Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Aktualizacja z Lipca 2020

W tym miejscu dyskutujemy wyłącznie o nowej aktualizacji 

Pozdrawiam
Wikiti
«1

Komentarz

• Marcin787 (PL1)Marcin787 (PL1) PL1 Posty: 13
    A gdzie te dzielnice są i jak mozna zdobyc bo nie moge znalesc ?
    Marcin787 @ pl 1
  • Akarii (PL1)Akarii (PL1) PL1 Posty: 47
    wojskowa jest za top 100 w miesięcznym z 70 poziomem, ta druga chyba będzie też w miesięcznym ale wojskowa u kowala tylko jakiego mistrza kowalskiego Wikiti?
  • Amon-Ra (PL1)Amon-Ra (PL1) PL1 Posty: 5
    nowa dzielnica będzie dostępna w nowym ewencie miesięcznym i pewnie znowu tylko 100 graczy będzie mogło zdobyć czyli wyścig szczurów totalny ile wydasz na poszczególny ewent do miesięcznego rubinów ( czyli kasa realna) czyli im więcej to wtedy masz szansę być w setce. normalnie grając nie masz szans na top 100 w miesięcznym masakra (((( 
    nowa waluta groszaki powinna byc bardziej dostępna a nie za kolejny tytuł w wydarzeniu, bo dołożone zostały kolejne nazwijmy budowle i jestem ciekaw ile czasu zajmie zrobienie wszystkich badań 
    jak dla mnie kolejna aktualizacji typu " interesują nas tylko wasze pieniądze " 
    MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!!
  • nowa grafika raportów to totalna porażka - zamiast naprawiać istniejące bugi  robi się upiększenia  w myśl zasady " rąk się nie myje ale za to ładnie maluje paznokcie"
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,200
    Akarii (PL1) powiedział(a):
    wojskowa jest za top 100 w miesięcznym z 70 poziomem, ta druga chyba będzie też w miesięcznym ale wojskowa u kowala tylko jakiego mistrza kowalskiego Wikiti?
    Witam,
    Tak ma być u Kowalskiego, prawdopodobnie przy jutrzejszym resecie 

Pozdrawiam 
  • cube9 (PL1)cube9 (PL1) PL1 Posty: 30
    kolejne zmiany pod tytułem: WYDAJ KASĘ . Ile można? nowe ulepszenia w sali legend  ehhhh   no żeby odblokować mury trzeba najpierw wszystkie inne poziomy odblokować ... no ale wszystkie budowle są za żetony budowy a te dostępne tylko na zewnętrznych niby można kupić je w sklepie samuraj ale czy ktoś jeszcze pamięta  owych samurai?
    koszt budowy  poszczególnych elementów strasznie wysoki  czas trwania budowy  długi że jprd ale czemu muszę  wszystkie poziomy odblokować żeby ulepszyć mury czy bramę ?  Czemu nie jest tak jak w przypadku innych umiejetności w sali ,że mogę sobie wybrać które chcę a których nie?  Czyżby chodziło o kasę?  jak dla mnie cała ta aktualka jest o kant du...y rozbić. Gra tak szybko ewoluuje że niedłudo bedziemy budować lotniska i kupować samoloty żeby ataki były szybsze  nie wiem kto wymyśla te aktualki ale najwyższa pora zwolnić typa  ...
  • Wszystko fajnie, tylko czemu z wszystkich nowych rzeczy mogą skorzystać jedynie poziomy od 650... Mam poziom 547 i z niczego nie mogę skorzystać... :-/
  • kicia2409 (PL1)kicia2409 (PL1) PL1 Posty: 16
    Niestety :(
    Też mam niski pozom, nie że nie gram/gram dopiero parę miesięcy/
    W/g mnie dyskryminuje się słabszych
    Dlaczego nie mogę zbierać groszaków, przecież też gram.
  • Endex PRO (PL1)Endex PRO (PL1) PL1 Posty: 196
    edytowano 30.07.2020
    Teraz będzie u kowala a ta handlowa będzie za top100 w miesęcznym :)
    Post edited by Endex PRO (PL1) on

Czy jestem najlepszy? Nie

Czy jestem najmocniejszy? Nie

Czy mam przyjemność z gry? Jeszcze ;)

Kasę wydać każdy może, jeden lepiej drugi gorzej 

Endex PRO (PL1) powiedział(a):
    Dzielnica była za top250 :)
    Teraz będzie u kowala a ta handlowa będzie za top250 w miesęcznym :)
    A wiesz może za ile ? i czy za złoto czy za srebro
  • Amon-Ra (PL1)Amon-Ra (PL1) PL1 Posty: 5
    Endex popatrz na miesięczny i popraw się bo dzielnica jest za top100 ech
    Zobaczymy jutro

edytowano 30.07.2020
    Amon-Ra (PL1) powiedział(a):
    Endex popatrz na miesięczny i popraw się bo dzielnica jest za top100 ech
    mój błąd, coś się zafiksowałem na tym 250 
    dzielnice oczywiście za top100 :)

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 766
    edytowano 30.07.2020

Aktualizacja z Lipca 2020 

Zawiera przedewszystkim ulepszenia obronne...
    Takie jak  : 
    PODNIESIENIE (  ulepszenie  )  MURU ZAMKOWEGO
    PODNIESIENIE (  ulepszenie  )  BRAMY ZAMKOWEJ  
    PODNIESIENIE (  ulepszenie  )  FOSY
    PODNIESIENIE (  ulepszenie  )  20 WIEŻ ZWIĘKSZAJĄCYCH LICZBĘ WOJSK NA MURACH 

Mam pytanie jakie wartości w/w elementy ulepszenia zamku posiadają ??????????????????? 
    bowiem od ich procentowej wartości będzie lub nie będzie opłacalne ich zastosowanie. 
      Co z kolei przedkłada się bezpośrednio na ewentualne większe wydatki finansowe w eventach oraz aktywność w nich graczy , obrazki przedstawiane nic nie mówią nam o najważniejszym.
      Czyli procentowych ulepszonych parametrach (   wartościach %   )

ORAZ BARDZO SILNE JEDNOSTKI ATAKUJĄCE ,  i tu kłania się pytanie następne ,,,
    Czy będą podobne jednostki broniące o aż takich wysokich wartościach obrony  jak są obecnie w ataku.??????

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

Po wprowadzeniu możliwości z 6  do 9  oraz 11 fal w ataku nie ma możliwości obrony aby przeciwnik nie wszedł na bonus +30 , i wybił  1 do 1  ,co oznacza  że  niema większego sensu defowanie oraz ulepszanie zamków..
    Tylko offa silnego posiadać dobrych dowódców i tylko atakować,,,,,do tego porobić badania oraz nakładki bonusowe, na:
    + 60%  WIĘCEJ FLANKI
    + 60%  DZIEDZIŃCA
    + 60%  FRONTU
    + 20%  SIŁY DYSTANSOWEJ 
    + 20%  SIŁY WRĘCZ
    Dodajemy wygląd + 5 fal dodatkowych w ataku 
    + nowe jednostki atakujące za miód pitny 
    ------Zwiadowczyni walkiria  siła ataku dystansowego od 210  do 310 

http://prntscr.com/tr9j7n

------Tarczowniczka siła ataku wręcz od  225  do  325

http://prntscr.com/tr9nt5

I NIEMA TAKIEGO KASZTELANA  ORAZ  ZAMKU  ABY TAKI  ATAK  NIE  POTRAFIŁ  WYBIĆ  KILKANAŚCIE TYSIĘCY DEFA PRZY BARDZO NAWET DOBREJ OBRONIE .....

Generalnie są tak bardzo zaburzone dysproporcje  pomiędzy siłą  ataku i obrony ,,

Przy obecnych możliwościach kupowania wojsk offa  obrona jest nie opłacalna

,,, lepiej odpiąć zbędny balast (   posterunki  )  i jako zupełnie wolny gracz robić co się tylko zechce.....standardowe budynki jak spichlerzy nie potrzeba , bowiem  jak wyliczymy procentowo inne budynki niepalne które dają wystarczającą ilość pożywienia oraz inne bonusy tak aby taki w/w skład z 11 falami utrzymać i dobrze się bawić ,,,

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
    Zobaczymy jutro
    Już sie boje hah
  • dlaczego w koszarach  12,13,14,15 lvl  jest tyle samo % do szybkości werbowania?
    dlaczego od 10 levl do 15 lvl koszar jest tylko 110 jednostek w polu werbowania?
    nie można byloby zwiększyć  szybkości do 45%  w koszarach 14,15 lvl?
    i jednostek w polu werbowania do 140 . Podobają mi się te nowe zmiany .Dlatego że teraz każdy gracz będzie bardzo niebezpieczny gdy osiągnie max tego co wprowadza aktualizacja do sali legend. haha 
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • esos (PL1)esos (PL1) PL1 Posty: 34
    haha no i jak sie okazuje latwiej chyba bylo zdobyc ta dzielnice za top100 w miesiecznym niz teraz u kowalskiego za 150 000 zlota ;ppp - z innej beczki widze ze wreszcie ktos pomyslal i zmienil wartosc kasztanow jesli chodzi o pojemnosc wozkow targowych teraz to jak kasztan ma dodatkowa wartosc na wozki targowe np 50 to mozna przeslac 5k zasobow wiecej a nie jak na poczatku 50 ;p a to juz ma jakis tam sens ;ppp
  • esos (PL1)esos (PL1) PL1 Posty: 34
    w sumie to wychodzi ze nawet troche wiecej niz 100 razy to powiekszyli ;p
  • paka33 (PL1)paka33 (PL1) PL1 Posty: 168
    A dlaczego zostały zmniejszone nagrody za ukończenie książki w nomkach?
    Dotychczas dwie ostatnie nagrody to było 3 i 5k srebrnych. A teraz tylko 2,5 i 4k.

Dlaczego gracze po cichu są okradani z nagród?
    Tym się oczywiście nie pochwalicie...
    paka33 @ 5
Sign In to comment.