Strona główna Wasze pytania do gry

Kiedy będą zmiennokształtni ?

A tu drugie pytanie

Jak zdobyć teraz klejnoty 13 poziomu ?

Najlepsze odpowiedzi

• Lord Piotr08 (PL1)Lord Piotr08 (PL1) Posty: 362
    Odpowiedź ✓
    tylko trza pierwsze kupić te ubranka za 1mln rubli a po drugie nie znaczy to że one są lepsze od pewnych dowódców złożonych

Odpowiedzi

• Lord Piotr08 (PL1)Lord Piotr08 (PL1) PL1 Posty: 362
    Odpowiedź ✓
    tylko trza pierwsze kupić te ubranka za 1mln rubli a po drugie nie znaczy to że one są lepsze od pewnych dowódców złożonych
  • Mantis (PL1)Mantis (PL1) PL1 Posty: 26
    1. nie mam, dowódcy za 1mln, i nie będę miał, wystarczy poczekać, tak jak było z synem orała, czy tym kasztelanem za insygnia dziś 1mln jutro za złoto u kowala (kasztelana z zmiennych, wiem że to nie są ci sami, ale, nie różnią się tak strasznie). 
    2. Co do tych zwykłych z klejnotami 13, podaj przykład (dowódcy/kasztelana), 
    Z tego co pamiętam, 13 tanie  nie były. 
    Teraz jak mają te niebieskie kasztelany,  co nawet po 140 mają dystansu, wręcza dziedziniec +80 itd. ty chcesz składakami po 90 Dys&wręcz atakować ? 
    Ci składani dowódcy wydają mi się sytuacyjni.(To tylko moje znanie)
    Ale nie wiem, może coś przegapiłem.
    Pozdrawiam,
  • co do drugiego pkt to klejnoty do kaszka teraz lepsze są złoto a co do dowódcy do 13 były możliwe do zdobycia tylko z wydarzeń za top 50 i top 20

i tak tymi dowódcami dalej można bronić i małe straty ponosić  bo nie wielu posiada dobrego dowódcę pod dziedziniec skrzydła i walkę wręczem i dystansem albo robisz wręcz i dystans albo robisz dziedziniec i skrzydło chyba że kupisz za ruble albo masz szczęście i ci super klejnoty wpadną

• Mantis (PL1)Mantis (PL1) PL1 Posty: 26
    Lord Piotr08 (PL1) powiedział(a):
    co do drugiego pkt to klejnoty do kaszka teraz lepsze są złoto a co do dowódcy do 13 były możliwe do zdobycia tylko z wydarzeń za top 50 i top 20

i tak tymi dowódcami dalej można bronić i małe straty ponosić  bo nie wielu posiada dobrego dowódcę pod dziedziniec skrzydła i walkę wręczem i dystansem albo robisz wręcz i dystans albo robisz dziedziniec i skrzydło chyba że kupisz za ruble albo masz szczęście i ci super klejnoty wpadną

Co racja to racja, osobiście wole niebieskich, mniejszy nakład finansowy o ile mogę tak powiedzieć.... 

• Mantis (PL1) powiedział(a):
    Lord Piotr08 (PL1) powiedział(a):
    co do drugiego pkt to klejnoty do kaszka teraz lepsze są złoto a co do dowódcy do 13 były możliwe do zdobycia tylko z wydarzeń za top 50 i top 20

Co racja to racja, osobiście wole niebieskich, mniejszy nakład finansowy o ile mogę tak powiedzieć.... 

poniekąd tak ale jak zrobisz mi dowódcę 150 dystansu i 150 wręcza i 100 dziedzinca i 50 % więcej na skrzydłach bez wydawania kasy
Sign In to comment.