Aktualizacja 04.04.2012

146»

Komentarz

• minä (PL1)minä (PL1) Posty: 1,153
    edytowano 06.04.2012
    Masakra napisał użytkownik: »
    to oni nie mają jakiś statusów nawet wpłaty rubinów ani nic takiego? porażka dla firmy słowo daje... Bez komentarza

Nie kupujesz rubinow przy stoisku, gdzie nie dostajesz paragonu. zaplacilas smsem, masz dowod, karta- masz dowod, itd.
    KOALICJA DIES IRAE
    www.forum.dies-irae.com.pl
  • Bill007Bill007 Posty: 12
    edytowano 06.04.2012
    Mam takie pytanie, które nurtuje mnie już od dłuższego czasu: czy ranking zostanie kiedykolwiek naprawiony?! czy już zawsze będzie pomieszanie z poplątaniem...
    BLACK SUN :cool:
  • uzal (PL1)uzal (PL1) Posty: 1,743
    edytowano 06.04.2012
    Bill007 napisał użytkownik: »
    Mam takie pytanie, które nurtuje mnie już od dłuższego czasu: czy ranking zostanie kiedykolwiek naprawiony?! czy już zawsze będzie pomieszanie z poplątaniem...
    Są prowadzone prace, lecz nie jest to prosty błąd taką dostałem odpowiedź.
  • niecnyniecny Posty: 1
    edytowano 06.04.2012
    mam takie pytanie , a kedy można będzie zbierać drużynę pierścienia i lecieć na mordor???? i kto bedzie decydował o składzie ,a przede wszystkim o tym kto niesie pierścień
    niecny @ 5
  • kosakosa Posty: 518
    edytowano 06.04.2012
    niecny napisał użytkownik: »
    mam takie pytanie , a kedy można będzie zbierać drużynę pierścienia i lecieć na mordor???? i kto bedzie decydował o składzie ,a przede wszystkim o tym kto niesie pierścień

no uwazam że to bardzo ważne pytanie , ponieważ walka z orkami nie jest łatwa a do tego jak wielkie oko otworzy bramy w mordorze to będzie trudno pierscień przetopić
    JEST OGIEŃ , JEST IMPREZA
  • pyr414pyr414 Posty: 34
    edytowano 23.04.2012
    no uwazam że to bardzo ważne pytanie , ponieważ walka z orkami nie jest łatwa a do tego jak wielkie oko otworzy bramy w mordorze to będzie trudno pierscień przetopić
    pytanie bym zaliczył do tych w stylu-jak zyc panie premierze-:)
    pyr414 @ 5
  • adriankadriank Posty: 24
    edytowano 23.04.2012
    reiden napisał użytkownik: »
    Uzal, jak widzę problemy wynikłe po aktualizacji zostały po prostu olane? Nie bardzo rozumiem zatem Twoje oburzenie po poście Masakry. Jak dla mnie jeśli zabiera się komuś kasę (a rubiny są płatne) to na to jest chyba tylko jedno określenie?.... Jak rozumiem, nikogo nie interesuje to, że zginęły nam ulepszenia w sojuszu kupione za rubiny właśnie i nikt nie będzie się tym przejmował (prócz ludzi którzy te rubiny kupowali)? Ładnie dbacie o wizerunek firmy.... I nie dziw się chłopie że się irytujemy. Skasowało nam prędkość przemieszczania wsparcia ze 129% do 110%. Zdaje się, ze jest się o co wkurzać? Nieprawdaż?

Teraz Leszek mamy screany porobione, miejmy nadzieję, że tym razem nam rubiny oddadzą i nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto, bo komuś przy aktualizacji coś nie wyszło i kasa wyparowała...
    adriank @ 5
  • reidenreiden Posty: 40
    edytowano 23.04.2012
    Oby..... Ostatnio udali, że problemu nie ma a to co jesteśmy w plecy (w złotówkach) nikogo nie interesuje. Tak jak pisałem, ktoś fachowo dba o wizerunek firmy. Nie ma co...
    reiden @ pl 1
  • MariusGMariusG Posty: 1
    edytowano 24.04.2012
    dlaczego po aktualizacji wylaczone sa mlyny ??? ,tzn daj my na to ,mam produkcje na godzine 1000 ,zliczylem to ile daje mi kazde gospodarstwo i wychodzi 1000 ,a majac mlyn na 3lvl powinienem miec 1300 . Sprawdzielm rowniez czy nie ma bledu w samym gospodarstwie ,ale go nie ma gdyz podstawowa produkcja w zaleznosci od lvl 100 +200% przez zwiekszenie pozadku publicznego co powinno dawac 200 i to akurat sie zgadza.
    MariusG @ pl 1
  • zbiku83 (INT1)zbiku83 (INT1) Posty: 1
    edytowano 16.05.2012
    jak aktualizować stronę o co tu chodzi?????? Pomocy!!!!!
    zbiku83 @ WWW 1
  • uzal (PL1)uzal (PL1) Posty: 1,743
    edytowano 16.05.2012
    Wyczyść ciastka.
Ta dyskusja została zamknięta.