Strona główna Wasze pytania do gry

DLACZEGO OSZUKUJECIE GRACZY Z KOLEJNOSCIA EVENTÓW??? SAMURAJE!!!!

juz kolejny raz   gdy mialy byc Samuraje  -usuwacie  ich!!!   Usuncie wiec wymagania z misji przygodowych i z osiagniec   zwiazane z samurajami i oddajcie ekwiwalent za zakupione maszynki    na samurajow! 
«1

Komentarz

• PlayerAga17 (PL1)PlayerAga17 (PL1) PL1 Posty: 105
    Kolejny raz to samo .....miały być samuraje są nomadzi ....jak długo będzie brak informacji ? Może się dowiemy kiedy będą  kitajce ? 
  • podlanczam sie do pytania, ciezko jest prawidlowo ustawic kolejnosc przy festiwalu wiosennych nocy?
    dlaczego nie dajecie graczom mozliwosci przygotowania sie do eventu?
    panujecie nad czyms czy nie macie wplywu na to co sie dzieje, nie rozmawiaja z wami ci co to ustalaja?
  • Q_culus (PL1)Q_culus (PL1) PL1 Posty: 28
    ja też, a berii było czy miałem halo :)

• Q_culus (PL1)Q_culus (PL1) PL1 Posty: 28
    jest na zielonym :))
  • beri a samurajów brakuje 
  • samurajkow nie bedzie czesto bo za dobre sa narody i ludzie by nie kupowali by latek za rubinki  dlatego wola dac chana gdzie tylko ogony
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • RudaRuda Moderator Posty: 344
    Był błąd związany z eventem samurajów, dlatego ta zmiana. Już kiedyś było napisane, żeby nie trzymać się sztywno tego, co jest w grafiku na festiwalu wiosennych nocy, gdyż w razie błędu będzie to zmienione. 
  • no ale jak już z 2 tyg tych samurajów nie ma to jaki z nimi błąd jest jakich z 2 miesiące nie ma każdy na niego czeka a nich nie ma lepiej powiedziecie że ten event jest po prostu nie opłacalny i nie dają go bo mało z niego kasy wpada gge studio
    Był błąd w implementacji eventu. Jaki konkretnie, tego nie wiemy. Błąd był nagły, nikt nie mógł go przewidzieć i nie ma to żadnego związku z rzekomą opłacalnością. Sam pomyśl - czy dodawaliby nowe osiągnięcia związane bezpośrednio z Samurajami, gdyby miało nie być tego eventu?
  • megakról15 (PL1)megakról15 (PL1) PL1 Posty: 103
    edytowano 29.05.2020

Edycja korespondencji prywatnej/Ruda

Post edited by Ruda on
    Maciek
  • no to jak w końcu został ustalony wewnętrznie czy wkradł się błąd?
    sami sobie zaprzeczacie.

Terminarz wydarzeń jest ustalany wewnętrznie raz w miesiącu. Od tego są odstępstwa w przypadku błędów. W tym konkretnym przypadku wystąpił błąd i niestety event musiał zostać zastąpiony innym. 
  • Ruda powiedział(a):
    Terminarz wydarzeń jest ustalany wewnętrznie raz w miesiącu. Od tego są odstępstwa w przypadku błędów. W tym konkretnym przypadku wystąpił błąd i niestety event musiał zostać zastąpiony innym. 
    błąd który trwa już nie wiadomo ile  szkoda że nie pamiętam ostatniego  samuraja to bym wam dokładnie ile już go nie było  i od tego czasu niby jest błąd daymio było przed osiągnięciami i dobrze chodziło a teraz nagle w tym miesiącu jest błąd  no nie widzi mi się takie coś
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 751
    edytowano 31.05.2020

1 - Standardowy błąd , częsty podczas grafiku

2 - Niestety event Samurai jest najmniej opłacalny dla GGS a bardzo atrakcyjny dla graczy,

( szybkie dobre wojsko off, nie najgorszy def  oraz o dużo ciekawsze nagrody
      te za 2 rodzaje - MEDALE + ŻETONY - razem  aby kupić w 2 sklepie bardzo fajne rzeczy

z tym że za duży koszt za punkty a także zdobywanie punktów jest bardzo trudne ,,,, LEGION DAIMYO ,,,,

bowiem pochłania ogromne ilości wojska offa i defa,,,,,z tąd mniejsze zainteresowanie przez graczy.

- Można atakować najsilniejszymi dostępnymi jednostkami oraz bronić dodając bardzo silnych dowódców i kasztelanów ale straty są w zasadzie zawsze podobne.....

A szkoda , fajne nagrody i event ale w obecnej odsłonie nie do zaakceptowania ,, po jego zmianach dodatkowych..

Nomad  obcych w obecnych nie ulepszanych wersjach chyba każdemu wychodzi bokiem,,,,z tąd cały czas obce krainy i horyzonty ale tam bez zainwestowania nic się raczej nie zdobędzie ???;););):D

Jak zawsze pół żartem pół serio..  
    >:)  ;)😎🛴..
    Arek.
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 751
    edytowano 02.06.2020
     >:) 
    Ps. 
    Dziś zakończył się Miesięczny Festiwal ,,,,

Grafik wydarzeń był  taki ż event  Samurai był kilka krotnie przesuwany aż znalazł się na samym końcu jako ostatnie wydarzenie.

Jednak nie odbył się a Miesięczny Festiwal  się właśnie zakończył. 

Chciałem zdobyć budynek taki jak Dzielnica Wojskowa  w Top 100  , moje miejsce rankingowe było 120 , I byłem pewien że na evencie Samurai do setki wskoczę bez najmniejszego problemu...

.Jednak z winy tylko i wyłącznie GGS tak się nie stało...bowiem Samurai w wydarzeniach niestety nawet nie było...

To zniechęca nawet do dalszej gry jeśli tak ogromne błędy posiada gra a gracze są ciągle wprowadzani w błąd .
    Jestem przekonany że nie jeden gacz powalczył by o wskoczenie do top 100 ,
    .......... ale niestety,,,,pół żartem pół serio zrobiono z nas hm.........
    ;)  >:):)

---------Aaa być może to celowe działanie aby pokazać coś nam graczom ?  Aby na przyszłość nie pyskować i nie krytykować za błędy na grze celowe lub nieświadome ---no ale to już jedynie tylko czysta zabawna Teoria Spiskowa ---------

Pozdrawiam
     Arek
    😎🙊🛴🛴🛴🛴 :)
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • i sobie poczekamy na samurajow ;) od razu trzeba liczyc je co 2 miesiące ;) 
    wiec ja od dzis nie gram i nie kupuje :) az do samurajow. tylko takie jest wyjscie ;) 

• WikitiWikiti Moderator Posty: 1,154
    Ulan (PL1) powiedział(a):
    2.06.2020  i kolejny raz  GGE  oszukalo graczy z eventem samuraj  -wmawiajac  nam  jakis blad :))  Malo tego .... MODERATOR  -RUDA-  STRASZYLA MNIE JAKIMS PUNKTEM  ,CHYBA KARNYM ,ZA PUBLIKOWANIE POSTU  O ICH OSZUSTWIE.  Pamietajcie ,ze jesli wlozyliscie  czas i pienidze mozecie  zadac ich zwrotu  ,bo jest to  naciaganie.Gracz inwestuje  w maszynki ,wojsko  -nastawiajac sie na samuraja ,a oni daja obcego  ,który nie atakuje i wojo pada  z glodu:) o  maszynkach i czasie nie wspominajac :)  Centrum Przestepczosci Cybernetycznej  powstalo  po to by ukracac takie procedery  .Pozdrawiam i penie za chwile mnie zablokuja ,ale sprawe zglaszam .!!!
    Witaj,
    A widziałeś ogłoszenie o starcie wydarzenia?, nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że ktoś cię oszukał?

Pozdrawiam 

Sign In to comment.