Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Pierwsza aktualizacja w tym roku!

2»

Komentarz

• jakby ludzie atakowali wyspy o niższych lvl to tych wysp było by więcej tych lepszych ale wiadomo nie atakują bo się nie opłaca ale też na tym się traci dużo
  • mymol (PL1) powiedział(a):
    Aga5 (PL1) powiedział(a):
    Sztorm, to jakas porazka, brak fortow, 70, 80, o wyspach nie wspomne, suporcik pogrywa sobie z graczami ograniczajac ilosc wysp i fortow, zarty na calego :(
    dariusz46 (PL1) powiedział(a):
    na sztormie pandemia że forty kwarantannę mają czy oślepłem i nie widzę? :/  
    grem (PL1) powiedział(a):
    Wszystko było by ok, ale te forty, wygląda na to że się wszyscy na nie rzucili i stanowczo ich za mało, szybko znikają, puszczasz atak i bez bitwy mimo że było kilka poziomów do zatonięcia i do tego blisko (4/5 minut), więc powinna być większa liczba do zatonięcia albo coś w tym stylu no bo jak tu grać jak nie ma akwy.
    Grzegorz77 (PL1) powiedział(a):
    Co się dzieje na Sztormie znikają forty i nie pokazują się jest ich stanowczo za mało,ataki lataja na forty widmo bo zanim dolatuje to juz fortu nie ma,rozumiem ze to woda ale chyba nie zatonął ?
    Bo wam to powinni za darmo te dekory dać, a i tak byście wtedy narzekali czemu tak mało:)
    od dawien dawna wiadomo, że w empaju chce się coś ugrać to trzeba poświęcić trochę czasu, a w dzień czy dwa nie powymieniacie dekorów na wszystkich zamkach,
    wasze wpisy są więc dość... żenujące:)
    ludzie zawsze będą choćby się im i 10mln rubli dało za darmo  to i tak będę narzekać że za mało
  • Prawda jest taka że od kiedy wprowadzili silne dekory wszyscy na forty latają , ale  nie piszcie że fortów nie ma bo są , ale trzeba polatać a nie narzekać. Ja dziś 700k akwarymu zdobyłem. Da się? da. Ale trzeba pograć a nie narzekać. forty są głównie na brzegach mapy , ale pojawiają się też w innych miejscach  , ale odnowienie się fortu trochę trwa można latać też samymi samurajami , wtedy ataki szybkie są
Sign In to comment.