Strona główna Wasze pytania do gry

Kupony rabatowe

Witajcie :)

Mam pytanie odnoście kuponów rabatowych ponieważ jest opcja wpisania ich i wykorzystania. Nie mogę nigdzie dostać tych kuponów i mam pytanie w jaki sposób można je uzyskać jeśli takowe się pojawią ? Może są jakieś strony na których można je uzyskać.

Komentarz

• Mantis (PL1)Mantis (PL1) PL1 Posty: 26
    Witaj, [Nie ma strony, na której są wypisane te kody (może jest, ale nie oficjalna)]
    Na forum DE, EN też nie wiedzą nic na ten temat, co najwyżej mogę się odwołać do niemieckiego moderatora: Pépin, "Kody są udostępniane, dla witryn których nazw nie znamy".
    Źródło forum GGG DE

Dodatkowo te kody mogą prowadzić do różnych, niebezpiecznych sytuacji, wyciek danych z FB, Utrata dostępu do konta GE/włamania na konto... itd. Mam informacje, że już parę sojuszy (szkółki itd.) wylądowało na mapie. 
    Te kupony to idealne usprawiedliwienie dla nieuczciwych graczy. [zgadywanie/łamanie haseł itd.]
    Porady:
    1. Polecam połączyć swoje konto z FB, żeby nikt inny nie mógł tego zrobić !
    2. Ustawić bezpieczne hasło: czyli:
        2.1-co najmniej 8 znaków.
        2.2-duże i małe litery.
        2.3-cyfry i znaki specjalne (np. *, &, $ itp.).
    3. Jak już musisz wykorzystywać te kody,  to po użyciu zmieniaj hasło.... 
    4. Pamiętaj, że bezpieczne linki to taki które zaczynają się od https://empire.goodgamestudios.com/ jeśli adres linku jest inny,  może zawierać: przekierowanie, różnego rodzaju wirus(Keyloger), stronę pobierającą ip, itd.
    Pkt 4. źródło Endex PRO/Discord, interpretacja moja ! 
    Kody: 
    ostatni kod był od: jeja.pl 
    Kod: JEJAEMPIRE
    WAŻNE
    Kod wykorzystujesz na własną odpowiedzialność, niepodane bezpośredniego link dlatego, żeby nie wystąpiły jakieś posądzenia w stosunku do mojej osoby. 
    ZASTANÓW SIĘ, CZY WARTO !! 
  • ja mam kupon z gazety na ekwipunek dla nwocyh graczy mogę za symboliczna kwote sprzedac 
Sign In to comment.