Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Parę spraw do obgadania propozycje, krytyka, do szanownej administracji!

krzysztofhehe (PL1)krzysztofhehe (PL1) PL1 Posty: 28
edytowano 29.10.2020 w Sugestie, pochwały & krytyka
Witam w tej wypowiedzi piszę w imieniu swoim i może innych graczy... Mam nadzieję że któryś z was moderatorów/administratorów to odczyta..... (ogólnie treść wszystkiego jest kierowana do moderacji i wyżej)

Hm od czego tu zacząć....   :( 

Dobra a więc naprawdę się cieszę z waszej pracy robicie dobrą robotę naprawdę duża grupa ludzi przyzna rację ALE zawsze i wszędzie jest... Zacznijmy od tego że:

REKLAMY

To co zrobiliście z reklamami to hit rozumiem wy z tej gry czerpiecie zyski i musicie ale jakbyście mogli się przyjrzeć spływa na to fala hejtu....

proponuję jakoś to załagodzić by wszyscy byli zadowoleni dla przykładu dać opcję WŁĄCZ REKLAMY (dla tych co wydają pieniążki na grę i zaoszczędzili by trochę :) ) i WYŁĄCZ REKLAMY  dla tych co mniej wydają kaski... Albo wymyślcie coś innego....

RANKINGI GENERALNE / RANKINGI EVENTOVE
Dużo graczy pragnie sprawiedliwszych rankingów np ja też mając 50 legendarny chciałbym mieć top 100 w nomadach a co mam teraz? top 1000 na styk.... Mnie to naprawdę boli bo jak miałem 60-69 lvl wbijałem top 50 top 10 a teraz co? chowam się za wszystkimi :(

Więc proszę o ewentualne zrobienie rankingów np od 0 legendarny do 100 itd....

MULTIKONTA i SŁUP KONTA)
To już jest kompletna porażka :( fajnie że chociaż kodzików na wojsko już nie ma o jest lepiej ale nadal tragedia.... Ok a więc chodzi o to że jest masę multikont na mapie... Mój sojusz ma 25 mln mocy i nas pali sabotażami słupiarnia która się cała pali... I mam pytanie.... Jak my mamy wam udowodnić że to Słup konta? Nosz kurde jak? Jakbyście byli graczami to sami byście to gołym okiem zauważyli że to multikonta.....

Proponuję wzięcie się w garść i bardziej przyglądać się tym kontom czy mają wojsko... Czy się palą... Czy często są na nich zgłoszenia....  Bo wy w ten sposób uciekają gracze od goodgame empire nie mają ochoty ani radości z gry jak ktoś im uprzykrza  życie w taki sposób.... :(

SOJUSZ
zastanawiam się co by tu napisać.... W skrócie dzisiejsza aktualizacja nic nie dodała.... Jedynie jeszcze bardziej zniszczyła grę.... rozłożę to na punkty bo już się poplątam....

1. Ogólnie
Od dłuższego czasu nic nie dodajecie co by pomagało w rozbudowie sojuszu :/ to jest złe niektórzy gracze zaczynają już narzekać na to...

Proponuję coś zacząć robić by zaspokoić potrzebę niektórych graczy...

2. Lista Członków
Tu się nic nie zmienia a proponuję parę rzeczy powiększyć liczbę graczy do 70, ponieważ serwer się rozwija coraz więcej graczy potrzeba w sojuszach... 

Kolejna rzecz to wpadłem na pomysł zrobienia Zarządzania listy członkami  miała by być to taka tabelka gdzie korona lub zastępcy dają różne uprawnienia które mogą zrobić gracze np 

gracz numer 1 jest werbownikiem i ten gracz może wyrzucać osoby

gracz numer 2 również a ten nie może wyrzucać osób bo nie jest zaznaczony że może to robić

Według mnie jest to ciekawy pomysł bo zdarzają się ludzie co przywódca chciałby  im dać np generała ale boi się że ten (generał) wyrzuciłby kogoś  niepotrzebnie....

ZAKOŃCZENIE WYPOWIEDZI 

Dobrze a więc to tyle co chciałem powiedzieć jeśli czegoś zapomniałem źle napisałem przepraszam wszystkich....
Liczę na rozpatrzenie mojej wypowiedzi, krytyk, propozycji,  przez moderatorów lub administratorów  nawet fajnie jakbyście pokombinowali z jakąś rzeczą :) na pewno zadowoliło by to wielką społeczność Goodgame empire!

Pozdrawiam wszystkich graczy oraz moderatorów i administrację :D

Post edited by krzysztofhehe (PL1) on

• MI-S-TYCZNI <3<3<3

Komentarz

• Popieram pomysł

• Imrahil (PL1)Imrahil (PL1) PL1 Posty: 11
    edytowano 31.10.2020
    Ja dodam od siebie taką luźną myśl, że reklamy nie byłby aż takim problemem, gdyby nie były na warstwie wierzchniej, która blokuje swobodną rozgrywkę. Proponuję zatem dodanie/zagospodarowanie sekcji/miejsca pod wyprzedażami na reklamy, które mógłby swobodnie się wyświetlać i nie przeszkadzałyby one, aż tak rażąco w rozgrywce...
    Asnyka
    hr
    LUDZIE LODU
    Szkółka sojuszu Hordy Północy
Sign In to comment.