Strona główna Przedstaw się

istnieje skrucenie bana

Dostałem bana czy jest możliwość un bana konta albo skrócenie blokady żeby nie czekał aż moje posterunki ktoś podbije ba okres 7lat to bardzo dużo ale nie można skrućić blokady niewiem tak do mieśionca bardzo proszę

Komentarz

• jak masz bana to postow tez nikt nie podobije bo na nie tez jest blokada:)
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • kroks (PL1)kroks (PL1) PL1 Posty: 6
    BANA DOSTAŁEM ZA MULTI KONTA

• u pisz do supportu ale nie licz na to że Ci odbanują
    a skrócić można

Lord Piotr08 (PL1) powiedział(a):
    u pisz do supportu ale nie licz na to że Ci odbanują
    a skróćć mozna bo ma 14 lat a za 7 lat nie bendę zainteresowany grami bo bende maił 21lat

i pisze do saportu cały czas

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 766
    Z tego co wiedzą  wszyscy  gracze  to:

Ban dla większości graczy to uwolnienie się od nałogowego grania w tą grę a także więcej pieniędzy w kieszonce bo już nie grają w nią....

W innych przypadkach to bardzo szybko i prosto  kupują konta używane ale jeszcze lepiej wyposażone oraz rozbudowane niż swoje własne i to za grosze obecnie,,,,,

Ja sam w zasadzie sam często nie wiem kto gra na jakim koncie bowiem bardzo szybko zmieniają właścicieli,,;):D:D:D

Suport daje blokadę i nie zdejmuję już jej,,,, więc tracimy gracza albo zaczyna grać na innym jeszcze lepszym koncie ;););););)   troche to zabawne , komiczne,

------ dlatego jak zawsze pół serio pół żartem ------

Ps. Szkoda tylko że nie ma z kim zabardzo na mapie grać I większość się zna , bo została mała garstka graczy , resztki  które też powoli znikają  dlatego taka ogromna ilość bardzo dobrych kont jest za grosze ,  więc .....););););)

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • Endex Play (PL1)Endex Play (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 20.06.2020
    kroks (PL1) powiedział(a):
    Dostałem bana czy jest możliwość un bana konta albo skrócenie blokady żeby nie czekał aż moje posterunki ktoś podbije ba okres 7lat to bardzo dużo ale nie można skrućić blokady niewiem tak do mieśionca bardzo proszę

1. Możesz się od bana odwołać pisząc do supportu (jeśli został nałożony niesłusznie)
    2. Miejąc bana masz ptaka czyli twoje zamki są chronione przed atakami/podbojami (poza wioskami)
    3. Ban jest teoretycznie na 7 lat ale jest to permanentna blokada, więc ci przedłużą przed końcem :)

Czy jestem najlepszy? Nie

Czy jestem najmocniejszy? Nie

Czy mam przyjemność z gry? Jeszcze ;)

Kasę wydać każdy może, jeden lepiej drugi gorzej 

• Akarii (PL1)Akarii (PL1) PL1 Posty: 72
    zacznijmy od tego że Bana dostałeś słusznie

Jeżeli bana nie spadną ci tytuły posty nadal będą twoje tylko wywalą cie z sojuszu

Istnieją 2 sposoby na odbanowanie

1 Pisz do supportu może jak zapłacisz 500 zł  do odbanują :-)

2 Jeżeli to ban ip (sprawdź czy go masz zakładając nowe konto na serwerze pl1) aktywuj vpn przykładowo Nort vpn i połącz sie z krajem który ma swój serwer po zrobieniu tego spróbuj zalogować sie na swoje konto raz jeszcze.

Sign In to comment.