Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Przesadna cenzura

SorbozaSorboza Posty: 4
edytowano 07.10.2013 w Wasze pytania do gry
Mam wrażenie, że twórcy gry za bardzo przesadzili z cenzurą. Oto kilka przykładów:

1. Nie mogłam nazwać swojego posterunku "Pałac Ludu". Gdyż użyłam słowa "pała". Co ciekawe, istnieje gdzieś na mapie sojusz "Grzmiące pały".

2. Nie mogłam wysłać wiadomości masowej do swojego sojuszu, gdyż dostałam komunikat, że użyłam "brzydkich słów". Kto je znajdzie?
Cześć
Tutaj możecie obejrzeć zestawienie, kto, ile w tym tygodniu wpłacił. Ranking nie obejmuje jeszcze rubinów, gdyż to ujawnię na koniec miesiąca. [link, w nim na pewno nic nie było]
Jeśli jakaś wpłata się nie zgadza, najpewniej jest to spowodowane tym, że ktoś mi o tym nie napisał i wpłatę przeoczyłam.
Jeśli ktoś nie rozpisał ile jakich produktów wpłacił, sumę wpłat dzieliłam po równo na kamień i drewno.
Do tabelki zapisywałam dane bez uwzględniania premii za wpłaty.

Miłego tygodnia :)
Post edited by Sorboza on
Sorboza @ pl 1

Komentarz

• fadi (PL1)fadi (PL1) PL1 Posty: 495
    edytowano 07.10.2013
    ten flirt blokuje również linki a żeby usunąć to wpisz tak: www .link. pl albo inna kombinacja.

Jak jeszcze coś źle napisz w tym temacie.

Pozdrawiam,
    fadi.

• superman10superman10 Posty: 122
    edytowano 07.10.2013
    Ja tak samo miałem na gry.pl na goodgame empire chciałem nazwać sojusz Nie pokonani! i wyszedł komunikat Nie wolno urzywać brzydkich słów.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Zapraszam do gry!:)

Support Goodgame Studios
    Serwis Przeznaczony Empire
  • SorbozaSorboza Posty: 4
    edytowano 07.10.2013
    Spacje pomogły, jeśli chodzi o link, dzięki!
    Sorboza @ pl 1
  • MALACHIT (PL1)MALACHIT (PL1) PL1 Posty: 198
    edytowano 07.10.2013
    Też takie coś miałem i dochodziłem 15 min w wiadomości gdzie tego znaleźć... a okazało się że koniec jednego wyrazu z początkiem innego tworzył "zakazane słowo".
    Żadna armia nie przekroczy granic
    które bronione są polską ręką
Ta dyskusja została zamknięta.