Strona główna Problemy techniczne & bugi

Wieża badacza- koszty badań.

Pewnego razu miałem sobie zrobić badanie, którego koszt wynosił 8,62 mln monet. Zobaczyłem też, że mam przypisany do wieży badacza element zmniejszający koszty badań o 15% (9 poziom). Ulepszyłem więc element na 10 poziom (-18%) i sprawdziłem koszt badania. Nadal było 8,62 mln. Usunąłem więc całkiem element z wieży, odświeżyłem przeglądarkę i sprawdzam koszt badania. Nadal jest 8,62 mln monet. 
Jest to badanie nowe, nad elementem sprzed wieków. Czyżby wprowadzając nowe badania nie zostało uwzględnione działanie elementu zmniejszające koszty?
Somebody4 @ pl 1

Komentarz

• elementy nie działłaja na koszt za monety jedynie za surowce
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • Somebody4 (PL1)Somebody4 (PL1) PL1 Posty: 20
    Nie ma tego w opisie elementu. Mam się domyślać na co działa, a na co nie? Słowo koszty kojarzy się przede wszystkim z monetami.
    Somebody4 @ pl 1
  • Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 142
    Kiedyś o tym pisałem - nawet do suportu. Za przykład dałem czerwone flagi: na nie o dziwo elementy zmniejszające koszt monet działają a one w opisie mają "koszt zasobów"...
    Krzyśko @ pl 1
  • Somebody4 (PL1)Somebody4 (PL1) PL1 Posty: 20
    Krzyśko (PL1) powiedział(a):
    Kiedyś o tym pisałem - nawet do suportu. Za przykład dałem czerwone flagi: na nie o dziwo elementy zmniejszające koszt monet działają a one w opisie mają "koszt zasobów"...
    I odpisali coś? Coś innego niż "czy problem nadal występuje?" ?
    Somebody4 @ pl 1
Sign In to comment.