Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Trwają prace nad formatem HTML 5


Wracając do poruszonego w styczniu tematu gry w wersji Flash i naszych działań na rzecz przesiadki na format HTML 5, chcielibyśmy podzielić się z Tobą garścią nowych wiadomości. Po pierwsze, pragniemy przypomnieć, że z końcem tego roku format Flash przestanie być wspierany przez autorów technologii, firmę Adobe, co zmusza twórców aplikacji wykorzystujących Flash do sięgnięcia po alternatywne rozwiązania. Jeśli chodzi o nas, postanowiliśmy zaadaptować grę Empire do formatu HTML 5.

Po drugie, chcemy poinformować, że pełne przejście do formatu HTML 5 planowane jest na bieżący i nadchodzący kwartał. Wszelkie prace nad grą w formacie Flash zamierzamy zakończyć najpóźniej pod koniec drugiego kwartału 2020 r. W celu zapewnienia możliwie sprawnego i płynnego przejścia do nowego formatu, pomiędzy dniem dzisiejszym a końcem 2. kwartału planujemy opublikować część nadchodzących wydarzeń i niektóre z przyszłych funkcji gry wyłącznie w formie HTML 5. Pierwsze kroki w tym kierunku można było zaobserwować już w wydarzeniach „Zewnętrzne Krainy” oraz „Za horyzontem”. „Wybrzeże Mieczowe”, „Wojna o Berimond” oraz „Archipelag Sztormu” będą dostępne wyłącznie w formacie HTML 5 prawdopodobnie od następnych kolejek wydarzeń, a dodatkowe królestwa (Kraina Wiecznych Lodów, Płonące Piaski oraz Ogniste Szczyty) już wkrótce staną się grywalne wyłącznie dla użytkowników wersji HTML 5.

Na koniec pragniemy podkreślić, że nasze działania mają na celu przed wszystkim zwiększenie jakości gry, którą tak lubisz. Planujemy też optymalizację gry w wersji HTML 5 z myślą o urządzeniach mobilnych. HTML 5 to nowy standard w branży. W celu zadbania, że korzystasz z najlepszej możliwej wersji naszej gry, prosimy o zaktualizowanie Twojej przeglądarki do najnowszej wersji.

Z wyrazami szacunku,

Twoja rodzina Empire

Sign In to comment.