Strona główna Wiadomości sojusznicze

DamianDK vs Amin ,,,,,wątek czysto informacyjny...!!!!

amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 766
edytowano 09.07.2020 w Wiadomości sojusznicze
Witam Damianku  :) 

Tak jak pisałeś  abym to ja zrobił wpis na forum więc robię narazie tylko czysto informacyjny

Dekawka za 2 tygodnie to mogę ja niemieć czasu i w zasadzie 
cyt. Zajęcie się mną to chyba nie masz na myśli słynne L...g...b....itp ?? No i ta wojna hm.......???
;) 

Wyskakuj  na mapę dekawka ,  I popstrykamy prywatnie  , 
z wpisem na forum aby uniknąć nie uczciwych zagrań poniżej pasa od ciebie ,,, 

1 ,,,dzień masz to max od teraz , liczymy godziny i sprężaj się Damianku DKawko

Nauczyłem się że to jedyna forma aby takie pudrowanym ,z wirtualnym ego grajków zmusić do uczciwej gry  ...
...
Co do twojego unikania i sugerowania że często jestem na gołąbku (  co jest prawdą  ,jednak ty forme gołąbka postrzegasz jak za dawnych czasów błędnie  )

---- gołąbek obecnie stracił swoje częściowe właściwości bo ja wojsko kupuje zresztą tak jak większość graczy
 , eventu obce/kruki znudziy mi się  ,

więc gołąbek jest bardzo tani i w razie potrzeby jak się nie ma czasu to w sekundzie wyskakujesz

i puźniej wskakujesz jeśli masz czas na aktywne granie jeśli zwłaszcza jest potrzeba,  ;)

gra jest tak rozwinięta że zmienił on znaczenie bardziej dla graczy którzy mają już spory dystans do gry

i cenią sobie czas spędzony w realu a nie virtualu....  ;)

Ale to trzeba być inteligentnym aby to ogarnąć ,,,a ty eventu nie potrafisz ogarnąć nawet ;)

Jeśli nadal będzie tak jak ci pisałem na priv ,,, to ponowie wątek i pojadę po bandzie to co wiem....  

Pozdrawiam Damianku

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zamknięcie tego informacyjnego jedynie wątku przez Moderatora Forum
Pozdrawiam.
Arkadiusz.

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
B )  Pozdrawiam
Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)

Komentarz

• DamianDK (PL1)DamianDK (PL1) PL1 Posty: 9
     Przyjmuję wyzwanie.
    Ustawkę zaczynamy 10.07 od godziny 22.00. 
    Aby wszystko było jasne i oczywiste przedstawiam  ogólne zasady: 
    - wychodzimy na mapę i otwieramy jedno osobowe sojusze
    -czas trwania: maksymalnie 24 h
    -żadnego otwierania bram
    - żadnego odpalania ptaków

Skoro uważasz że wszystko musi odbywać się na forum, osoba która zostanie rozdefowana publicznie przyzna się do porażki . Pozdrawiam
    DamianDK @ pl 1
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 766
    edytowano 10.07.2020

Nie Damianku  ustalać sam zasad nie będziesz  ,,,  na tylko twoich warunkach ,,,,,
    :D 

Czas trwania ustawki to co najmniej  7 dni a nie wyjście na  kilka godzin puszczenie składów offa i po zabawie 

7 dni to uczciwe  bo 24 godzinki to tylko puszczanie  składów offa  ,,, którego się ma  dużo

I na minusy  wszędzie na obiektach na maxa bo sojusz śle chleb aby wojo ci nie padło....hahaha

Niestety Dekawka nie jesteś taki sprytny z Pastuchem jak myślisz....  ;) 

jestem w stanie ci iść na rękę skracając do 5  no nawet 4 dni ......to ma trwać ,,,;););),,,,

,,,bo jak taki szybki z ciebie królik jak w virtual to kiepski pożytek z ciebie w realu ;););););)

To gra zabawa i nie może trwać kilka godzin......i ty mi warunków dyktował nie będziesz ,,

,to mamy razem uzgodnić  wspólnie  ;););) tak aby każdemu z nas odpowiadało  ,,,,,

JEDNEGO NIGDY NIE TOLEROWAŁEM I NIE BĘDĘ ,,,NARZUCANIU MI  PRZEZ INNYCH WŁASNYCH  WARUNKÓW  I  KAPRYSÓW  ,,,,   

--------------------------Przedstawiam   warunki   ustawki   do   zaakceptowania----------------------

1----godzina zapropowana przez ciebie mi odpowiada  22.00  do  10.00  I przerwa

2----bez  gołąbków  oraz bram

3----bez stosowania nakładek na dowódcach  typu :  Dodatkowe fale ataku oraz flanki i frontu  !!!!!  

4----czas  4/5 dni  

5----aby nie było że ktoś gra za ciebie to początek 22.00  do 10.00 rano wejście ostatniego ataku...

I ponowne rozpoczęcie o 22.00  I przerwa od 10.00 rano do 22.00

----------Nie mam zamiaru nie spać bo ty masz taką zachciankę  ustawki  24  godzinną   ;););) -------------

6--------Gramy i odpoczywamy 5 dni ....normalnie bez napinki i niewyspania ,,,,,   KPW  czy ni Hu Hu ? 

Ustawki kilku godzinne lub kilkunastu nic nie są w stanie pokazać , a ty przez zaledwie kilka  dni masz pole do popisu

mimo że jaki kolwiek jakiś wynik przez ciebie liczony dla mnie jest bezwartościowy ,

ty już musisz coś udowodnić a ja  już  nic nie muszę  ;););););););););););););););)

-----------NO WRESZCIE  CIE WYWLOKE NA MAPE  ;););):D:D:D

---------Jeśli ci takie warunki odpowiadają to  Niedziela 22.00 zaczynamy i liczymy  5 x 24 godziny z w/w przerwami na odpoczynek....

----------..to ma być towarzyska zabawna ustawka  bez złości  I jakiś złośliwości na pełnym luzie

--------..,aby gra była przyjemnością nie spinką ,,,,,,doceń to  ,,,gra to zabawa na luzie  ;);););)

Porażkę można tylko zaliczyć w realu ale nie w pixelach ;);)

Pozdrawiam jak zawsze pół żartem pół serio ;)

Post edited by amino15000 (PL1) on
    B )  Pozdrawiam
  • DamianDK (PL1)DamianDK (PL1) PL1 Posty: 9
    Piszesz zebym nie ustalał zasad a sam to robisz . Moje zasady się nie zmieniają:) To jest ostatni wpis mój tutaj do Ciebie  . Ja zaczynam zabawe o 22 :) Pozdrawiam .Ps na priv nie pisz bo dostałeś ignora:)
    DamianDK @ pl 1
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 766
    edytowano 11.07.2020

Kup sobie nerwosol i antydepressanty  

To sa warunki do zaakceptowania czyli proponowane ale nie narzucane arogancki tak jak ty to robisz !!!!

1----godzina zapropowana przez ciebie mi odpowiada  22.00  do  10.00  I przerwa
    2----bez  gołąbków  oraz bram
    3----bez stosowania nakładek na dowódcach  typu :  Dodatkowe fale ataku oraz flanki i frontu  !!!!!  
    4----czas  4/5 dni  
    5----aby nie było że ktoś gra za ciebie to początek 22.00  do 10.00 rano wejście ostatniego ataku...
    I ponowne rozpoczęcie o 22.00  I przerwa od 10.00 rano do 22.00
    ----------Nie mam zamiaru nie spać bo ty masz taką zachciankę  ustawki  24  godzinną   ;);) -------------
    6--------Gramy i odpoczywamy 5 dni ....normalnie bez napinki i niewyspania ,

TY DEKAWKA NIKOMU BEZWZGLĘDNYCH WARUNKÓW DYKTOWAĆ NIE MOŻESZ 
    KAŹDA ZE STRON PROPONUJE WŁASNE WARUNKI  I OBIE STRONY PO UZGODNIENIACH POWINNY SIĘ W NICH SPOTKAĆ GDZIEŚ PO ŚRODKU ABY KAŻDEMU ODPOWIADAŁY ,----TO PODSTAWY USTAWKI !!!!;););););)
    A NIE JEDNA STRONA WYMUSZA WŁASNE ...;) 

Tam musi cię boleć brak nakładek na fale dodatkowe i bonusy flanka front , z tąd chcesz wyliczać wybitego defa
    Bo z mojej praktyki wynika że można takimi dowódcami wybijać od 5k do 15k defa przeciwnikowi , więc średnia to ok 7k powiedzmy I za każdym razem wejście na + 30.......bez tych dopalaczy nie umiesz pewnie grać  

JA NIECHCE ZABAWY W JEDNO STRZAŁOWEGO KILKU GODZINNEGO DAMIANKA TYLKO CHCE POGRAĆ NA PRAWDZIWEJ USTAWCE KILKU DNIOWEJ !!!!!!!!!!!!!

KILKU DNIOWA USTAWKA  BO TO ZUPEŁNIE  COŚ INNEGO
    JAK WYJŚCIE PUSZCZENIE SKLADÓW OFFA I PO PSEUDO USTAWCE  W KILKA GODZIN

BIORĄC POD UWAGĘ ŻE NARZUCASZ WARUNKI TO JA ROBIE TAK SAMO I ZAPRASZAM NA MOICH BARDZO PROSTYCH UCZCIWYCH WARUNKACH DO ZABAWY,,,,

Nikt nie będzie mi mówił jak mam grać lub cokolwiek wymuszać na mojej osobie ..hahaha;););););););)

------Dla jasności-------!!!!!!!!!;);););););););)
    ---Nie zgadzam się na twoje warunki jak ci nie pasują moje to damianku pocałuj mnie w aaaa aż ci się łeb zabuja ;) ----

Jedynie proponowane przezemnie warunki są normalne i dadzą sporo zabawy uczciwej  z uśmiechem..

Także mam w 4 literkach twój wpis I zasady , nie jesteś nikim kto może cokolwiek narzucać komuś bez wcześniejszego uzgodnienia..
         ,,,,,,,ZWŁASZCZA ŻE TO PRYWATNA SPRAWA TYLKO POMIĘDZY MNĄ A TOBĄ,,,,,,

>:)  o:)B);););)JA I TAK W POŁOWIE OSIĄGNOŁEM TO CO CHCIAŁEM  ...HM....... :p 

:D:D:D;):)>:)

-------- już przeniosłeś zamek koło mnie haha, na postach masz na każdym okb50 k defa , więc sojusznicy chlebek na utrzymanie woja ślą ,,,
    -------  miło z twojej strony że zainwestowałeś w przenosiny zamku ,  ale jeszcze sporo wydasz ,
    -------  hm...jesteś tak mądry jak te 3 zamki spalone co także przeniosły się koło mnie..
    -------..mam nadzieje że teraz już szybko nie uciekniesz będąc koło mnie ;););););) 
    ------- I  BĘDZIESZ MUSIAŁ KUPIĆ  DOPALACZE + Dodatkowe fale oraz flanki i front na 9 lub 11  fal ataku hahahaha
    -------lubie takich z pudrowanym wielkim ego tylko co z tego ???  Jak ci I nic z tego ;) 

Bardzo poważnie jeszcze do gry podchodzisz jak do reala  ,  ale to dobrze ,  w zasadzie dużo się nie natrudziłem aby dopiąć  w większości tego co chciałem...;););)  Kabaret już czas zacząć  ;);););)

CDN.
    Biorąc pod uwagę to że obie strony nie dogadały się co do warunków ustawki bo jedna strona arogancko chciała narzucić jedynie własne bez wcześniejszego ustalenia z 2  stroną to jak zawsze standardowo ustawki nie będzie ,,,,

Atak , fejk , skan , sabot to już atak na sojusz ,,,,, Partyzancki bez wypowiedzenia wcześniej wojny...

Chyba że obie strony znajdą kompromis ,,,wymuszenie warunków 1 strony jest nie ważne bo 2 na nie nie przystaje...
    ,,,,,,,,,,,,,,,
    Od siebie dodam jeszcze że ostatnio koło czarka byłeś I posterunków nie zdobyłeś ,
    ........ szukanie dowartościowania w virtual nawet ci nie wychodzi
    .......a widząc zamek twój  blisko to już beka na maxa
    ......pomijam to że od jakiegoś czasu musisz tylko o Aminku myśleć gdzie kolwiek jesteś bo bardzo  poważnie jakvw realu podchodzisz do tej gry
    ,,,,cieszę się że twój umysł myśli w każdej wolnej chwili o Empire i graczu na nim ,,,to tak jak bym ciągle był obecny w twojej głowie ;););)

CDN ;)
    -------------------------------------

Dekawka ukłon w twoją stronę ,  obliczyłem ile kosztowało cię niejednokrotny zakup jednorazowy wojsk offa ,,hahaha i jeszcze  nie poznałem nikogo tak mądrego jak ty   ,,,,,aby płacić kasę aby utrzymać wirtualne ego ;););););) 

Mnie kosztowała ta zabawa grosze,  patrząc jak zacięcie dziesiątki ataków poszczasz na 11 falach z dopałem ;);););) 
    Cel osiągnąłem ;););)  ustawki co prawda nie było bo ten śmietnik i chałtura  to  z ustawką nie miała nic wspólnego ;);););)
    Tak się kończy kabaretowo jak ktoś taki jak ty chce kogoś zmusić do tylko własnych ustaleń i nie bierze pod uwagę 2 strony ;);)

NADAL MOJA ALE TYLKO JUŻ TERAZ  NA MOICH PROSTYCH  WARUNKACH JEST AKTUALNA ,,,

ZAAKCEPTUJ JE TO BĘDZIESZ MÓGŁ POWIEDZIEĆ ŻE UCZESTNICZYŁEŚ W JAKIEJŚ USTAWCE  ;););););)

-----KILKASET TYSIĘCY TWOJEGO OFA POSZŁO W PIASEK AŻ SAMYM WRĘCZEM ATAKI SZŁY :D:D:D
     ,,,MNIE TO WŁAŚNIE CIESZY ŻE GGS ZAROBIŁ NA PODTRZYMYWANIU WIRTUALNEGO EGO DEKAWKI ;););):D:D:D

FAKTEM JEST ŻE I JA MOGŁEM  DAĆ IM ZAROBIĆ TYLKO POCO ??
       .JEŚLI WIDZIAŁEM PRZED SOBĄ LESZCZA  KTÓRY BY DO RANA STRACIŁ TYLE ŻE BYLO BY PO EWENTUALNYCH  OSZCZĘDNOŚCIACH LUB PO JEGO WCZASACH , TEŻ EWENTUALNYCH,,,,,,,,,
         .TO GRA W KTÓREJ NIE DA SIĘ Z NIKIM PRZEGRAĆ CHYBA ŻE SIĘ TEGO CHCE ,,,,,,,,

DZIĘKI BEKA BYŁA NIEZŁA HAHAHA ;););):D:D:D:D  ,,,,,,,,ale myślę i mam nadzieje że na tym nie koniec ......rusz głową czasem  kto I jakie naprawdę cele chce osiągnąć ,,,,,,,,hm...???? ;););)
    TO DO MIŁEGO DK....;)    ja swoje zrobiłem co chciałem i dokończyłem ,,,ale zawsze jestem otwarty tylko na moje przemyślane propozycje hehehe:D:D;) I pewnie będą ,,;)   bo inaczej patrzę po latach a zwłaszcza przerwie od tej gry po której  przestała być czymś w rodzaju nałogu......😎😎😎

CDN........jak zawsze pół żartem pół serio.........
    Arek.
    Post edited by amino15000 (PL1) on
    B )  Pozdrawiam
Ta dyskusja została zamknięta.