Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Zmiany u Mistrza Kowalskiego

1514

Komentarz

• Żelaznywładsson (PL1)Żelaznywładsson (PL1) PL1 Posty: 205
    edytowano 05.06.2021
    .
    Post edited by Żelaznywładsson (PL1) on
    nieważne ile masz, ważne co potrafisz z tym zrobić
  • zanetta31 (PL1)zanetta31 (PL1) PL1 Posty: 47
    powiem Ci hippeus ,że nie przeliczałam  tkanin na dekoracje, mi są potrzebne jedne i drugie, żeby trochę wojska utrzymać i nie będę się spierać o to z Tobą, ale jednak  ja bym w dekory zainwestowała też bo widzę, że raczej Cię nie interesują,
     co do horyzontu, to tak jak na  archipelag (po ostatniej aktualizacji) coraz mniej mam na  nie ochotę , już to że nie było samuraja jak miał być mnie zniechęciło, a dzisiejsza aktualizacja nie poprawiła sytuacji, także to pójdzie chyba w kierunku szukania innej gry niż np horyzontu 
  • Ksilux (PL1)Ksilux (PL1) PL1 Posty: 1
    NAPRAWCIE TO KURW4 BO SERIO ODECHCIEWA SIE GRAĆ
  • Niestety w łatwy sposób można spieprzyć grę . Gratuluję administracji !! Dziś normalnie bym kupił rubiny ale mi sie odechciało...
  • famousjacek (PL1)famousjacek (PL1) PL1 Posty: 54
    edytowano 04.06.2021
    zanetta31 (PL1) powiedział(a):
    powiem Ci hippeus ,że nie przeliczałam  tkanin na dekoracje, mi są potrzebne jedne i drugie, żeby trochę wojska utrzymać i nie będę się spierać o to z Tobą, ale jednak  ja bym w dekory zainwestowała też bo widzę, że raczej Cię nie interesują,
     co do horyzontu, to tak jak na  archipelag (po ostatniej aktualizacji) coraz mniej mam na  nie ochotę , już to że nie było samuraja jak miał być mnie zniechęciło, a dzisiejsza aktualizacja nie poprawiła sytuacji, także to pójdzie chyba w kierunku szukania innej gry niż np horyzontu 
    jeśli chodzi o mnie to w pełni się z tobą zgadzam, pod względem horyzontu zgadzam też się z hippeusem. U mnie w sojuszu liczą się obie sprawy, choć wiem, że dla większości dekory są ważniejsze i też mam nadzieję, że administracja zauważy problem i cofnie tą zmianę. Niech lepiej zwiększą wymaganą liczbę tabliczek, a zostawią Kowalskiego, jak był
  • jozek68 (PL1)jozek68 (PL1) PL1 Posty: 14
    w D............MAM EMPIRE TERAZ TO PRZESADZILI
  • Joanna C (PL1)Joanna C (PL1) PL1 Posty: 18
    A dla mnie najlepsza opcja to powrót starego kowalskiego, a zostawienie wymogów dotyczących dekorki na tym poziomie co jest. Przy takim rozwiązaniu potrafię ją sobie wylatać. A nowy kowalski na pewno mnie nie przekona:)
    Joanna C @ pl 1
  • Joanna C (PL1) powiedział(a):
    A dla mnie najlepsza opcja to powrót starego kowalskiego, a zostawienie wymogów dotyczących dekorki na tym poziomie co jest. Przy takim rozwiązaniu potrafię ją sobie wylatać. A nowy kowalski na pewno mnie nie przekona:)
    Nowy Kowalski raczej nikogo nie przekona, pozostaje wierzyć, że administracja usiądzie się, przeczyta to, przeanalizuje i dojdzie do wniosku, że trzeba wrócić do starego kowala. 
  • Zygryd (PL1)Zygryd (PL1) PL1 Posty: 3
    Ta zmiana jest tak głupia, że nie wiem czy specjalnie sobie w kolano strzelacie, czy na oślep te zmiany? Już pomijając kwestie powrotu woja miodowego do WYPRZEDAŻY, ale teraz nie da się grać. Mam nadzieje, że zmiany zostaną cofnięte. Oczywiście rozumiem, że z gry chce się jak najwięcej wyciągnąć, ale zamiast takiej małej zmiany jak wprowadzenie ograniczonej ilości losów do koła, to wy zmieniliście wszystko praktycznie i ja osobiście straciłem cały zapał do gry
  • Sunshine (PL1)Sunshine (PL1) PL1 Posty: 64
    Gra zmierza w kierunku skutecznej, brakiem aktywnosci, zaprzestaniem robienia ewentow, i gonieniem za nic nie wartymi nagrodami, brak satysfakcji z gry, GGE skutecznie nam to ulatwia. Mam nadzieje ze gracze pojda w tym samym kierunku i zaczna myslec i przestana wkladac kase w gre, to GGE zacznie szanowac Nas. Mam nadzieje ze toak bedzie
    Aga
  • kaju05 (PL1)kaju05 (PL1) PL1 Posty: 5
    zmienić kowala to tak, ale żeby zmienić nagrody sojuszowe na sensowne to nie tylko utrudniacie eventy i zniechęcacie graczy :(  
    Pozdrawiam z rodziną
Sign In to comment.