylko na jedna maszynke na murze ciezko cos zarobic za bardzo pazerni sa:))
    edytowano 29.01.2014
    sczerze? ubogo, legion stac tylko na jedna maszynke na murze ciezko cos zarobic za bardzo pazerni sa:))
    rycerz lopata mowi ze nawet baronow bije zbrojem ja mu wierze skoro stac go bylo moj atak bronic demonami.

kozak!
    mcj_trojan @ pl 1
  • łomotimaszineriłomotimaszineri Posty: 41
    edytowano 29.01.2014
    widzę ze nadal masz problem z moim nickiem , twoje skojarzenie dość odległe , łopata ... skąd to wziąłeś , nie wiadomo , krótki - to tez można różnie interpretować lecz sprowadzanie dyskusji do twojego poziomu jest ponad moje siły i możliwości , może bywam chamem ale aż takim to chyba nie ... a tak poza wszystkim , szanuj język polski i pisz poprawnie ...
    łomotimaszineri @ pl 1
    edytowano 29.01.2014
    widzę ze nadal masz problem z moim nickiem , twoje skojarzenie dość odległe , łopata ... skąd to wziąłeś , nie wiadomo , krótki - to tez można różnie interpretować lecz sprowadzanie dyskusji do twojego poziomu jest ponad moje siły i możliwości , może bywam chamem ale aż takim to chyba nie ... a tak poza wszystkim , szanuj język polski i pisz poprawnie ...

kurde masz racje. "łomotimaszineri" mowisz i masz. czy jestes usatysfakcjonowany? dodam ze sam napsialem bez kopiowania

ale czy oddasz bastiony?
    mcj_trojan @ pl 1
  • łomotimaszineriłomotimaszineri Posty: 41
    edytowano 29.01.2014
    czy do ciebie Wojtku dociera , nie mam Twoich zaczarowanych bastionów , co mam zrobić aby dotarło , pierwszą stronę w Fakcie wykupić i zamieścić takowe ogłoszenie , czy kampanię informacyjna w radiu i telewizji uskutecznić ... spadam , za mocno się rozpisałem , dziś rekord 10 wpisów , 2 razy tyle co przez ubiegły rok , to dzięki Tobie ... dzięki za to , pozdrawiam serdecznie i zdrówka życzę .
    ps , łomot to nie zamo , wszędzie go widzisz , tu go nie ma ;)
    łomotimaszineri @ pl 1
    edytowano 29.01.2014
    czy do ciebie Wojtku dociera , nie mam Twoich zaczarowanych bastionów , co mam zrobić aby dotarło , pierwszą stronę w Fakcie wykupić i zamieścić takowe ogłoszenie , czy kampanię informacyjna w radiu i telewizji uskutecznić ... spadam , za mocno się rozpisałem , dziś rekord 10 wpisów , 2 razy tyle co przez ubiegły rok , to dzięki Tobie ... dzięki za to , pozdrawiam serdecznie i zdrówka życzę .
    ps , łomot to nie zamo , wszędzie go widzisz , tu go nie ma ;)
    złomot??????
    mcj_trojan @ pl 1
    edytowano 29.01.2014
    Kurde wieje jak w kieleckim ,malo lba nie urwie;dd
    edytowano 29.01.2014

o tu U nas wieje fakt:D
    mcj_trojan @ pl 1
    edytowano 29.01.2014

co masz do Kielc?, czy tez kieleckiego? =))
    Vamphyre @ pl 1
    edytowano 29.01.2014
    no własnie co masz?"PD
    mcj_trojan @ pl 1
    edytowano 29.01.2014
    niewazne...
    ale sa pierwsze lupy wojenne niejaki king maciek oddal bez obrony 32xkamienie obronne a wiec warto;))
  • krecik86krecik86 Posty: 50
    edytowano 29.01.2014
    poproszę o informację jeśli będziemy robić taki pozew jula :)
    nie wiem czy te zabawki to działanie suportu czy tez umiejętne korzystanie z bugów gry ale juz sama decyzja o zostawianiu w grze zabawek dla konsumentów (tych umiejących myśleć) powinno być wystarczającą motywacją do dołączenia sie

to ze te zabawki zostają w grze mimo stwierdzenia nieprawidłowości jasno wskazuje ze jedynym wyznacznikiem jest napędzanie sprzedaży w tak mało wybredny sposób
    jedni mają niekończące się zabawki, prowokują wojny a inni mają kupować na potęgę by nie dać się takim cwaniakom, chyba taki jest cel tej decyzji ?
    aru6.png
    edytowano 29.01.2014
    krecik86 napisał użytkownik: »
    poproszę o informację jeśli będziemy robić taki pozew jula :)
    nie wiem czy te zabawki to działanie suportu czy tez umiejętne korzystanie z bugów gry ale juz sama decyzja o zostawianiu w grze zabawek dla konsumentów (tych umiejących myśleć) powinno być wystarczającą motywacją do dołączenia sie

to ze te zabawki zostają w grze mimo stwierdzenia nieprawidłowości jasno wskazuje ze jedynym wyznacznikiem jest napędzanie sprzedaży w tak mało wybredny sposób
    jedni mają niekończące się zabawki, prowokują wojny a inni mają kupować na potęgę by nie dać się takim cwaniakom, chyba taki jest cel tej decyzji ?

krecik pamietaj 50 tysiecy mur tarcz obiecales.
    mcj_trojan @ pl 1
Sign In to comment.