Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Aktualizacja Wrześniowa

W tym miejscu proszę prowadzić dyskusję , na temat  Wrześniowej Aktualizacji

Pozdrawiam 
Wikiti
«134

Komentarz

• Kierunek zmian w Zewnętrznych Krainach bardzo dobry, wyrównuje nieco i cywilizuje rywalizację. 
    Zobaczymy niebawem w praktyce czy i jak zmiany wpłyną na tamtejszą rozgrywkę.
    Darek120-42 @ pl 1
  • Sunshine (PL1)Sunshine (PL1) PL1 Posty: 64
    kogos chyba pokrecilo
     by 50 mil monet zaplacic za jednorazowe wejscie na zk, nie wchodzac na zewnetrzne krainy nie jestesc w stanie podnosic zamkow

a tymsamym GRA NIE JEST ROWNA, A GGE DAZY DO ROWNOSCI GRY,  KASA, KASA, KASA, GRA DLA BOGATYCH:(
    Aga
  • grem (PL1)grem (PL1) PL1 Posty: 56
    No tak kierunek bardzo dobry :'(, dla bogatych graczy szczególnie, wejście 50mln monet za kilka dni, do tego zawężenie ilości nagród do 6tys.miejsc brawo wy >:), KASA, KASA, kierunek dobry by zakończyć grę, szkoda że błędy na grze mają gdzieś po co naprawiać?, do tego gra muli, długo się ładuje, zawiesza się przeglądarka lub wywala, bo to wina oczywiście gracza, świadczy to tylko o tym że nie potrafią zrobić płynnej gry w przeglądarce wstyd >:), tylko pazerność na zyski.
    grem @ pl 1
  • Gdzie jest wybór?chyba coś poszło nie tak bo tylko jeden zamek jest do wyboru i to za 50mln monet a nie każdego bedzie stać 

• cube9 (PL1)cube9 (PL1) PL1 Posty: 42
    no można się było tego spodziewać  ...  do przewidzenia było że tanio  nie będzie widać gge próbuje wymusić aktywność na zw ale również na zieleni  tym samym słupy już udziału w zw nie wezmą . Ale czy aby napewno jest to stworzenie równych szans?  chyba raczej jest to kolejny ukłon  w stronę portfeli  graczy...

• Adaam (PL1)Adaam (PL1) PL1 Posty: 39
    odpowiedzcie coś, jak można wybrać zamek nie za 50 baniek ??????????
    ziutek1234 @ pl 1
  • Marcus2 (PL1)Marcus2 (PL1) PL1 Posty: 19
    50 000 000 / 30 000 = 1 667 
    wiecie co to równanie oznacza ?
    nie , to już wyjaśniam
    50 000 000 monet za 1 żeton przeniesienia zamku
    30 000 zakładane zdobycie monet za 1 atak na obóz nomada
    1 667 tyle ataków trzeba wysłać aby zrobić te 50 000 000 monet aby kupić 1 żeton
    chyba komuś się zera pomyliły w cenie zakupu tego żetona !!!!!

• Arya8 (PL1)Arya8 (PL1) PL1 Posty: 5
    50 mln monet to znacząco za dużo za wejście na zewnętrzne wydarzenie. Odpowiednią ceną byłoby 5mln, ponieważ mniej-więcej tyle przy czasówkach z kowala da się zdobyć w ciągu 2 tygodni. Ewentualnie 10mln jak już tak gracze mają się pozbyć monet, które mają. Pozdrawiam
  • dariusz1969 (PL1)dariusz1969 (PL1) PL1 Posty: 62
    edytowano 01.10.2020
    50 mln za 1 żeton, gdy chcesz mieć taki sam zamek jak na zieleni.... Rany Boskie oszaleli w tym Hamburgu
  • Marcus2 (PL1)Marcus2 (PL1) PL1 Posty: 19
    Arya8 (PL1) powiedział(a):
    50 mln monet to znacząco za dużo za wejście na zewnętrzne wydarzenie. Odpowiednią ceną byłoby 5mln, ponieważ mniej-więcej tyle przy czasówkach z kowala da się zdobyć w ciągu 2 tygodni. Ewentualnie 10mln jak już tak gracze mają się pozbyć monet, które mają. Pozdrawiam
    Ale nie znamy jeszcze ceny wejścia "Za Horyzont" 
  • bardziej się tego spierdolić nie da i na pewno tym zmniejszycie nie tylko ilość słupów na mapie ale i ilość aktywnych graczy którzy wchodzą na zewnętrzne i ten koszt 50 mln kurwa no powaliło ich z tą cenę zamiast robić dobrze eventy to jest bardziej zniszczycie 
  • jaki jest koszt kolejnych żetonów bo chyba nie są po 50 mln? 

• kicia2409 (PL1)kicia2409 (PL1) PL1 Posty: 28
    Żenada  :/
    Mogłam wchodzić wcześniej i brac udział w ZK, zdobywać żetony
    Nie mam 800 legendarnych, mało tego, nie mam 50 mln monet
    Ja się pytam, jak mam się rozwijać?
    Gra tylko dla bogaczy, szkoda że pazerność nie ma granic  :/
  • tom 1982 (PL1)tom 1982 (PL1) PL1 Posty: 14
    wróciłam do gry po 3 latach przerwy, odkurzyłam konto gram 2 mies, konto z 60 lvl legendarnym z brakiem wszystkiego a teraz mi gge zafundowało wejscie na zk za 50 mln!!!???? moje konto tyle jeszcze nie widziało, może się szanowni państwo zastanowią czy gra jest dla wszystkich czy tylko dla setki rubiniarzy
  • Akrecja (PL1)Akrecja (PL1) PL1 Posty: 35
    To jakaś żenada... brak słów :(
  • MUZAZUZA (PL1)MUZAZUZA (PL1) PL1 Posty: 5
    Szkoda biadolić tego się nie da na chłopski rozum pojąć, miało być lepiej a komuś odbiło a szkoda bo lubiłam tam grać czekamy co wymyśli jakiś geniusz do poplątanej puszczy.............
  • corvin (PL1)corvin (PL1) PL1 Posty: 1
    Biedni rubinowcy teraz normalnych graczy nie beda mogli tam palić
Sign In to comment.