Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

Wiosna niewątpliwie już nadeszła!


Dzisiaj gotuje się coś naprawdę wyjątkowego. Tak jest, to woda na herbatę! Lepiej zacznij gromadzić już teraz niezbędne imbryki.

Liście z Orientu: Nasze nowe wydarzenie kolekcjonerskie


Woń egzotycznych przypraw i zapach wybornej herbaty niosą się przez cały bazar. Liście z Orientu to wydarzenie, w ramach którego gracze mogą zdobywać specjalne nagrody za rabowanie wrogom ich imbryków.

Atakujący i obrońcy nie ryzykują utraty żadnych narzędzi, oddziałów ani zasobów w ramach bitew wydarzenia, gdyż gra idzie tu wyłącznie o imbryki!

Liczba imbryków w Twoim posiadaniu na końcu wydarzenia określi nagrody, które otrzymasz – dbaj więc o należytą ochronę zdobytych imbryków przed zakusami wrogów.

Nadeszła wiosna!


W całym Wielkim Cesarstwie trwa dzisiaj wyborna wyprzedaż. Od dzisiaj do 11.05 czekają na Ciebie niezliczone okazje. Kupcy i handlarze przygotowali dekoracje, elementy budynków oraz elementy wyglądu w specjalnych cenach, które obowiązywać będą wyłącznie przez krótki czas.

Skorzystaj z premii rzędu 200% – tyko dzisiaj!

Prime Time

Nasz dobrotliwy król postanowił nagrodzić Cię jednorazową premią Prime Time rzędu 200% na rubiny. Nie zwlekaj! Promocja będzie dostępna TYLKO dziś, i to zaledwie kilka razy!

Sign In to comment.