[Dyskusja] Aktualizacja - Luty 2020

W tym miejscu proszę prowadzić dyskusję na temat nadchodzącej aktualizacji 

Komentarz

• kula40 (PL1)kula40 (PL1) PL1 Posty: 65
    powiem tak ,nic ciekawego ,może byście zmienili w "normalnym"lub "starym "kole fortuny chodzi mi o nagrody i o ilość losów ,bo zwiększono losy o 10x to i zabawki rubinki tez byście dali x10 kiedyś sie kreciło po 30 losów na tryb pro a teraz,,,,,, na normalnym trybie 30 losów kpina normalnie:)
  • ta gra robi się dla ludzi, którzy wkładają dużo pieniędzy w tą grę. oczywiście da się grać bez wkładania pieniędzy, ale wolniej nie tak jak było wcześniej.
  • Mam pytanie czy po dzisiejszej aktualizacji tylko mi znika kursor na mapie? Nie da się grać bo nie widać gdzie trzeba przesunąć myszką. Druga sprawa po kilkukrotnym kliknięciu na czat sojuszowy rolka od przewijania wariuje.. 
    somaiashir @ pl 1
  • Wyrzuca z gry co się zaloguje, ciastka czyszczone, na każdej przeglądarce to samo, zgłoszenia nie wyślę z poziomu gry. Co znów skopaliście w tej aktualce?
  • baronbos (PL1)baronbos (PL1) PL1 Posty: 6
    co znaczy wyraz dekontaminacyjny.Pierwszy raz spotykam się z tym wyrazem.
  • to jest pozbywanie się zarazków i chemikaliów, pewnie chodzi o kontekst korona wirusa
  • aldona2 (PL1)aldona2 (PL1) PL1 Posty: 2
    Witam  :(  mnie też znika kursor na mapie i na chybił- trafił celuję po za tym wyrzuca mnie z gry w ciągu pół godziny chyba z 10 razy tak nie da się grać. zmiany zamiast ulepszać grę tylko pogarszają :(
  • roncky (PL1)roncky (PL1) PL1 Posty: 14
    Witam, u mnie również zanika kursor, a dodatkowo nie mogę sprzedać niepotrzebnego wyposażenia.
  • RudaRuda Moderator Posty: 317
    Jeżeli chodzi o problem z kursorem - konieczne jest wylogowanie się i ponowne zalogowanie (ewentualnie wyczyszczenie ciasteczek i cache). Powinno działać.

Natomiast pozostałe problemy przekazane zostały Zespołowi, czekamy na odpowiedź.
  • Hej odbiegne trochę od tematu aktualizacji. Mianowicie od dzisiejszego poranka nie mogę wejść do gry :(
    Wogóle nie moge zalogować sie klikam zaloguj i nic się nie dzieje .
    Ma ktoś jakieś pomysły co mogło się stać ??
  • RudaRuda Moderator Posty: 317
    Percy Jaskson (PL1) powiedział(a):
    Hej odbiegne trochę od tematu aktualizacji. Mianowicie od dzisiejszego poranka nie mogę wejść do gry :(
    Dostajesz komunikat o zbyt małej pamięci? Spróbuj wejść przez flash - nie powinno być problemów, jednak nie ma tam dostępu do Zewnętrznych Krain. W tej chwili jest to jedyne rozwiązanie. Coś więcej będziemy wiedzieć po weekendzie.
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 332
    Percy Jaskson (PL1) powiedział(a):
    Hej odbiegne trochę od tematu aktualizacji. Mianowicie od dzisiejszego poranka nie mogę wejść do gry :(
    Miałem podobny przypadek na chrome, że nie mogłem wejść na grę. Udało mi się wejść dopiero przez okno incognito chrome. Następnego dnia wszystko wróciło do normy.
  • Trans3 (PL1)Trans3 (PL1) PL1 Posty: 127
    Mi pokazywało się kilka razy okienko ze strona Goodgame spowalnia przeglądarkę i resetowała sie strona  
  • Trans3 (PL1)Trans3 (PL1) PL1 Posty: 127
    edytowano 03.03.2020
    Event zewnętrzne super bez kupienia rubli nic nie zrobisz  W rankingu nie są podane odległości zamków do ataku wiec trzeba kazdy otwierać i sprawdzac ręcznie na mapie  Zamek 400 kratek za ruble to ponad godzina na stajni 2 lvl
    15 zamków do zaliczenia zadań dziennych 15 godzin przed komputerem Milej Zabawy !!!!
     Powinna byc opcja Kup Event za odpowiednia cene 2.000.000 rubinow :) 
    Post edited by Trans3 (PL1) on
Sign In to comment.