Strona główna Wojny sojusznicze & sparingi Graczy

Wojna, nowa odsłona, czyli przybyły gołębie pod okienko ;p

a propos bram:) to trzeba umieć czytać raporty ;p

kiecki w górze to raczej u was....całkiem nienormalne;p faceci w kieckach:))

ślachta umyła rączki kumulując słupy- ramię zbrojne w jednym soju.

Dlaczego? bo odebraliśmy swoje posty, które słupem dark enyo ślachcice,  ukradli z edenu naszemu graczowi:)
a jak to szumnie określa cubaboss- albo i nie on(bo nie wiadomo kto tam siedzi) w swoim opisie,wróciliśmy do wojny.
to proszę zapamiętać, że zawsze odbieramy swoje, bo mamy zasady i nie ulegamy manipulacji.

a tu co takiego?:))))

wojownik o gołębim sercu:)))

cdn.....
Betica1User @ pl 1

Komentarz

• kula40 (PL1)kula40 (PL1) PL1 Posty: 82
    Betica nie płacz bo widać co się wokół was dzieje ;DD niedługo będą ruinki ;DD
  • Betica1User (PL1)Betica1User (PL1) PL1 Posty: 126
    rzekł wojownik, który z wojny zwiał ;p 
    ja nie buduję zameczków po to by ładnie wyglądały, tylko do czegoś służyły:))
    i po wioski nie latam zamiast na zamki, tak jak to miało miejsce w przypadku kula40.
    Betica1User @ pl 1
  • kula40 (PL1)kula40 (PL1) PL1 Posty: 82
    Betica1User (PL1) powiedział(a):
    rzekł wojownik, który z wojny zwiał ;p 
    ja nie buduję zameczków po to by ładnie wyglądały, tylko do czegoś służyły:))
    i po wioski nie latam zamiast na zamki, tak jak to miało miejsce w przypadku kula40.
    powiadasz że ,zwiałem ??? byłem w LŁ do końca wojny ,aż  do wycofania się sojuszu tydzień pózniej +/- przeszedłem tu gdzie jestem ,wiec nie wiem kogo chcesz oszukać ,,,a latanie po wioskach jest na każdej wojnie hehe i te twoje durne wiadomosci ;DD
  • Betica1User (PL1)Betica1User (PL1) PL1 Posty: 126
    jeżeli lata sie tylko po wioskach, zamiast na przeciwnika.... co kto lubi;p i te mądre wiadomości od cb, nooo dyskusyjne;p
    proszę moderatora o zamknięcie tematu, aby nam nic zbędnie nie "wisiało"
    Betica1User @ pl 1
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    Zgodnie z życzeniem zamykam.
Ta dyskusja została zamknięta.