Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Aktualizacja Wrześniowa

24

Komentarz

• dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) PL1 Posty: 114
    Aktualizacja zrobiona pod bogatych graczy, szczególnie zewnętrzne krainy róbcie tak dalej dalej a będziemy kończymy grę  
    dymitr38 @ pl 1
  • Wszedłem. Zobaczyłem. Prawie kopia Za horyzontem. Bez rubinów nie ma szans na wysokie, nagradzane miejsce. Jeżeli nie wrócą do starego, a raczej nie wrócą, to będzie moje ostatnie wejście. Rozumiem, że muszą zarobić, ale gdzie przyjemność z samej gry?
    Pozdrawiam
    barbarian1951 @ pl 1
  • erwin54 (PL1)erwin54 (PL1) PL1 Posty: 14
    straszna glupota z taka kasa na wejscie
    erwin54 @ pl 1
  • i doczekaliscie sie , mowie do szefostwa empire
    50 mln monet za wejscie na ewent kilkudniowy to  jakaś paranoja
    jesli preferujecie rubiniarzy to po prostu wywalcie wszystkich graczy ktorzy nie kupuja rubinow i bedziecie mieli swoja żyłę złota
    gra zamiast przyjemnosci zaczyna stwarzac problemy
    zeby jeszcze wszystko bylo ok ale wózków do dzis nie naprawili
    żenada
  • miss3 (PL1)miss3 (PL1) PL1 Posty: 15
    Zeby wejsc na ZW jest komunikat kup lub zdobadz zetony przeniesienia. Pytanie gdzie mozna je zdobyc? u kupca ? :smile: jaja sobie robicie :smile: sami nie wiecie gdzie te zetony  mozna zdobyc :smiley: zenada pozdrawiam po 10 latach przeniose sie gdzies indziej np TRAVIAN :smile:
    miss @ pl 1
  • miss3 (PL1) powiedział(a):
    Zeby wejsc na ZW jest komunikat kup lub zdobadz zetony przeniesienia. Pytanie gdzie mozna je zdobyc? u kupca ? :smile: jaja sobie robicie :smile: sami nie wiecie gdzie te zetony  mozna zdobyc :smiley: zenada pozdrawiam po 10 latach przeniose sie gdzies indziej np TRAVIAN :smile:
    musisz je kupić za 50 mln złota
  • Cała mapa PL powinna zbojkotować ten szajs
  • Arya8 (PL1)Arya8 (PL1) PL1 Posty: 5
    Jednak zmieniam zdanie jest super , 50 mln monet przy tych aktualizacjach to nie jest jakoś znacząco dużo i do tego łatwo jest o wysokie miejsce , czyli gra nie jest już aż tak p2w. Jak dla mnie jednak na +
  • sir_jk (PL1)sir_jk (PL1) PL1 Posty: 2
    Może trzeba zrobić jakąś akcję protestacyjną i zalać support zgłoszeniami np. " jest błąd w grze, za wejście na ZK trzeba zapłacić 50 milionów" ?
  • tom 1982 (PL1)tom 1982 (PL1) PL1 Posty: 14
    sir_jk (PL1) powiedział(a):
    Może trzeba zrobić jakąś akcję protestacyjną i zalać support zgłoszeniami np. " jest błąd w grze, za wejście na ZK trzeba zapłacić 50 milionów" ?
    dobry pomysł tylko porozsyłać po mapie
  • sir_jk (PL1)sir_jk (PL1) PL1 Posty: 2
    Marcus2 (PL1) powiedział(a):
    50 000 000 / 30 000 = 1 667 
    wiecie co to równanie oznacza ?
    nie , to już wyjaśniam
    50 000 000 monet za 1 żeton przeniesienia zamku
    30 000 zakładane zdobycie monet za 1 atak na obóz nomada
    1 667 tyle ataków trzeba wysłać aby zrobić te 50 000 000 monet aby kupić 1 żeton
    chyba komuś się zera pomyliły w cenie zakupu tego żetona !!!!!

Może zrobią jak w kole fortuny tryb pro: atak x 10 ;)
  • zoorro1 (PL1)zoorro1 (PL1) PL1 Posty: 5
    jestescie chorzy dajac taka cene za wejscie ,a moze to zglosic do urzedu panstwowego bo to jest jawna dyskryminacja graczy...
    zoorro1 @ pl 1
  • Tak czy siak pomysł niezły. Co nowszy to tracą graczy i co za tym idzie kasę. Podoba mi sie ich marketingowiec :)) Zostanie tylko elyta co wyda na tydzien 360 zł lub więcej a tych jest stanowcza mniejszość.. reszta "biedaków" co inwestowała mniejsze kwoty ale inwestowała odejdzie.. i tak na mapie będzie kilka zamków. Brawo Wy!!!
    AnnaUser58 @ pl 1
  • -syjon- (PL1)-syjon- (PL1) PL1 Posty: 1
    W pełni popieram to jest tylko dla rubinowców

• Nie chcieli trochę kasy,to nie będą mieć NIC.
    Puknijcie się w łby .
    Konto pójdzie do likwidacji jak tego nie zmienią.
  • Aquilifer (PL1)Aquilifer (PL1) PL1 Posty: 61
    corvin (PL1) powiedział(a):
    Biedni rubinowcy teraz normalnych graczy nie beda mogli tam palić

Teraz swój na swojego trafi
    Aquilifer @ pl 1
  • mam poziom legendarny 200 i 50mln za wejście to kosmicznie dużo dla mnie, teraz na zewnętrzne krainy tylko najmocniejsi będą mogli wchodzić :confused:
  • aga-fajna (PL1)aga-fajna (PL1) PL1 Posty: 14
    Witam.Wreszcie jakaś mądra aktualka teraz niech się szamoczą rubinowcy bo normalny gracz ma taki ewent w d..pie.
    hahahahahahah
    kolejny niewypał ekipy,gratuluję i proponuję powrót do podstawówki bo wydaje mi się że tam dzieci do 4 klasy podstawowej ogarniają ten śmietnik
    aga-fajna @ pl 1
  • oklepany (PL1) powiedział(a):
    Jest to jawna dyskryminacja graczy Poswiecilem 50 baniek z ciekawosci i wszedlem ale juz nie pogram bo dobrze nie zdazylem zobaczyc zabezpieczen to juz wchodzil 1 atak a w drodze 15 Zero ochrony 100000 zlota to starczy na szybki zakup paru zolnierzy Zrobilem kilka zwiadow to mapa rzadza ci co zakupili pakiety za 359,99  Nie mozna juz kupic w namiocie dowodcy kasztelana Poprostu ci co nie maja pieniedzy na zakup rubinow moga czuc sie dyskryminowani i trzeba to gdzies zglosic bo DYSKRYMINACJA jest zabroniona nigdzie nie ma informaji ze ta gra jest dla bogatych i za rubiny Bez zakupu juz tam sie nie pogra i jest sie celem atakow i wielka pochodnia bo bez wielokrotnych zakupow nie ugasi sie do konca eventu Gratuluje pomyslowosci tym co nam umili gre(
    Odszczekuję to co napisałem w pierwszym wpisie pod rozpoczętą dyskusją ale chwilę przed wejściem na ZK! 
    Po kilku minutach od wejścia tam mam odczucia i emocje tożsame z odczuciami zawartymi we wpisie kolegi i sporej części graczy, którzy wypowiadają się niżej. 
    Chyba prościej było zostawić event bez zmian a, dla względnego wyrównania szans, jedynie ograniczyć możliwość atakowania do leveli zbliżonego poziomu, by wyeliminować bezsens ataku zamku 14-tego levelu przez gracza z 50-tym, 70-tym levelem.
    Darek120-42 @ pl 1
  • zanetta31 (PL1)zanetta31 (PL1) PL1 Posty: 47
     miałam wejść, żeby zobaczyć jak jest, ale dam sobie spokój, cień zamku to nie zamek i nie zamierzam bronić pustej 70, chociaż jak wejście za 50 baniek, to może by była szansa  nie robić nic na nagrodę, bo tak z własnych doświadczeń  mi wynika że 50 baniek nie każdy ma
    za to ludzie czują, że gra idzie w takim kierunku, że chcą się z nią rozstać

Sign In to comment.