Strona główna Wojny sojusznicze & sparingi Graczy

Warunki zakończenia wojny między koalicją Liga Sprawiedliwych a sojuszem Rebelianci EWS?

Jakie warunki zakończenia wojny stawia koalicja LS? 

Jasno, wyraźnie, wszystko czarno na białym, poprosimy tu napisać.

Jest sporo niejasności między tym co się zdarzyło, a tym co jest opowiadane.

26 (obecni przedstawiciele wszystkich sojuszy głównych biorących udział w wojnie) oraz 27 (obecni przedstawiciele sojuszy: EE, Ułani, Rebelianci EWS) czerwca odbyły się spotkania w sprawie zakończenia wojny.

Na pierwszym jako warunki otrzymaliśmy oczekiwanie przeniesienia zamków Terror2, Radek2828, DanielStarsxx, Lord Gabriel, Royal, Łomotimaszineri. Może coś pominęłam, ale rozmowy przebiegały w takiej atmosferze, że trudno było zapamiętać mnożące się roszczenia.

Już przed rozpoczęciem wojny było życzenie przeniesienia zamków Radek2828, DanielStarsxx, Lord Gabriel. Nie mamy wpływu na graczy tych zamków, więc czy przed wojną, czy w trakcie, czy po niej nie przeniesiemy ich. Z nowo dodanych nie mam też wpływu na Łomotimaszineri i z takimi informacjami przyszliśmy ponownie ...

Na drugim spotkaniu oprócz powyższego dodatkowo było życzenie usunięcia z naszego sojuszu czterech graczy, ale mieliśmy otrzymać kolejny termin spotkania, żeby usłyszeć ostateczne warunki koalicyjne. Nawet w tym okrojonym składzie 27.06  były rozbieżności co do oczekiwań.

Od soboty nikt się nie odezwał, więc na forum wyjaśnijmy sprawę warunków zakończenia wojny.

Jakie one są?

Pozdrawiam Gosia

«13

Komentarz

• Ja wlasnie zamierzam przeniesc zamek pod obiekt specjalny, Jobecnie ustalam lokalizacje.Kpiny jakies ?
    przenosic zamek ?buahahah.Ja zdecyduje czy przenosze i gdzie. A przeniose pod obiekt specjalny, do informacji.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Nie rozumie tego jak mozna podjac decyzje ze ktos zamek musi przeniesc ?? Kto mnie do tego zmusi??
    Tak ja zamek przeniose ale pod wybrany przezemnie objekt specjalny.Tak ja mam chumor jak zawsze , ale nie mam ochoty na gre. Byc moze wskocze zeby wyprobowac nakladki do wygladu typu dodatkowe 3 fale ataku, 40% wiecej woja na flance, albo dodatkowe 5 fal ataku ale zobaczymy itp  .Za granie slupami powinny byc permanentne bany, to jest do ustalenia .
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • kula40 (PL1)kula40 (PL1) PL1 Posty: 82
    edytowano 05.07.2020
    Radek2828 (PL1) powiedział(a):
    @Venea (PL1) racja ja i lord gabriel i danielstarsxx to to niemozliwe niestety do zrealizowania abysmy przestali atakować elitę i ułanów ponieważ świetnie sie bawimy, 
    łomocik tez widze w humorze i mi sie to podoba, 
    jedyne kto ma zluzować dupkę to liga upierdliwych, ale rebelka rowniez tez bo nie szanuję juz za poddanie sie
    roYal to diesel2  i mogget takze @Venea (PL1) jego mozecie wyebać spod zamków ligi
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx , 
    malo znasz mape  i ludzi :) cwaniakujesz aby ;) myslisz ze grasz bez postow i jestes dobry? udzielasz się o wiele za duzo a masz mało do gadania w tym temacie ,,, i jak zwykle piszesz z dupy nie na temat ;)))
    Post edited by Wikiti on
  • Talen (PL1)Talen (PL1) PL1 Posty: 31
    a ja mam wszystkie warunki ee w du....   Zakończenia wojny nie będzie przez całe wakacje, a za to rozpętają się inne wojny i wszystko na mapie i tak się zmieni i tak... a zapomniałem dodać - awaria i tak ma ..ówno do powiedzenia w ee... ja się bawię dobrze i tak mogę cały czas :)   czas działa na naszą korzyść... :)
  • carlotta (PL1)carlotta (PL1) PL1 Posty: 2
    I kto to mowi ktos kto podczas zeszlej wojny dostal wpier i stracil obiekt i zaraz uciekl do elity jeszcze podczas wojny to dopiero mozna nazwac mozna honorem i hipokryzja jak widac ani jednego ani drugiego ci nie brakuje. 
    Co do akedemi zadna z naszych ak nie dostala info od korony czy opiekuna ze nie walczacych nie trzymamy w przeciwienstwie do waszych moze powiesz czym one sa dla elity jak nie miesem armatnim ?
     Moze ci przypomniec jak na tsie smiales sie z elity jak po 3 dniach pisali o neutrala a teraz kozaka strugasz i wielkiego ich sojusznika jak czytales  nasz czat to powinienes wiedziec ze to wlasnie gracz z elity poinformowal mnie jeszcze przed wojna ze to nikt inny jak wlasnie ty masz do nas wglad czyzby i tam juz sie gracze zaczeli na tobie poznawac ? Szybko
  • Talen (PL1)Talen (PL1) PL1 Posty: 31
    edytowano 08.07.2020
    No to teraz moja kolej :) 
    Piotras jak mowilem bawie sie dobrze , caly czas :) a ze nie musze bronic postow to bawie sie jeszcze lepiej :)
    Mnie ciekawi jak to jest ze zabierasz slupom na mapie obiekty i oddajesz huzarom?
    Bo wasza slupownia to gra z druga strona a udaje nasza szkolke? Wasza korona wymienila sobie posty z bodycount ha ha ha... sojusz kretowisko :)
    Avriavre czyli awaria moze zacznemy od tego: sa zasady na grze takie ogolne:
    Grasz w jednym soju to podczas wojny nie uciekasz do przeciwnikow bo oni maja przewage :)
    Do innych graczy zwracasz się z kultura, nie tak jak ten co mu słoma z butów wystaje...
    A dla pań bądź miły, nie zachowuj się brzydko bo to nie wypada... to tylko gra i piksele
    Obiecałeś ze zabierzesz mi posta, ale jak zawsze skończyło się na obietnicach...
    Oczywiście nie tylko ty na moje posty polujesz, więc ustaw się w kolejce...
    Faktem jest ze przez tydzień czasu, jak próbowałeś skubnąć mi posta to dziennie maks 6 godzin miałem włączoną grę... Ten twój słupek koło mojego zamku jest w sam raz do latania po zapasy :)
    Czuje się doceniony - skoro wymieniłeś mnie w swoich warunkach, tylko że problem jest w tym że ty nie masz nic do gadania w sprawie warunków pokojowych w ee. Myślisz że nie pomyślą o tym, że gdy sytuacja na mapie się zmieni nie dasz znów dyla?  korona ee rozpetala wojne z nami, wiec musi wziasc troche poprawke na warunki...a tobie awaria nic do tego... 
    xxxxxxxxxxxxxxx
    xxxxxxxxxxxxxxx
    xxxxxxxxxxxxxxx

to jest tylko gra wiec szanujmy sie ,  graczy coraz mniej na mapie a zachowania tego typu na pewno temu pomagaja...

Edit By Mod .
    Post edited by Wikiti on
  • carlotta (PL1)carlotta (PL1) PL1 Posty: 2
    A to nie wiedziales ze na kazdej wojnie mam wykupionego ptaka ? Moze mam moze nie  a nawet jak nie mam to i tak info od was wychodzi ale to zadna nowosc ze tam swoj swojego sprzeda :D co do mozdzku moze mam maly ale mam w przeciwienstwie do ciebie dlatego wiecej z kims takim jak ty nie bede dyskutowac z kims kto na wojnie sprzedal wlasny sojusz
  • Pio19tras95 (PL1)Pio19tras95 (PL1) PL1 Posty: 118

Talent, ty jakis cofniety umysłowo jestes czy udajesz? Moze probujesz zablyszczec ale cos ci tu wyjaśnie, to czy Gabriel jest slupem czy graczem to mnie nie interesuje, wyjasnilismy sobie to i owo i myślę że temat jest zamkniety, a ty tam wsadz głowę miedzy kolona i reszte sobie dopisz.. a obiekt specjalny byl od ligi wiec do ligi wrócił zgodnie ze sc ktore otrzymałem ;) gdyby był twoj to by wrócił do ciebie ( OCZYWIŚCIE GDYBYŚ NIE MIAL PTASZKA)

Nie będę sie wypowiadał gdzie ale pisales ze za opis wejdziesz w nas jak dzik w żołnierzy.. - czekamy..

A od korony to dwa kroczki w bok bo obcasy chyba cie ciena.

Jak masz jakis problem to sciagnij ptaszka napisz do ee zeby dali ci fory bo chcesz wyjaśniać piotrasa umówimy sie na solo i pokażesz co potrafisz ;) tylko bram nie podnos. Wstyd mi jest, że w głównym soju siedzi taki odpad ale nic na to nie poradzę.

A kretoctwo to ty dobrze znasz widze ale rowniez nie ma sie co dziwić :)

Ps. Zatem się bujaj leszczu i nie plotkuj za dużo.

Pio19tras95 @ pl 1
  • Pio19tras95 (PL1)Pio19tras95 (PL1) PL1 Posty: 118
    edytowano 08.07.2020

A chciałem ci dodac jeszcze leszczu, że ja słupów dookola zamku i postow nie stawiam bo nie mam obaw jak ty.

Pio19tras95 @ pl 1
  • mymol (PL1)mymol (PL1) PL1 Posty: 90
    Odezwał się talen wielce lojalny (wobec każdej koalki w której ma swoje konta)
    A co do honoru to ty jako gracz który wycofuje się z wojny tylko po to żeby wrócić na nią odklepany dwa tygodnie później nie powinieneś się wypowiadać, Proszę cię przestań kozaczyć, siedziałem z tobą miesiąc w jednym sojuszu i jedyne co robiłeś podczas wojny to podnoszenie bram i latanie na puste zamki
    bo niestety w godzinach rozpisek nigdy cie nie było ;)
    Więc gadaj sobie gadaj
    bo to jedyne co możesz zrobić

Niewielu jest przygotowanych do walki, większość jest przygotowana na to że będą walczyć inni.
  • atomówki (PL1)atomówki (PL1) PL1 Posty: 24
    Talen (PL1) powiedział(a):
    No to teraz moja kolej :) 
    Piotras jak mowilem bawie sie dobrze , caly czas :) a ze nie musze bronic postow to bawie sie jeszcze lepiej :)
    Mnie ciekawi jak to jest ze zabierasz slupom na mapie obiekty i oddajesz huzarom?
    Bo wasza slupownia to gra z druga strona a udaje nasza szkolke? Wasza korona wymienila sobie posty z bodycount ha ha ha... sojusz kretowisko :)
    Avriavre czyli awaria moze zacznemy od tego: sa zasady na grze takie ogolne:
    Grasz w jednym soju to podczas wojny nie uciekasz do przeciwnikow bo oni maja przewage :)
    Do innych graczy zwracasz się z kultura, nie tak jak ten co mu słoma z butów wystaje...
    A dla pań bądź miły, nie zachowuj się brzydko bo to nie wypada... to tylko gra i piksele
    Obiecałeś ze zabierzesz mi posta, ale jak zawsze skończyło się na obietnicach...
    Oczywiście nie tylko ty na moje posty polujesz, więc ustaw się w kolejce...
    Faktem jest ze przez tydzień czasu, jak próbowałeś skubnąć mi posta to dziennie maks 6 godzin miałem włączoną grę... Ten twój słupek koło mojego zamku jest w sam raz do latania po zapasy :)
    Czuje się doceniony - skoro wymieniłeś mnie w swoich warunkach, tylko że problem jest w tym że ty nie masz nic do gadania w sprawie warunków pokojowych w ee. Myślisz że nie pomyślą o tym, że gdy sytuacja na mapie się zmieni nie dasz znów dyla?  korona ee rozpetala wojne z nami, wiec musi wziasc troche poprawke na warunki...a tobie awaria nic do tego... 
    https://prnt.sc/t7etbb
    https://prnt.sc/t7eus7

to jest tylko gra wiec szanujmy sie ,  graczy coraz mniej na mapie a zachowania tego typu na pewno temu pomagaja...

co ty bredzisz ptaszniku??? które posty niby z nami wymieniła? jestes kłamca i wszyscy o tm doskonale wiedza:D:D i prosze sie odpimpac od body..:p

miłych wakacji wszystkim co mają czas na zbawe
  • Venea (PL1)Venea (PL1) PL1 Posty: 11
    Avriavre (PL1) powiedział(a):

Widzę, że nawet na forum nikt z wami rozmawiać nie chce...
    Tak to jest, jak taktycy sojuszowi wymyślają plan na prowadzenie wojny w sojuszu głównym "WRZUCAMY PTAKA"   

4 dni wojny (niestety dłużej nie było z kim walczyć)  

Czekam, aż zacznie się płacz na forum, że was cała mapa pali....tak tak pali za to, że zawsze pozbawieni honoru byliście. Ślizgacze, co na plecach innych grać by chcieli. 
    To próba dopisania ideologii do zdarzenia? 
    Ktoś w swoich zapędach wymyślił sobie, ze oto kolejny sojusz ma zniknąć z mapy. Wróciły stare „dobre” czasy, gdy to dyktowało się kto może grać w danym sojuszu, który sojusz w ogóle może istnieć i który gracz w ogóle może grać.
    Co do naszych akademii, to Ty głośno wykrzykiwałeś, ze akademie EW (przypominam, ze wielkie NIC miałeś do gadania co do naszych akademii) mają walczyć choćby we wspomnianej wojnie. To Ty głodny osów proponowałeś EW, żeby rozebrać Dragonów. Nie spełniliśmy Twoich oczekiwań? Koalicjanta się nie wystawia, nie dybie na niego, nie pluje, a później nie udaje się jego zagorzałego zwolennika. Nie wyniszcza się sojuszy, to domena farbowanych lisów. Przepychanki słowne, które tu proponujesz, jak bardzo mnie nie dziwią. Zaślepiony manią wyższości idziesz tam, gdzie jest przewaga i opowiadasz jak bardzo jesteś ojcem tego sukcesu. Cechy jak honor i lojalność są Ci tak obce i niedoścignione, że nawet nie powinieneś ich wymawiać, ba myśleć o nich, bo to karykatura sama w sobie.
    A co do wielkości, taktyki, umiejętności .. proponowałam Ci 1vs1, ale nie na zasobność portfela, tylko na umiejętności. Przecież nie umiem i nie umiałam grać, to co Cię powstrzymało? Kozaczysz, w wojnie gdzie jeden sojusz stoi przed 10, przenosisz się pod zamek i snujesz fantazje o swoich zdolnościach. Skrzydełka Ci urosły, ale ktoś mądry kiedyś napisał, że im wyżej wejdziesz, z tym większym hukiem spadniesz.
    Ty bez ptaka, hmmmm powód do dumy? Twoje osiągnięcia kończą się w chwili, gdy zaczynasz mówić. Myślisz, że wszystko co się komuś wmawia kiedyś stanie się prawdą? Gdy śmiejesz się z odpalonych ptaków, bo obrażasz też swoich koalicjantów, rozejrzyj się nieco dalej niż czubek nosa.
    Jeszcze dwa słowa co do poprzedniej wojny. Tak Ty trzymałeś osa aż do czasu wbicia kija, ale wcześniej wypisywałeś do nas z płaczem, żeby kije zbijać, bo my przez te osy musieliśmy trzymać wieże. Czemu wtedy nie byłeś skory wziąć 37 wież? Zdeffować je i wtedy byłbyś gość, a tak, hmmm no dałeś sobie kija wbić …. sztuka wojny zasługująca na pisanie ballad.
    Co do aktualnej wojny. Tak 4 dni, piątego chcieliśmy się poddać, to prawda. Przy 11 falach w ataku i wojnie 10 na 1, w czasie wakacji dłużej nie da rady. Czy to wstyd? Każdy oceni według swoich doświadczeń. Fakty są takie, że w tej wojnie od początku nie chodzi o samą wojnę , tylko wyniszczenie. Jak pisałam wróciły stare, „dobre” czasy.
    Screeny pokazujesz z wybić u nas. Inne sojusze z Waszej strony na pewno wiedzą jak to u nich było z obroną, pomimo że jesteśmy w sporej mniejszości. No ale, EE lata inni bronią, to takie nawiązanie do Twojej wypowiedzi ..jak to leciało.. ślizganie się? Czy jakoś tak.
    My wojny gasiliśmy szybko, pomimo że tacy jak Ty krzyczeli lejemy ich dalej... teraz ci sami krzyczą, tylko są po drugiej, znowu wygranej stronie.

EW szlachta ma za sobą długą i piękną historię niszczenia graczy i sojuszy które im nie odpowiadają, więc czemu się teraz dziwicie, że jesteście traktowani tak samo?
    "Koalicjanta się nie wystawia" jeszcze śmieszniejszy pokaz hipokryzji "wiernych przyjaciół Sich-u do końca";)
    Niewielu jest przygotowanych do walki, większość jest przygotowana na to że będą walczyć inni.
  • Venea (PL1)Venea (PL1) PL1 Posty: 11
     Zaczynając grę w EW akurat trafiłam na czas gdy EW wychodziło z koalicji dla SiCh-u. Tworzenie innej, kolejnej koalicji, było dla Ostatniego Bastionu ( sojusz po fuzji SiCH i Black Una). O jeszcze innej koalicji i wojnie, gdy to Sich w trakcie wojny robił fuzję z Elitą, która była po przeciwnej stronie trudno mówić o tym mogą powiedzieć starsi gracze Szlachty. Gdy SiCh robił reaktywację, to EW było w koalicji z OB. I gdzie tu brak wierności?
    Właśnie o to chodzi, że pewne zachowania miały już się nie powtarzać. Miały :D
    edytowano 08.07.2020
    Miały, ale były i zawsze będą bo zawsze będą pokrzywdzeni z poprzednich wojen którzy jak tylko pojawią się na szczycie to zaczną się mścić;)
    I tak to się będzie kręcić za pół roku czy rok układ sił się zmieni i może znowu wy będziecie na szczycie i będzie znowu taka sama dyskusja jak jest teraz. Nie raz próbowano przecież stworzyć jakieś zasady na tej mapie
    była rada serwerowa był Julenka z oktalogiem, i żaden z tych ani innych pomysłów nie wypalił
    dlatego śmieszą mnie jakieś pyskówki na forum jak ta talena
    przegrało się to trzeba się pogodzić z porażką i czekać na lepsze czasy a nie pierdolić farmazony a warunki pokoju ustalać na Tsie, bo wątek na forum w tym na pewno nie pomoże a tylko podgrzeje atmosferę ;)

btw. nie szkoda piórek na saboty?

Ta dyskusja została zamknięta.