Strona główna Polish Prezentacje sojuszy & poszukiwania nowych członków

Rich man - upadl zakon

Witam . Rich manie vel gabrysiu , vel kretynie.
Oboje dobrze wiemy kto donosil elicie  i wynosil informacje z zakonu :) ty mój drogi. Placzku i zdrajco.
Niech kazdy kto gral w zakonie wie przez kogo tak sie skonczylo jak sie skonczylo :) jak wysylales paski ksaweremu albo dawales screeny czatu :)
Ale najwazniejsze za wiekszosc akcji syfu na mapie odpowiada ta trójka : Kalizar , swiderskik i wlasnie Rich man
W czasie wojny z elita zebrali mnóstwo slupow które sabotazują do dzis graczy hio , tbl i innych sojuszy.
Ggs nic z tym nie robi. Trudno ale dziwie sie ze takiego kogos jak rich man trzymaja w trójprzymierzu . Bowiem Pan G. Jeszcze tydzien przed wojna z elita mowil jak to trzeba zniszczyc Huzarów i Własnie trójprzymierze:) Zapomniales Gabryniu?
Zapomniales jak chciales odpalac trójki za to ze pomogli surowcami dla czarnych panter ktore ty wyrzuciles im w system?
Konta asia181 , olek104 i inne to tez nie twoje :)?
Wstyd i zenada .

Komentarz

• Kalizar (PL1)Kalizar (PL1) PL1 Posty: 32
    Nie wiem dokładnie od kogo dostałeś informacje podejrzewam że albo diley albo wilczyszaniec ale niestety większość co napisałeś nie pokrywa się z prawdą i proszę mnie nie mieszać w sprawy białka aka rich man
    nie mam z tym panem nic wspólnego es

• King Karthikeya (PL1)King Karthikeya (PL1) PL1 Posty: 36
    edytowano 05.10.2021
    ''Niech kazdy kto gral w zakonie wie przez kogo tak sie skonczylo jak sie skonczylo  jak wysylales paski ksaweremu albo dawales screeny czatu ''

Pasów nigdy mi nie dał tak propo.*
    ksawerman @ pl 1
  • Ksawciu  cala mapa wie ze jestes oszustem . co ciag... dla ludzi  z elity i temu tam siedzisz.
    Wiec prosze cie nie kłam choc raz :) gabrynia dala ci haselko i wszystko widziales co sie działo w zakonie :).
    Dziwi mnie jedna rzecz czemu swiderskik zmeinil nick:)? po tym jak powiedzialem prawde ze to on okradal na mapie sojusze z zasobow razem z graczem mwita oraz rich man :) zapomniało się?
    jego nowy nick to johny daniels czy jakos tak :) nie zmienil nazw zamkow na krainach wiec da sie ogarnac :)
    To kolejny dowod na to ze to co pisze jest prawda :) suport i tak nie zrobi z nimi porzadku bo ktos musi robic balagan :) tak samo to glownie on odpowiadal za niszczenie tak zwane kont :) razem z graczem kalizar :) ktory wypowiedzial sie u gory :) ale co tam lepiej bylo oczerniac endexa gdy sie kasowalo wszystko dla kispira prawda :-)? wiecie co jest najlepsze :) ze nie elita ich zniszczyla tylko lwwl i tbl :) ktorzy nie chcieli wojen :) brawo johny daniels ofiaro :)dziwie sie ze cie trzymaja w tym silence :) ale to sprawa ich zarzadu jak im konta pokasujecie :-)
  • Jak by cała mapa rzekomo wiedziała ze jestem rzekomym "oszustem" to bym nie grał w EE,zle interpretujesz owa sytuację, że rzekomo rich man dal mi paski do konta i miałem rzekomy wstęp do was oraz ss z chatu, podczas trwania wojny z zakonem znalazla sie osoba w zakonie co sama nam dala ss z chatu i dawała info co u nich sie dzieje, ale nie na długo bo po 2tyg wszystko wyszło i owy gracz został wydalony z zakonu. Bardziej ciekawy jestem jakie jest główne konto owego autora tego postu, jeżeli boi się pisać na forum z głównego konta niż z multika :)

ksawerman @ pl 1
  • Lolekis (PL1)Lolekis (PL1) PL1 Posty: 37

Rich Man kozak hejterzy nie płaczcie

Sign In to comment.