Strona główna Polish Wasze pytania do gry

pytanie o event "Inwazja samurajów"

hippeus (PL1)hippeus (PL1) PL1 Posty: 160
edytowano 01.06.2021 w Wasze pytania do gry
Witam serdecznie!

Wiem że podobne pytania pojawiały się wielokrotnie, mimo to chciałbym je też zadać, w oddzielnym wątku. Zapowiedź nadchodzących eventów pojawia się tam, gdzie zbieramy punkty sezonowe (teraz jest to Festiwal Lotosowego Króla), jednak Inwazja Samurajów jest tym eventem, który najczęściej się nie pojawia, wbrew zapowiedzi.

Pytanie: z czym związany jest taki stan rzeczy?

Pytam, bo nie wygląda mi to na przypadek. Myślę, że wielu graczy chciałoby, by pojawiał się on częściej. Oczywiście mogę się mylić, ale wystarczy machnąć ankietkę i zamiast pytania "jak w skali od 1 do 10 Ci się podoba" (które brzmi, bardzo przepraszam bardziej wrażliwych czytelników forum, jakby ktoś chciał byśmy zgadli ile cali długości ma jego kukududek) zadać konkretne pytania o eventy. Dodam jeszcze, że bardzo lubię ten event, bo jako jedyny pozwala on na dobrym poziomie zweryfikować umiejętności obronne. Drugi (i ostatni) event który pozwala sprawdzać obronę, to Inwazja nomadów. Niestety, obrona przed gniewem Chana, oprócz zbierania punktów, przydaje się tylko do sprawdzenia czy zupełnie nowy gracz umie ustawiać maszynki i przesuwać suwaki. Za to obrona okręgów miejskich, to zupełnie inna bajka - obrona poziomu 4 bywa wyzwaniem nawet dla graczy którzy uważają się za mocnych. Gracze zarządzający obroną sojuszu mogą łatwo i szybko sprawdzić umiejętności obronne członków sojuszu, bo najwyższy poziom pokonanego okręgu miejskiego jest już całkiem dobrą miarą tychże umiejętności. Reasumując: event bardzo ciekawy i przydatny, pod wieloma względami.

Pozdrawiam,
hipp
Post edited by hippeus (PL1) on
nieważne ile masz, ważne co potrafisz z tym zrobić
«1

Komentarz

• Reynewar (PL1)Reynewar (PL1) PL1 Posty: 1
    Witam!
    Również dokładam swe 3 grosze... No właśnie kiedy pojawią się samuraje??! Co mi po zapowiedzi ikonki w festiwalu, skoro nawet na forum nie ma wzmianki o moich ulubionych "Japończykach"??

Admini i moderatorzy proszę o wypowiedzenie się na ten temat!

Z uniżeniem wasz gracz 
    Reynewar
  • hippeus (PL1)hippeus (PL1) PL1 Posty: 160
    Bijąc czołem o podłogę dołączam się do tychże ukłonów gracza Reynewar.
  • Ja też chciałbym się dołączyć do pytań o samuraje, może im więcej osób się wypowie tym lepiej :wink:
  • makj (PL1)makj (PL1) PL1 Posty: 1
    to jak w koncu z tymi samurajami ?????
  • Wkrótce się przekonamy, czy po obcym będą samuraje
  • Lolekis (PL1)Lolekis (PL1) PL1 Posty: 33
    nie dla polaków biedaków samuraje. Kupicie sobie za rubiny wojsko w bestselerze. GOODGAME wielkie udostępnił nam bestseler z wojskiem za rubiny a wy o jakimś samuraju piszecie żałosne.
    edytowano 04.06.2021
    A Ty co taki pesymista Lolekis? ;)

Samuraja nie dla woja robiłem, ale dla fanu - to po prostu jeden z ciekawszych eventów. Szkoda, że tak często pomijany, wbrew zapowiedziom.

I owszem, wojo za ruble jest, ale prawie od zawsze było, tyle że na początku (jakoś z początkiem 2012 chyba, o ile mnie pamięć nie myli - 8,5 roku przerwy to jednak dużo) byli to tylko i wyłącznie wędrowni. Co nie przeszkadzało niektórym awaryjnie kupić ich 15k, w celu obrony :DDD No takie czasy były. A teraz możliwości są takie że niedobory woja jedynie bezrubinowi wojenni mogą odczuwać.
  • Lolekis (PL1) powiedział(a):
    nie dla polaków biedaków samuraje. Kupicie sobie za rubiny wojsko w bestselerze. GOODGAME wielkie udostępnił nam bestseler z wojskiem za rubiny a wy o jakimś samuraju piszecie żałosne.
    Nie tylko dla woja się tutaj gra Panie lolekisie, nie chodzi tylko o wojsko, lecz także o zabawę i odmienność eventów ;) 
  • famousjacek (PL1) powiedział(a):
    Lolekis (PL1) powiedział(a):
    Nie tylko dla woja się tutaj gra Panie lolekisie, nie chodzi tylko o wojsko, lecz także o zabawę i odmienność eventów ;) 
    no tak gracz swang (Lolekis)nie zrozumie tego co to jest wojo samurajskie bo nigdy z niego nie korzystał na wojnie 
    edytowano 04.06.2021
    To był sarkazm ale jesteście bandą zamkowych debili i nawet tego nie zauważyliście Lord piesek grzecznie stolicę oddawal elicie i błagał na kolanach Damiana żeby go nie palił. Wracaj na kretki endexa się masturbować do swojego konta
    edytowano 04.06.2021
    Ja zauważyłem. Z resztą, tu jest potwierdzenie że właśnie bardzo mocno korzystaliście z woja za tabliczki:

Poza tym, jak się z Wami walczyło, to widać było dużo woja za tabliczki właśnie. Zmiana najbardziej uderza w sojusze wojenno-nierubinowe. Mnie ona nie martwi, Was - jak najbardziej powinna.

Ps1. Inwektywy mogłeś sobie darować. Możesz je jeszcze skasować, bo masz opcję edycji, gorąco Cię do tego zachęcam.
    Ps2. Teraz prowadzenie wojen bez rubli wymagać będzie wielu umiejętności, a nie tylko tłuczenia tabliczek. Co mnie też cieszy.
  • famousjacek (PL1)famousjacek (PL1) PL1 Posty: 51
    edytowano 04.06.2021
    To był sarkazm ale jesteście bandą zamkowych debili i nawet tego nie zauważyliście.A ty Piotr się nie odzywaj bo bym cię wyzerowal evenciarzu w chwilę. Lord piesek grzecznie stolicę oddawal elicie i błagał na kolanach Damiana żeby go nie palił. Wracaj na kretki endexa się masturbować do swojego konta
    Ciekawe czym na wojnie lataliście jeszcze nie tak dawno :) 
    edytowano 04.06.2021
    to był sarkazm z tymi samurajami zamkowicze nie spłakujcie się to był bait a wy łykacie
    to był sarkazm z tymi samurajami zamkowicze nie spłakujcie się to był bait a wy łykacie

Powtarzasz się.

edytowano 04.06.2021
    Pozdro
  • LordOfAsgard (PL1)LordOfAsgard (PL1) PL1 Posty: 45
    edytowano 05.06.2021
    hippeus (PL1) powiedział(a):

Ps2. Teraz prowadzenie wojen bez rubli wymagać będzie wielu umiejętności, a nie tylko tłuczenia tabliczek. Co mnie też cieszy.
    Wydaje mi się że jesteś nieodpowiednią osobą do pisania o umiejętnościach.

Ja naprawdę mam cię gdzieś człowieku, a ty ciągle się podniecasz na forum byle czym. Znajdź sobie inne zajęcie, ok?

Post edited by LordOfAsgard (PL1) on

• Lolekis (PL1) powiedział(a):
    To był sarkazm ale jesteście bandą zamkowych debili i nawet tego nie zauważyliście Lord piesek grzecznie stolicę oddawal elicie i błagał na kolanach Damiana żeby go nie palił. Wracaj na kretki endexa się masturbować do swojego konta
    szkoda że w tej grze nie można przyjmować zg ciekawe czy ten byś tak pisał jakby ci dk pod zamek wjechał i sobie go zgarnął ale ciemnota w twoim umyśle ci na to nie pozwala bo akurat gra do tego nie może doprowadzić więc możesz sobie pisać o mnie co chcesz ja mam Cię głęboko w dupie bo dopóki mnie nie zaatakujesz to jesteś zwykłych szczurem kanałowym 
    Dyskusja zbiegła na zupełnie inne tematy, proszę o zamknięcie wątku i ewentualne przeniesienie części dyskusji niezwiązanej z tematem wątku do innego działu (np. do Tawerny). Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w dyskusji.

Pozdrawiam,
    hippeus
  • Flkox (PL1)Flkox (PL1) PL1 Posty: 2
    Właśnie.
    Pisałem do supportu z tą sprawą i odpowiedzieli mi że nie mają wpływu w jakiej kolejności odbędą się eventy.
    DOPRAWDY??
    A może to wcale nie było tak ze liga dała wam troche kasy i wy grzecznie i posłusznie przerzucacie samuraja, bo wszyscy dobrze wiedzą, że u samu można kupić deffa, co jest bardzo kłopotliwe dla graczy na wojnie.
    I dodatkowo stwierdzenie, że tu pozwolę sobie zacytować "Terminarz wydarzeń ustalany jest odgórnie i w każdej chwili może ulec zmianie." brzmi dosłownie jakby zarząd GGS dostawał w łapę od graczy (TO TYLKO TEORIA I MOJE DOMYSŁY TRAKTUJCIE TO Z PRZYMRUŻENIEM OKA), którzy nie zawahają się wydać parę tysięcy na ich grę. Jest to po prostu sk#rwysyństwo z ich strony i jak tak dalej pójdzie to gracze przejmą całkowitą kontrolę nad tym co się będzie działo w grze, jakie eventy będą. Dodatkowo, podobno (tak przynajmniej usłyszałem od znajomego który gra na azji więc w razie czego proszę o informacje i w razie czego napiszę odwołanie od tamtego fragmentu) tylko na PL1 takie jaja się odstawiają.
    Proszę o szczegółowe wyjaśnienie jakiegoś moderatora albo najlepiej kogoś z zarządu gry.
    Pozdrawiam
    edytowano 04.06.2021
    Flkox'ie - na moje dobrze kombinujesz, bo prawdopodobnie samurajski deff zmniejsza (wojenny) ruch w interesie. Kupuję hipotezę, że ten event jest po prostu nieopłacalny firmie. Pozostałe domysły to chyba takie miejskie legendy ;)

Bardzo Ci dziękuję za screena, teraz definitywnie temat jest już do zamknięcia :)
Sign In to comment.