Strona główna Na luzie

Jojczenie i narzekanie na każdy temat

RudaRuda Moderator Posty: 350
Jak w temacie. Zapraszam. Moderacja w skrajnych przypadkach. Kultur obowiązuje ;)

Komentarz

• B L A C K (PL1)B L A C K (PL1) PL1 Posty: 52
    "Jojczenie..." wieje sarkazmem na odległość ;) oczywiście bez urazy wszak temat jest od jojczenia i narzekania w dodatku w dziale "Na luzie" ;)

Ps. Dziękuję za 2 pkt. nie wiem co to jest ostrzeżenie, nagana hihi ;) czy inny diabeł Tobie tylko znany i sam nie wiem za co dany, ale w tej Twojej głowie to wszystko urodzić się może ;)

Pozdrawiam ;)
  • mialem dzis przypadek na zew ataki szly na mnie a niemoglem wykupic woja u zbrojmistrza  bo go nie bylo i w ciagu 3 godzin stracilem to co budowalem 3 dni sorki ale to nie fer
  • B L A C K (PL1)B L A C K (PL1) PL1 Posty: 52
    Player010649600 (PL1) powiedział(a):
    mialem dzis przypadek na zew ataki szly na mnie a niemoglem wykupic woja u zbrojmistrza  bo go nie bylo i w ciagu 3 godzin stracilem to co budowalem 3 dni sorki ale to nie fer

Miałem podobna sytuację na zewnętrznych w poprzedniej edycji, zniknął namiot zbrojmistrza i rób co chcesz, po kilku minutach, ale już po atakach pojawił się :P
  • Marek widzisz masz racje bo niektorym pseudo moderatorom nowym wydaje sie ze userzy co opisuja cos ,co mozna ulepszyc. Ze my to wymyslamy, albo poprostu nie potrafia sprostac .I problem ktory przedstawiamy przerasta ich mozliowsci. Skoda tu cokolwiek pisac.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Marek to jest fakt i zaden moderator i pl1 nic  z tym nie zrobi . Poprostu pl1 to serwer Gorszego Sortu.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
Sign In to comment.