Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Dzielnica handlowa

2»

Komentarz

• esos (PL1) powiedział(a):
    grzesiekk a moze raczej slupku ktory sie boi z wlasnego nicku wypowiadac - jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to  sie nie wypowiadaj - tak na marginesie Ciebie chyba tez nikt na wojnie nie widzial bo wystarczy baron rozbojnik i widzimy co masz na zamkach ;p

Nie wiem na strzała jesteś jak te polishe całe eventowe
  • Kalizar (PL1) powiedział(a):
    i 16k mocyXDDDDDD

Ty to kox duzo wiecej masz
  • esos (PL1)esos (PL1) PL1 Posty: 39
    grzesiek napisz ze swojego konta to pogadamy a tak to ta rozmowa nie ma sensu 
  • RatQueen (PL1)RatQueen (PL1) PL1 Posty: 32
    gesiek no na koncie mam 100x wiecej niz ty :wink:

• Amon-Ra (PL1)Amon-Ra (PL1) PL1 Posty: 31
    dzielnica handlowa
    wyżej napisane jest że GGS na discordzie podał ze to błąd ale ilu graczy z PL tam siedziało może powinni to w poczytnej prasie to ogłosić chocby w playboyu a przecierz umieją reklamy dodawać, ankiety co za problem żeby dać masową wiadomość na priv ze to błąd i zostanie naprawiony tylko trochę chęci 
    nie dziwię się że sporo graczy jest wkurzonych bo w ten sposób być rolowany to juz od jakiegoś czasu złodzieje to któreś z kolei imię GGSu 
    pomyłka goni pomyłkę bug goni buga a GGS zaciera że gracze dają się roować bo tak naprawdę co im można zrobić jedynie zaprzestać kupować rubiny itd itp
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    B L A C K (PL1) powiedział(a):
    W celu pozyskania nagrody wydałem realne pieniądze, po czym nagroda zniknęła to jak to nazwać, czy to nie oszustwo i złodziejstwo?!
    Witam , czy nagroda przy starcie wydarzenia była za top 250? oczywiście ze nie ,
     był błąd przy aktualizacji pod koniec miesiąca,  zatem musieliśmy ten błąd naprawić, i przywrócić daną nagrodę w odpowiedni poziom , tak jak dane wydarzenie startowało początkiem miesiąca,

Pozdrawiam 
Ta dyskusja została zamknięta.