Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

Styczniowa aktualizacja

Zgiełk podnoszony przez morskie ptaki zwiastuje nadejście nowego poranka w Wielkim Cesarstwie. Król Eryk w pocie czoła nadzorował prace swych architektów nad nowymi budynkami – dzielnicami. Co więcej, na mocy królewskiego dekretu dodatkowi dowódcy będą teraz bardziej posłuszni.

Nowe budynki – dzielnice

Dzielnice to nowe budynki, w których można umieścić inne budynki. Maksymalna liczba budynków, które można umieścić w dzielnicy, zależy od jej poziomu.

Dzielnice zachowują się jak zwykłe budynki – można wznosić je przy pomocy menu budowy oraz burzyć i ulepszać. Mają też wyskakujące powiadomienia. Dzielnice nie mogą jednak spłonąć lub ulec zniszczeniu, a gracze mogą je zburzyć tylko w sytuacji, gdy w ich obrębie nie znajdują się żadne budynki.

Dzielnice występują w różnych rodzajach, które określają, jakie budynki można w nich umieścić.

Gracze będą mogli wytyczać dzielnice w głównym zamku Wielkiego Cesarstwa oraz królestw Krainy Wiecznych Lodów, Płonących Piasków i Ognistych Szczytów. Dzielnice można umieszczać także w obrębie posterunków Wielkiego Cesarstwa.

W obrębie danej dzielnicy można umieścić wyłącznie określone budynki. Funkcjonują one tak jak zwykle, a wszystkie ich efekty mają nadal zastosowanie wobec zamku.

Osoby zainteresowane zdobyciem pierwszej z dzielnic – dzielnicy wojskowej – będą musiały przygotować się na walkę. Dzielnica stanowi główną nagrodę w comiesięcznych wydarzeniach takich jak lodowe mistrzostwa! Zaostrzcie miecze. Szykuje się ciężki bój.

Dodatkowi dowódcy będą teraz zawsze dostępni

W odpowiedzi na liczne apele naszej społeczności sprawimy, że wszyscy dowódcy VIP staną się dostępni w sekcji wyboru dowódcy na ekranach bitewnych, ekranach stacjonowania, ekranach wsparcia itp.
Ponadto pojawią się dodatkowi dowódcy na wypadek, gdyby zabrakło innych dowodzących (np. z powodu braku odblokowanych dowódców VIP lub gdy wszyscy dowódcy zostali przypisani do fali ataków). Dzięki temu gracze będą mogli ich wybrać, zanim zabraknie zwykłych dowódców.

Przegląd nowych ofert

Przegląd nowych ofert to miejsce na głównym ekranie gry, gdzie gracze będą mogli odnaleźć wszystkie aktywne propozycje. Rozwiązanie to zmniejszy liczbę specjalnych ikon na ekranie.

Nowe dekoracje i elementy budynków

Komentarz

 • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,152

  Lista naprawionych Błędów 

  Poniżej znajduje się lista ważnych błędów, które naprawiliśmy w tej aktualizacji. Wspomniana lista będzie zawierać tylko najważniejsze naprawione błędy: 
  • Zewnętrzne Krainy: Przyspieszenie ataków spowolniło ich. 
  • Wybrzeże Mieczowe - Najechanie kursorem na obóz w oknie dialogowym armii spowodowało problemy z kursorem myszy
  • Błąd wizualny: Herb gry pokazał niechciane linie w wersji HTML5
  • Osiągnięcia: Ukończenie osiągnięć spowodowało, że ich ikona zniknęła z ekranu osiągnięć
  • Mapa przygód: Brakowało wizualizacji celów 
  • Sprzedawca wyposażenia: Grafika nie była używana konsekwentnie 
  • Konkurs Szlachecki: Zakupione jednostki nie zliczały się poprawnie 
Sign In to comment.