Strona główna Prezentacje sojuszy & poszukiwania nowych członków

Sojusz Asnyka

Herb

Asnyka

hr
LUDZIE LODU
Szkółka sojuszu Hordy Północy

Imrahil

rork
TELIGI

SuperKasia5
MarcinRze
ThunderInTheSky

Wera109

hr
Krótko o nas:

Istniejemy od roku 2015 za sprawą Dragomila. Jesteśmy sojuszem, który wspiera gospodarczo, militarnie, radą i dba o bezpieczeństwo członków sojuszu. Wymagamy za to, jedynie przestrzegania naszych zasad. Skupiamy się głównie na rozwoju i zdobywaniu punktów z wydarzeń, by ulepszać premie sojuszu, z których wszyscy korzystamy. Podkreślę również fakt, że nie przepadamy za graczami, którzy nad sobą nie panują i relegujemy takie osobniki z naszych szeregów. Nie potrzebujemy pieniaczy. Gramy głównie wieczorem i w weekendy.

hr
Kogo poszukujemy:

Graczy, którzy raz dziennie zaglądają na grę, ale gdy obowiązki życia codziennego na to nie pozwolą, to głowy nie urwiemy. Mile widziany poziom 70+, ale nowicjuszy z niższym poziomem również przygarnąć możemy, każdy kiedyś zaczynał od zera i piął się ku górze. Grunt, by ów kandydat reprezentował sobą należyty poziom kultury i przestrzegał zasad.

hr
Zainteresowanych, proszę o kontakt na grze! Tutaj zaglądam sporadycznie.
Gdybym nie odpisywał przez dłuższy czas, piszcie do pozostałych przedstawicieli władzy sojuszu, zaglądam na grę kilka razy dziennie więc, prędzej niż później odpowiem na Twoją wiadomość!
Asnyka
hr
LUDZIE LODU

Komentarz

• Attagen (PL1)Attagen (PL1) PL1 Posty: 1
    Jeżeli ktoś poszukuje ciszy i spokoju, to polecam, dołączyłem i nie żałuję.

• skomund (PL1)skomund (PL1) PL1 Posty: 45
    Imrahil (PL1) powiedział(a):...

No i to jest reklama sojuszu! :-)

Mam pytanie, niejako przy okazji: ikonki rang członków sojuszu były pobrane z kodu żródłowego strony, czy może są gdzieś bardziej dostępne?

Pozdrawiam,
    skomund

ᛇᚺᛜᛗᚢᚾᛞ (czyt. Skomand) - wódz i czarownik plemienia Jaćwingów. Postać historyczna.
  • Imrahil (PL1)Imrahil (PL1) PL1 Posty: 11
    PPM na ikonkę i kopiuj adres obrazu, później zamieszczasz go przy pomocy edytora w poście, ułożenie ikonek jak i nicków wynika z kodu html, konkretniej tabeli. Nic wielkiego... 

PS. Wybacz, że dopiero teraz odpowiadam, ale zaglądam tutaj raz na jakiś czas, można powiedzieć, że wcale. Gdybyś jednak czegoś potrzebował, prędzej mnie złapiesz na grze.
    Asnyka
    hr
    LUDZIE LODU
  • skomund (PL1)skomund (PL1) PL1 Posty: 45
    Imrahil (PL1) powiedział(a):
    PPM na ikonkę i kopiuj adres obrazu, później zamieszczasz go przy pomocy edytora w poście, ułożenie ikonek jak i nicków wynika z kodu html, konkretniej tabeli. Nic wielkiego... 

PS. Wybacz, że dopiero teraz odpowiadam, ale zaglądam tutaj raz na jakiś czas, można powiedzieć, że wcale. Gdybyś jednak czegoś potrzebował, prędzej mnie złapiesz na grze.

a, czyli z kodu :)

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam,
    skomund

ᛇᚺᛜᛗᚢᚾᛞ (czyt. Skomand) - wódz i czarownik plemienia Jaćwingów. Postać historyczna.
Sign In to comment.