Strona główna Wojny sojusznicze & sparingi Graczy

tak sie cisnie najlepszych.

https://prnt.sc/sce1nl

pozdrowienia lomot.
"Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)

Komentarz

• https://prnt.sc/sce1nl

czy oni sa tacy mocni??

• "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

• dodam tylko ostatni komentarz ze  gracz ktory przegral pojedynej na akwie to 
    arvivare  z   ee. Trzeba byc mysliwym zeby sie tu bawic.

• Inverss (PL1)Inverss (PL1) PL1 Posty: 6
    edytowano 07.05.2020
    Gratulacje wybicia offa.. przynajmniej offa jestes w stanie wybic.. 
    jeden slup wysyla fejki.. drugi saboty.. chcecie mnie wkur*** ?
    po słupach nie chce mi sie latać.. ale chetnie sie wybiore do szlachty... czyli zrodla tych slupow... 
    moze sie pobawimy po horyzoncie? 

• leszczu z ee straszyc to mozna dzieci w przedszkolu.

"leszczu" hahah.. pisze to slup bez postow z 800k potegi.. 

• arontatu (PL1)arontatu (PL1) PL1 Posty: 6
    Inverss (PL1) powiedział(a):
    "leszczu" hahah.. pisze to slup bez postow z 800k potegi.. 

invers masz 40 leg i ledwo zaczales gre, pakuj sobie rubinki ale akurat widze ze legenda jaką jest łomot stłukł cie ostro heh
    arontatu @ pl 1
    edytowano 09.05.2020
    ruina a nie legenda.. 
    zwykly slup.. nic poza tym.. 
    offa wybic to nie problem.. tam gdzie def stoi to nie lata.. bo sie na murach zatrzyma 
    na wojnie taki wojownik z niego byl ze jak zobaczyl pare składow to sala w defa i wyzywał na priv hahah.. 
    smieszny gosc... 

Post edited by Inverss (PL1) on
  • a to wesoly typek z ciebie Inverss masz kurnik na glownym
     https://prnt.sc/sfyagj   a świrujesz fightera z takim kurnikiem to ty mozesz na wystepy na dozynki jedzic a nie grozic  komu kolwiek  jak juz zagonisz owce i świnki do zagrody to daj znac napewno ktos chetnie z toba wyskoczy 1vs1 zeby ci utrzec ten clawnowaty kinol :):)
    edytowano 13.05.2020
    Szkoda z wami pisać.. same słupy bez postow.. 
    jak chcesz powalczyc to napisz z głownego konta to chetnie powalcze 1vs1.. :)
    mi wystarczy i taki "kurnik" zeby takiego leszcza jak ty czy ten lomot zjarac.. ale to juz musicie napisac ze swoich głownych kont.. :)

• Avriavre (PL1)Avriavre (PL1) PL1 Posty: 14

Kiedy patrzę na Ciebie ŁOMOT , przychodzi mi na myśl tylko jedno zdanie: „Myśli szmata, że jest jedwabiem”.

Pochwal się, jak Avriego przepaliłeś, daj scr niech wszyscy (łącznie ze mną ) zobaczą, jaki mocarz jesteś  :D

Chyba że mówisz o tych sabotach co ślesz…. To niezbyt przepalony się czuję.

Ty nawet fejka dobrze wysłać nie potrafisz a co dopiero miałbyś mnie przepalić.

Daj już spokój… i nie ośmieszaj się na forum, wystarczy, że każdy śmieje się z Ciebie na mapie.

Wracać szczury do swoich nor, gdzie wasze miejsce., bo na forum to gracze pisać powinni a nie słupy z mapy.

• Szkoda z wami pisać.. same słupy bez postow.. 
    mi wystarczy i taki "kurnik" zeby takiego leszcza jak ty czy ten lomot zjarac.. ale to juz musicie napisac ze swoich głownych kont.. :)

nie wiem czy wiesz przyjacielu mojej zdechlej pszczoly ze ani posty ani potega ktora ktos ma na dana chwile nie  świadczy o tym czy dostaniesz wpier.. czy nie  do tego nie jest potrzebny ani sojusz ani kompletnie nic o czym ty piszesz  wiec troche pokory baranie bo puki co to mocny to ty jestes co najwyzej w gebie a na zamkach świnki kurki i owieczki . ale pokolej 

Twoj kasztelan
    https://prnt.sc/sg3xyq
    twoj zamek
    https://prnt.sc/sg3yv0
    kolejny kasztelan :D:D
    https://prnt.sc/sg3zv3
    kolejny zamek
    https://prnt.sc/sg40ob

i teraz odpowiedz mi na kilka pytan jak chcesz bronic swojego zamku jak ty na murach masz w porywach do 200 sztuk wojska? Gdzie jest twoja fosa wogole :):)
    kolejna sprawa twoj kasztelan nie ma nic na dziedziniec :):)a drugi ma 5% hmmm ciekawe jakich masz dowodcow :):) masz po 5k woja off na punkcie to ile bedzie trwalo te 1vs1 30 minut ??bo tyle beda szly moje i twoje ataki:) i kogo ty wogole nazywasz slupem typie:):) ?? krece kolem i wjedzam w Ciebie jak wpaśnik wiec skoncz pier.. bo jeszcze te posty mozesz na tym 1vs1 stracic ale pewnie nie stracisz bo uciekniesz spowrotem pod plaszczyk EE to by bylo na tyle wywodow na twoj temat. 
    chcesz powalczyc to pisz z glownego konta.. ze slupami nie walcze bo szkoda czasu.. nawet postow nie masz zebym mogl sobie zmienic na jakies lepsze.. 
    Napisz mi ze swojego głownego konta to zaraz zaczniemy zabawe.. i zobaczysz jak sie broni z 200szt wojska na murach
    jestes zwyklym slupem.. pisz z glownego konta gdzie masz ladnie rozbudowane posty to powalczymy.. 
    spokojnie.. nikt sie nie bedzie wtracac.. 

• Endex PRO (PL1)Endex PRO (PL1) PL1 Posty: 132
    edytowano 16.05.2020
    Inverss (PL1) powiedział(a):
    Szkoda z wami pisać.. same słupy bez postow.. 

Dokładnie, polityka części LL, ews to napier*** z słupów i sabotowanie, to jest niektórych z nich ich życiowa misja... Szkoda słów na ich poziom gry... Z głównego konta taki lodziarz nigdy ci nie napisze...
    Post edited by Endex PRO (PL1) on

Jak tam łomot? odechciało się grać??

• a ty Endex cieciu co sie tu wogole udzielasz ile razy byles zapraszany na mape i obsr..les zbroje za kazdym razem to nie udawaj tu znawcy tematu bo ani grac nie umiesz ani wyslowic sie porzadnie tez nie wiec zamilcz .
    chcesz to wyjdz na mape pokazesz rapki jakie generujesz wiem zaraz bedzie ze slup ze to te tam to zupa na gazie komunia wesele  świadkowie jechowy wybory przed terminowe kupe spraw na glowie:P:P:P no coz kto sie piz.da urodzil kanarkiem nie zdechni::):)
    MarcinUser81 (PL1) powiedział(a):
    a ty Endex cieciu co sie tu wogole udzielasz ile razy byles zapraszany na mape i obsr..les zbroje za kazdym razem to nie udawaj tu znawcy tematu bo ani grac nie umiesz ani wyslowic sie porzadnie tez nie wiec zamilcz .
    chcesz to wyjdz na mape pokazesz rapki jakie generujesz wiem zaraz bedzie ze slup ze to te tam to zupa na gazie komunia wesele  świadkowie jechowy wybory przed terminowe kupe spraw na glowie:P:P:P no coz kto sie piz.da urodzil kanarkiem nie zdechni::):)
    No wiesz mam sporo zaproszeń i nie przyjmuję każdego bo nie mam czasu na taką zabawę. Będzie wojna to sie okaże, a takie ustaweczki są symboliczne. 

• MarcinUser81 (PL1)MarcinUser81 (PL1) PL1 Posty: 62
    edytowano 25.05.2020
    buahaha wiekszej bzdury nie slyszalem :D:D:D symboliczne to sa twoje umietnosci :):)za to duzy przerost formy nad trescia:) wojna z kim z slupownia moja czy z koalicyjna 50 sojuszy na 5 i znow bedziesz mogl pokazywac rapki kolegow??:):)bo swoich nie posiadasz ani z wojny ani  z przed wojny ani z po wojny:Pto kiedy miales ostatnie 1vs1 skoro nie wszystkie zaproszenia przyjmujesz:)a zaproszen masz pewnie sporo bo zwykly gamon z ciebie co pepla na lewo i prawo co mu ślina na jezyk przyniesie ze pol mapy z ciebie beke ma. NO ale jak juz wyzej napisalem kto sie pi..urodzil kanarkiem nie zdechnie ty lubisz cwaniakowac siedzac w jakims duzym sojuszu i wolajac o deffa w razie W wtedy masz najwiecej do powiedzenia ale na mape juz nie wyjdziesz:):) Mysle ze śmialo znalazl bys posade w naszej krajowej TVP tam taki z twoim talentem potrzebuja :P i tak sobie mysle ze moze peplaj tak dalej to jak to mowia przyjdzie moze gora do mahometa :P 
  • kula40 (PL1)kula40 (PL1) PL1 Posty: 70
    MarcinUser81 (PL1) powiedział(a):
    buahaha wiekszej bzdury nie slyszalem :D:D:D symboliczne to sa twoje umietnosci :):)za to duzy przerost formy nad trescia:) wojna z kim z slupownia moja czy z koalicyjna 50 sojuszy na 5 i znow bedziesz mogl pokazywac rapki kolegow??:):)bo swoich nie posiadasz ani z wojny ani  z przed wojny ani z po wojny:Pto kiedy miales ostatnie 1vs1 skoro nie wszystkie zaproszenia przyjmujesz:)a zaproszen masz pewnie sporo bo zwykly gamon z ciebie co pepla na lewo i prawo co mu ślina na jezyk przyniesie ze pol mapy z ciebie beke ma. NO ale jak juz wyzej napisalem kto sie pi..urodzil kanarkiem nie zdechnie ty lubisz cwaniakowac siedzac w jakims duzym sojuszu i wolajac o deffa w razie W wtedy masz najwiecej do powiedzenia ale na mape juz nie wyjdziesz:):) Mysle ze śmialo znalazl bys posade w naszej krajowej TVP tam taki z twoim talentem potrzebuja :P i tak sobie mysle ze moze peplaj tak dalej to jak to mowia przyjdzie moze gora do mahometa :P 
    hahahaha pojechał :)))) graliśmy razem znam cię .... pozdro Kamil:))))))))))
Sign In to comment.