Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Aktualizacja na Czerwiec

W tym miejscu dyskutujemy na temat Czerwcowej Aktualizacji

«13

Komentarz

• kosar (PL1)kosar (PL1) PL1 Posty: 445
    Powiem tak - jednostki z przed wieków zmniejszenie ich ceny super pomysł mi sie podoba

nawed zrozumiałe , ale to z miodem że te jednostki jedzą miud pitny , no ok może być
    mogło być z produkcją tego troche inaczej ale ok

Ale ten wygląd wojsk jest śmieszny , więc niewiem czy ktoś będzie je kupował

na pewno zwiększy sie ilość zakupu , ale nie bedzie to częsty widok na mapie
  • ZenQua (PL1)ZenQua (PL1) PL1 Posty: 71
    W jaki sposób podnieść Sale Legend na wyższy od obecnego 70/550 poziom ?
    ZenQua @ pl 1
  • no właśnie    sala  jak ja podnieść  zrobiliście aktualke wszystko ładnie pięknie  , każecie sale podnosić  o nastepne  lvle    ale wytłumaczcie nam jak ja podnieść  jak nie można hehehe  
    Gwweitek80Hero @ pl 1
  • piotr290 (PL1)piotr290 (PL1) PL1 Posty: 2
    Po osiągnięciu poziomu 70/600 sali legend otrzymasz możliwość gromadzenia groszaków. Są one dostępne wyłącznie w ramach wydarzeń Ligi Królestwa.

Czytanie ze zrozumieniem macie coś tutaj o nowych poziomach sali ?
  • oklepany (PL1)oklepany (PL1) PL1 Posty: 9
    Cos opisali  obiecali ale zapomnieli do konca zrealizowac( Mam pytanie kiedy wymyslicie hodowle swin i wojsko zywione kotletami a moze uprawa ogródka i warzywami?
  • oklepany (PL1)oklepany (PL1) PL1 Posty: 9
    Mam pytanie ilu Was pracuje nad tym zeby cos ulepszyc albo popiepszyc bo nie dlugo ta gra bedzie farma,  pszczolki miod jutro kwiatki ogrodeczek uprawa warzyw tylko po to zeba z nas kase wyciagnac.Po co jest studnia pod zamkiem jak jest nie uzyteczna od dluzszego czasu?Prosba juz nie wymyslajcie wiecej bzdur tylko ogarnijcie to co juz jest aby nie bylo bugow Pozdrawiam
    Piotruś;  przecież pisze wyraźnie: "Po osiągnięciu poziomu 70/600 sali legend". Teraz max to sala na poziomie 70/550  to jak mamy podnieść ją o te 50 leveli ?
    ZenQua @ pl 1
  • Endex Play (PL1)Endex Play (PL1) PL1 Posty: 197
    Gwweitek80Hero (PL1) powiedział(a):
    no właśnie    sala  jak ja podnieść  zrobiliście aktualke wszystko ładnie pięknie  , każecie sale podnosić  o nastepne  lvle    ale wytłumaczcie nam jak ja podnieść  jak nie można hehehe  
    piotr290 (PL1) powiedział(a):
    Po osiągnięciu poziomu 70/600 sali legend otrzymasz możliwość gromadzenia groszaków. Są one dostępne wyłącznie w ramach wydarzeń Ligi Królestwa.

Czytanie ze zrozumieniem macie coś tutaj o nowych poziomach sali ?
    ZenQua (PL1) powiedział(a):
    Piotruś;  przecież pisze wyraźnie: "Po osiągnięciu poziomu 70/600 sali legend". Teraz max to sala na poziomie 70/550  to jak mamy podnieść ją o te 50 leveli ?
    Sala nie dostaje nowych poziomów 70/650 to zapis poziomu gracza zwykły/legendarny :) Takwiec zostaje sala 550 a chodzi tu o poziomy legendarne

Czy jestem najlepszy? Nie

Czy jestem najmocniejszy? Nie

Czy mam przyjemność z gry? Jeszcze ;)

Kasę wydać każdy może, jeden lepiej drugi gorzej 

I to jest konkretna odpowiedź. Dzięki :)
    ZenQua @ pl 1
  • piotr290 (PL1)piotr290 (PL1) PL1 Posty: 2
    noo ta bo poziom sali się określa dwoma liczbami np. 70/550 
    można się było domyśleć że to chodzi o lvl lecz widocznie jest to zbyt trudne ;)
  • Narghul (PL1)Narghul (PL1) PL1 Posty: 3
    coś dali, ale nikt nie napisał co zabrali
    w mistrzu kowalskim nie kupisz za złote podkowy czasu vip, skrzynek, wojska i jeszcze paru innych rzeczy,
    badziewną dekoracje 130pp - zamkowy ogród - zablokowany, odblokujesz jak osiągniesz 100 legendarny,
    ale ataków baronów rozbójników na zamki nie zlikwidują, nie wiem po co to jeszcze jest na tej grze, chyba żeby wkurzać graczy.Po tylu latach taka opcja w grze to wstyd - przedszkolaki tu raczej nie grają.
    Ponadto w klasyfikacji generalnej pełno nicków z potęgą, a zamków zero.
    np h2o_QL potęga 1.423.493 ciekawe skąd jak tylko nick jest, a takich nicków setki albo i tysiace
    Martwe dusze, ruin zatrzęsienie, tylko "pogratulować" twórcom  . :(

• dla tych co nie mogą znależć nowych ustawień
    Wystarczy kliknąć na  oznaczenie poziomu legendarnego , odpali się menu pierwsze zakładki ustawienia sali legend następnie BUDYNKI SUWERENA  nazwa znajoma?  
    Tak  czułem  , że nasz drogi prezes niczym  starszy brat udzieli kilku dobrych rad ekipie z Hamburga :-)-)-)
    1979maciejmet @ pl 1
    edytowano 23.06.2020
    pffffffffff
  • grem (PL1)grem (PL1) PL1 Posty: 34
    Może aktualizacja byłaby ciekawa, gdyby to nie było z cyklu jak nie posmarujesz to pojedziesz :D, czyli nic nowego kolejna okazja do wydawania na coś co po pewnym czasie będzie nie wiele warte bo znowu coś wymyślą, taka już ta gra się porobiła, przy okazji popsują, przed aktualizacją jakoś ta  gra jeszcze chodziła, teraz muli, lagi, brak reakcji na klikanie, zawieszanie przeglądarki lub wywalanie czyli nic dobrego, tylko nie mówcie o czyszczeniu i tego typu poradach :s.
    grem @ pl 1
  • Endex Play (PL1)Endex Play (PL1) PL1 Posty: 197
    Narghul (PL1) powiedział(a):
    coś dali, ale nikt nie napisał co zabrali
    w mistrzu kowalskim nie kupisz za złote podkowy czasu vip, skrzynek, wojska i jeszcze paru innych rzeczy,
    badziewną dekoracje 130pp - zamkowy ogród - zablokowany, odblokujesz jak osiągniesz 100 legendarny,
    ale ataków baronów rozbójników na zamki nie zlikwidują, nie wiem po co to jeszcze jest na tej grze, chyba żeby wkurzać graczy.Po tylu latach taka opcja w grze to wstyd - przedszkolaki tu raczej nie grają.
    Ponadto w klasyfikacji generalnej pełno nicków z potęgą, a zamków zero.
    np h2o_QL potęga 1.423.493 ciekawe skąd jak tylko nick jest, a takich nicków setki albo i tysiace
    Martwe dusze, ruin zatrzęsienie, tylko "pogratulować" twórcom  . :(

Jak już tak zrobili, to powinni zwiększyć limity woja i reszty rzeczy za srebro, aby wyszło na równo. Aktualnie mocno osłabili ten sklep

Czy jestem najlepszy? Nie

Czy jestem najmocniejszy? Nie

Czy mam przyjemność z gry? Jeszcze ;)

Kasę wydać każdy może, jeden lepiej drugi gorzej 

• Aquilifer (PL1)Aquilifer (PL1) PL1 Posty: 43
    grem (PL1) powiedział(a):
    Może aktualizacja byłaby ciekawa, gdyby to nie było z cyklu jak nie posmarujesz to pojedziesz :D, czyli nic nowego kolejna okazja do wydawania na coś co po pewnym czasie będzie nie wiele warte bo znowu coś wymyślą, taka już ta gra się porobiła, przy okazji popsują, przed aktualizacją jakoś ta  gra jeszcze chodziła, teraz muli, lagi, brak reakcji na klikanie, zawieszanie przeglądarki lub wywalanie czyli nic dobrego, tylko nie mówcie o czyszczeniu i tego typu poradach :s.
    Potwierdzam - muli na całego
    Aquilifer @ pl 1
  • Aquilifer (PL1)Aquilifer (PL1) PL1 Posty: 43
    oklepany (PL1) powiedział(a):
    Cos opisali  obiecali ale zapomnieli do konca zrealizowac( Mam pytanie kiedy wymyslicie hodowle swin i wojsko zywione kotletami a moze uprawa ogródka i warzywami?
    musieliby wprowadzić świnopasów i ogrodników
    Aquilifer @ pl 1
Sign In to comment.