Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Zewnętrzne Krainy

tytuł to zewnętrzne krainy.Zagrałem na zewnętrznych krainach za kasę ostatni raz i ostrzegam innych co następuje otóż mam atak od gracza asd.ale w tym samym czasie atakują mnie wieże baronów w ilości sztuk dwa co nigdy ale to nigdy takiego zdarzenia nie miało miejsca jak już to jeden i to o takiej porze gdzie nie masz innego zagrożenia. stało się i się nie cofnie ale jestem przekonany że grający moderatorzy mają takie przywileje nawet na zewnętrznych krainach przecież mają te przywileje gdyż nikt im nie płaci za to i korzystają z okazji ale czy muszą niszczyć płatników nie oczekuje odpowiedzi bo jak znam życie to pewnie piszę bzdury i nieprawdę taka będzie odpowiedż.Nie warto jest grać za realne pieniądze bo i takich osób się nie szanuje.Jak jesteś moderatorem to ty i twój sojusz są vipami tak było tak jest tak będzie.pozdrawiam cześć

Komentarz

• baronbos (PL1)baronbos (PL1) PL1 Posty: 10
    Po co płacić jak i tak z góry wiadomo że przegrasz gdyż do pomocy gdy sobie nie radzą potrafią zaangażować wieże baronów.Nie wszyscy mają takie przywileje a jak już mają to to niech oni płacą bo nie ma nic za darmo na świecie.Dobrze że to tylko gra....
  • Bycie moderatorem, to przecież tylko dodatkowa funkcja na forum, którą wykonujesz z własnej woli. Obecnie trwa rekrutacja na nowych moderatorów i tam między innymi są przedstawione benefity płynące z bycia członkiem zespołu.  :/
  • .:KropKa:. (PL1) powiedział(a):
    Bycie moderatorem, to przecież tylko dodatkowa funkcja na forum, którą wykonujesz z własnej woli. Obecnie trwa rekrutacja na nowych moderatorów i tam między innymi są przedstawione benefity płynące z bycia członkiem zespołu.  :/
    czyli nie warte zachodu :)
Sign In to comment.