Strona główna Wojny sojusznicze & sparingi Graczy

Amino15000 VS Talen + wszystkie jego konta które skupuję od graczy ,,,:D:D:D:D;););););)

;)  >:)  :) 

Tak...... jak ma się brak podstawowej klepki to ma się pyskowanie na zawołanie ale do tego dochodzą jeszcze inne okoliczności zwiększającą tą patologie , WIĘC .....

Talen posiadasz pokaźną ilość kont kupionych i umieszczonych w różnych sojuszach jako krety z czym publicznie się nie kryjesz ..

Więc Zrobimy u stawkę   JA    VS    TY  I   wszystkie konta twoje multiki pożyczone lub nie ,
     Rash  pożyczył jak sam mówiłeś konto od ciebie o nicku  - Samuela  -  chyba obecnie stoi opuszczone  ,

------ale inne konta jak Mateuszek18 i wiele innych ,,,,,  na mapie empire bede latał po tobie ale zwłaszcza po twoich multikach które są umieszczone w sojuszach z obu stron mapy ,,

-------,,  bycie kretem to może dla ciebie coś fajnego bowiem posiadasz info przydatne ale ubarwione tak że wszyscy biorą na szczęście tylko część tego zo wiesz nieoficjalnie ;););)

------Czas Zwalczania braku 5 podstawowej klepki rozpocznie się jak Ja dam Termin ...
..Postaram się w miarę szybko skopać kretowi 4 literki..

Mimo że istnieje alternatywa że rozsądniej być może choć z lenistwa nie warto zajmować się papierkami z cukierków 
;) 

Pozdrawiam jak zawsze, pół żartem pół serio ;););););) ;)>:)  

No a teraz możesz sobie popyskować do woli ,,,,   niczego to nie zmieni,,,,, :)  
A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
B )  Pozdrawiam
Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
«1

Komentarz

• good luck :hushed:
    jestem blisko swiatla co woli niech ma mnie za glupca
    historia o naiwnosic ktora przechytrzyla kupca
    ze skretem w lewo drzewo prawo wybrales prawo
    zla ciekawosc 1 stopiem a rzadza pieniadz nagosc
    skutki kompromisow nie zawsze sa bez kwitu
    jak bez kwitow zawsze ziomus beda zgrzyty jak to w zyciu

nie zapomna cie choc umre bede gnil w wielkim pudle
    i choc zycie jest cudne to na co dzien uludne
    ty poczuj w nim wiatrz zawczasu
  • Talen (PL1)Talen (PL1) PL1 Posty: 31
    amino płaczku co sie z toba stalo? 
    ja ci juz wczesniej napisalem ze era biednych dinozaurow juz dawno sie skonczyla...
    podajesz nieprawdziwe informacje, ale po alko to tak jest zwidy, majaki i pomrocznosc jasna...
    zawsze wybierales slabych i bezbronnych graczy i atakowales ich znienacka, a to o czyms swiadczy :)
    najbardziej zalosne jest to ze nawet nie wiesz kto ci manto spuszcza....

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 766
    edytowano 22.06.2020

Kup wreszcie 5 podstawową kelpie której ci brak... :D 

------CYT,,,,,najbardziej zalosne jest to ze nawet nie wiesz kto ci manto spuszcza--------

3 konta pod moim, zamkiem  ( jedno those ,samuela  )  jak widać sam spaliłem je bez pomocy sojuszowej ....jarają się na 100%  a ja nie  ;)

KONTO SAMUELA KUPIŁEŚ OD KŁAMLIWEKO FAŁSZYWEGO RASZOWSKIEGO ....

-------..PUŹNIEJ MU JE POŻYCZYŁEŚ  JEDNAK ON CI GO NIE ODDAŁ ,,, SAM TO PUBLICZNIE MÓWIŁEŚ UTALENTOWANY KRECIE ,,.ORAZ  PISAŁEŚ OBTYM NA PRIV ..... :p

-------ALE KONTA NIE POŻYCZA SIĘ Z HASŁEM DO MEILA , WIĘC WRESZCIE UDAŁO CI SIĘ DO NIEGO DOSTAĆ ...TYLKO ZACZOŁEŚ WYPISYWAĆ DO INNYCH SOJUSZY KŁAMLIWE INFO ,,, >:)

-----,,,,JEDNAK WCZEŚNIEJ ZAPRZYJAŹNIŁEŚ SIĘ Z SUPORTEM SPRZEDAWCZYKU....
    -----..A WSZYSTKO POTO ABY MI PRZYPISAĆ RZECZY KTÓRYCH ,,,NIE ZROBIŁEM.....ALE ZEMSTA UTALENTOWANY KRECIE CHYBA CI NIE WYSZŁA.... ;)

DODATKOWO NA SAMUALI MIAŁ CAŁY CZASBGRAĆ  RASZOSKI KŁAMCA  ,,

,, TYLKO  PODDAM TO W WĄTPLIWOŚĆ ,,

,,,BOWIEM KONTO SAMUELA ROZJECHAŁEM W DZIEŃ 1 i NOC 
    ....WIĘC TYLKO BRAMY ZOSTAŁY NA NIM PODNIESIONE PRZEZ NASTĘPNE 2/ 3  DNI 
    ....PUŹNIEJ ZOSTAŁO OPUSZCZONE BOWIEM RESZTKI OFA PRZYSZŁY Z GOŁĄBKA  KTÓRE TAKŻE WYBIŁEM..

-------JUMIN ZOSTAŁ SAM.....I NADAL UMI TYLKO FEJKI PUSZCZAĆ ...RASZOSKI GO OLAŁ CO BYŁO DO PRZEWIDZENIA....  OBECNIE KONTA NIE MAJĄ JUŻ NAWET POSTERUNKÓW......  I TO  DZIEKI RASH

-----------ROBISZ POD SIEBIE NA SAMĄ MYŚL O USTAWCE ZEMNĄ  ,
    ----,ALE ,,,,, PTASZKI ĆWIERKAJĄ ŻE RASZOWSKI  MAJĄC DOSTĘP DO RÓŻNYCH KONT CHCE WOJNE SPROWOKOWAĆ  ... I NIE TYLKO...... ;)
    ...........MOTYWEM JEST  ZEMSTA ŻE NIE MOŻE GRAĆ  W GŁÓWNYCH SOJUSZACH TAKICH JAK
     EE  ORAZ  REBELIANCI EWS.....??? ;)

---------------...WIĘC KUP SPORO DEFA    INTRYGANCIE I KRECIE MAPOWY
    ---BO TY BĘDZIESZ MOIM ULUBIEŃCEM I TWOJE KONTA MULTIKI A TAKŻE SŁUPOWNIA ...

-------------------TALEN DONOSICIELU KRETOWY JEŚLI JESTEM DINOZAUREM
    ,,,,TO DLACZEGO ROBISZ POD SIEBIE I NA USTAWKE NIE WYJDZIESZ ?????   
    ,,,,TYLKO NA ZAWOŁANIE JEDYNIE MASZ PYSKOWANIE ???  
    --------OCZYWIŚCIE WZIĄŁEM DUŻĄ POPRAWKE PISZĄC ,,I UWZGLĘDNIŁEM TWÓJ BRAK 5 NAWAŻNIEJSZEGO ELEMENTU W TWOJEJ GŁOWIE..........😎😎😎😎😎😎   

------CYT......majaki i pomrocznosc jasna...
    zawsze wybierales slabych i bezbronnych graczy i atakowales ich znienacka, a to o czyms swiadczy

-----PODAJ PRZYKŁAD ,, CHYBA ŻE MASZ NA MYŚLI SIEBIE I WSZYSTKIE TWOJE MULTIKI ,  W CZASIE PRZYSZŁYM

------CYT......najbardziej zalosne jest to ze nawet nie wiesz kto ci manto spuszcza 

--------PODAJ PRZYKŁAD. DOWÓD RAPEK ŻE TAK JEST...
    ....DODATKOWO MAŁO MNIE OBCHODZI KOGO CAŁY CZAS PALE  OBECNIE TO JUŻ NIE MA RÓŻNICY
    ................ALE WIEM ŻE MASZ NA MYŚLI SWOJĄ OSOBE   ......
    :p 

--------...I W TAKI PROSTY SPOSÓB KAŻDE TWOJE KŁAMSTWO, INTRYGE , KOMBINACJE ZAWSZE OBALE KRĘTACZU KRECI.....
    :)  :):)

------ZRESZTĄ KRET NIE ZAJĄC NIE UCIEKNIE ,,,CZAS I DEAPNE CIĘ NA MAPIE EMPIRE ,,,JEDYNE CO W TEDY CI ZOSTANIE TO DAĆ GRAĆ NA KONCIE TALEN KOMUŚ KTO OGARNIA TĄ GRE   :)  :):):smile:      

----JA JESTEM ZWYKŁYM TYLKO GRACZEM KTÓRY COŚ TAM OGARNIA TĄ GRĘ  ,,,---- ;)>:)

Jak zawsze pół żartem pół serio  :)
    POZDRAWIAM.
    AREK.

PS..  Daj Radka jednego przynajmniej z mojej przegranej jak zszedłem z gołąbka i zacząłem  tłuc..
    SAMUELA   (  RASZU  / TALEN )  ,  JUMINA  I JAMESIKA ...

TALEN  DAJ 1 rapek kłamco intrygancie krecia kreaturo  😎😎😎

...Hm.....najciekawsze jest chyba to że sam czasem grasz na obcej walucie a potrafisz  p/..../ć  innych
    ....
     i to po obu chyba stronach mapy  ;)  ;);)   mając umieszczone multiki po różnych sojuszach...

Byłeś zły na Rash bo konta ci nie oddał....... Ale na szczęście miałeś hasło do meeila
    Zemną masz konflikt na GO od czasu jak grałeś w płomieniach północy.....  
    Hm.......  =  zemsta .....bez 5 klepki   :* :smile:

Odpalaj wrotki zamiast uniki  kłamliwy kreciku robić  🛴🛴🛴🛴

......ty chyba naprawdę myślisz że jesteś lepszy, sprytniejszy od każdego ????????  Beka na maxa  :o  :D>:)
    Post edited by amino15000 (PL1) on
    B )  Pozdrawiam
    edytowano 25.06.2020

Hmmm  zbanowany  ( podobno za ciągłe granie na obcej kilka krotnie tańszej walucie , która umożliwiała mu rozrabianie na mapie gry )gracz wypowiada się na forum ,,,,ale nie widać jego wpisów ,, a z pewnością są ciekawe,,,,

http://prntscr.com/t61pgd

Jak zawsze pół żartem pół serio  
    POZDRAWIAM.
    AREK.

https://www.youtube.com/watch?v=mvIQFpyWo1c&feature=emb_rel_end
    B )  Pozdrawiam
    https://prnt.sc/t7chfq
    To teraz pytanie : na jakich dopalaczach byłeś jak to pisałeś:smiley:
    zastanów się co jest na tym screenie nie tak :)
    widać jaki jest poziom twojego myślenia...
    fakty są takie ze co wojna to albo na ptaku siedzisz albo uciekasz na druga stronę...
    wiec jesteś leszczem i brak ci jakiejkolwiek kultury w swoich wypowiedziach do innych graczy, bo ci po prostu słoma z butów wystaje...
    Myślisz ze ktoś się jeszcze boi takiego złamasa jak ty?
    a tu coś dla ciebie na twoim poziomie:

• Pio19tras95 (PL1)Pio19tras95 (PL1) PL1 Posty: 118

Damian a Radek2828 i np maciej238 nie jest Twoje czasami?

Pytanie retoryczne, wiem że trzeba mieć jaja żeby z głównego wleciec w szkolke no ale chociaż Filip prosi żeby jednak głównym latać :-)

PS. Czasem się nie obrażaj, taki sarkazm na powrót ;-))

Pio19tras95 @ pl 1

Cofnij się do podstawówki bo oczy bolą analfabeto to tak na marginesie.

Pytanie było retoryczne to po drugie więc nie wiem czego nie rozumiesz parowo

Po trzecie to zjebac mogę Ci się na ryj i wsuniesz to ze smakiem zapewne - jak już chamski jesteś :-)

Ano na strzała jak jestem to zablysnij pokemonie, chyba za dużo fikcji literackiej.. Hm... Tylko tutaj możesz poblyszczec niestety.. ;-) To wy pier da laj :-))

Buzka

Pio19tras95 @ pl 1
    radek2828 to konto Gabrysia :)   to drugie to nie wiem :)  a kto teraz na Piotrasie siedzi?

Siema Damian, nie no tak pytałem retorycznie bo podejrzenia były, że to Ty :-)

A nie słyszałem o Gabrysia.. Pewnie dupa jakaś co po offku lata tylko wiesz o co chodzi :-p

No a kto może grać :-D

Siedzieć to można w pierdlu hehe

Pio19tras95 @ pl 1
    edytowano 09.07.2020

http://prntscr.com/tegbps

-----------CYT....Myślisz ze ktoś się jeszcze boi takiego złamasa jak ty?
    a tu coś dla ciebie na twoim poziomie:

----------TYLKO 1 PYTANIE  JEŚLI JEST TAK MULTIKU AROGANCKI , TO DLACZEGO ROBISZ POD SIEBIE NA MYŚL O USTAWCE ZEMNĄ UCZCIWĄ HONOROWĄ    1  VS   1   ;);););)??????!!!!!!! :p>:)

UBLIŻASZ CIĄGLE , KŁAMIESZ , ODWRACASZ FAKTY I DODAJESZ PIKANTERII TYM KŁAMSTWOM ... ;)

TYLKO NA TO CIĘ STAĆ RAZEM Z TWOIMI MULTIKAMI LICZNYMI ROZMIESZCZONYMI W SOJUSZACH PO OBU STRONACH JAK KRETY.....JESTEŚ , BYŁEŚ , I JUŻ ZAWSZE  BĘDZIESZ MAPOWYM ZEREM ,  :D:smile:

I TWOJE KONTO NA MAPIE SAMUELA  KRÓL ŻEBRAKÓW , GDZIE KOLWIEK GO DASZ TAM POLECĄ  WROTKI ,  HM....SZKODA BYŁO ZA NIE PŁACIĆ PLAYSEWKAMI  HAHAHA......OSKUBANY BAZŻANCIE ..

...............       http://prntscr.com/tegbps
    B )  Pozdrawiam
    https://prnt.sc/tfv7b2
    przestań robić z siebie błazna, wszyscy wiedzą co i jak tylko ty co uciekłeś rżniesz głupa...
    świat na trzeźwo wygląda dużo lepiej, naprawdę...
    i potem zdziwienie ze ludzie przestaja grac w ta gre, jak sa takie asy jak zupka amino...

Wiesz  mimo że ja w odróżnieniu od ciebie posiadam najważniejszą 5 kelpie to twojego wpisu nawet nie staram się zrozumieć ,,,, 
    Twierdzisz że uciekłem ?  Nie przypominam sobie abym z kąś uciekał zawsze jestem tam gdzie byłem...

A ty obecnie Królu Żebtaków  nie masz ruchu ,,,bo nic nie zmieni nawet jeśli się z tym zamkiem przeniesiesz ,,, a sporo graczy lata tam po żywność dla wojska ...jak na farmę

Tak jak napisałeś..  Cyt.   BŁAZEN , GŁUPEK  ,,,,TO POPATRZ W LUSTERKO ;);)

Współczuję ci myślenia że cały świat kręci się do okoła ciebie ;););)  ale brak 5 elementu to poważne uszkodzenia neurologiczne ;);)

Nudzisz mnie tymi samymi bzdurami .....przecież już z tego w/w stanu nie wyjdziesz ....;)  tego się nie leczy tylko izoluję  ....,:D
    B )  Pozdrawiam
    Twierdzenie ze ja siedze na samueli i cie stamtad atakuje jest nieprawdziwe, wszyscy wiedza kto cie stamtad naparza, tylko ty nie potrafisz przyjac tego do wiadomosci...
    W sume uciekles do tbl, a potem ee zaatakowala rebelie ews i takie sa fakty :) 
    nudzisz to ty wszystkich na forum,a o tsie to nawet nie bede mowil... :)

Noto proszę bardzo cała prawda....jak będziesz kłamał to ja będę pisał prawdę która może być nie na rękę sojuszowi w którym grasz i w którym każdy wie że jesteś mitomanem i to co mówisz traktowane jest przez pół oraz z dużym dystansem.....tak  jesteś traktowany i to nie tajemnica....

Z Rebelianci EWS musiałem przejść do TBL  aby zjarać oraz rozebrać z posterunków  I poburzyć im obiekty.

3 zamki które przeniosły się koło mnie  czyli twoje konto  samuela które obecnie jest w stanie jak inne i

na którym grał Rash ( Sławek co wcześniej grał na koncie Thor   ) I  jumin , Jamesik ,

.A tylko dlatego że sojusz Rebelianci EWS  nie potrafił sobie poradzić

z trzema natrętami i ich podłym partyzanckim zagraniem ....

Jak już byłem w TBL   I robiłem swoje paliłem i burzyłem te konta ,, w kolejności rozbierałem z posterunków 

to była plotka że  EE  szykuje się do jakiejś wojny ale nie było pewności

( znając sojusze z ich przewrotności tu można mnożyć przykłady )

na kogo EE ma zamiary bojowe......

Talen  zanim napiszesz coś pomyśl o ewentualnych konsekwencjach ,

bo jak tak bezmyślnie będziesz kłamał a ja będę chętnie prostował twoje kłamstwa , to możesz wylecieć z sojuszu w którym grasz....

Bo ja na kłamstwo zawsze będę musiał odpowiedzieć prawdą która nie zawsze jest mile widziana....

Dodatkowo Sławek Rash  dostał w 1 dzieńi noc takie gongi grając na twoim koncie Samuels

że 2 następne dni siedział na bramach i porzucił Jumina i Jamesika i przestał grać

a jego off powracał z gołąbka i został wybity 

,,,WIĘC  cyt..
    kto cie stamtad naparza  ...JEST FIKCJĄ  A TY KŁAMIESZ

...BO TO KONTO SAMUELA JEST OBECNIE  TAK JAK POZOSTAŁE SŁUPEM...

ostatnio na nim byłeś I 2  fejki puściłeś lub Sławek Rash i nic poza tym...I chłopaki latają po nich jak po farmach......

Nie zacz ty naj czegoś co tylko ci daje kopa za kłamanie .;)

THE END ,,,,
    B )  Pozdrawiam
    edytowano 12.07.2020
    Jedyna osoba ktora klamie to jestes ty, jestes zwyklym oszustem...
    Czekam na dowody od ciebie na to ze ja tam gram i ataki na ciebie puszczam :)
    Oczywiscie ich nie dostarczysz, bo nie masz jak - skoro mnie tam nie ma :)
    Jak juz jakies bajeczki ukladasz to pomysl choc troche bo to naprawde nie boli...
    A swoja droga w du.. mam co sobie myslisz, zwykly placzek sie z ciebie zrobil....

Czytaj cymbalisto ze zrozumieniem...
    CYT. ostatnio na nim byłeś I 2  fejki puściłeś lub Sławek Rash i nic poza tym...I chłopaki latają po nich jak po farmach......

He ciągle nawijasz na temat konta które kupiłłeś i pożyczyłeś  I go nie masz haha

,,,musi cię to boleć że ktoś cię zrobił bez mydła

,,,nie masz w takim razie ani kasy ani konta a Rash co w zasadzie fikcyjnie ci je sprzedał ma kasę i konto 

hahahahaha ;);););););););););) mało mnie obchodzi kto tam czasem wejdzie na konto samuela NAIWNIAKU

Ważne jest że ty zostałeś z niczym kreciku z czapką z daszkiem :-D:-D:-D:-D:-D:-D

B )  Pozdrawiam
Sign In to comment.