[Dyskisja] Wybrzeże Mieczowe

W tym miejscu  dyskutujemy o powrocie wydarzenia Wybrzeże Mieczowe

Komentarz

• jajek10 (PL1)jajek10 (PL1) PL1 Posty: 11
    Rozumiem że z nowymi ,atrakcyjnymi nagrodami ?
  • jajek10 (PL1)jajek10 (PL1) PL1 Posty: 11
    Dla początkujących graczy może będą atrakcyjne - już luknąłem 
  • B L A C K (PL1)B L A C K (PL1) PL1 Posty: 52
    Proporcja zdobywanych pereł do cen w sklepie jest delikatnie mówiąc nieodpowiednia tzn, czy ktoś się tam zastanowił ile ataków na wierze trzeba zrobić żeby kupić coś za np 400t pereł?? Na pierwszym poziomie pokonując Krakena zdobyłem niecałe 4k :D:D:D styknie na 5 pominięć czasowych po 30 min. a użyłem ze 100 na budowę obozów, albo i więcej, nie wiem śmiać się, czy płakać?!
  • wladek12 (PL1)wladek12 (PL1) PL1 Posty: 2
    witam mam pytanie dlaczego nie dostalem losow dostatku wykupilem i nieoczymalem czy moge dostac odpowiec 
    wladek12
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,086
    wladek12 (PL1) powiedział(a):
    witam mam pytanie dlaczego nie dostalem losow dostatku wykupilem i nieoczymalem czy moge dostac odpowiec 
    wladek12
    Witam,
    Odpowiedź została udzielona  w innym wątku 

Na przyszłość miała bym prośbę , proszę nie pisać w nieodpowiednich tematach , by ktoś nie uznał tego jako spam 

Pozdrawiam  
  • co by w tym wydarzeniu zmienić dać lepsze dekorki 2x2 i zamiast tej 5x5 dać jakomś 4x4 o takim samym nakładzie pp i dać jakiego dowódcę reliktowego i kasztelana reliktowego
  • B L A C K (PL1) powiedział(a):
    Proporcja zdobywanych pereł do cen w sklepie jest delikatnie mówiąc nieodpowiednia tzn, czy ktoś się tam zastanowił ile ataków na wierze trzeba zrobić żeby kupić coś za np 400t pereł?? Na pierwszym poziomie pokonując Krakena zdobyłem niecałe 4k :D:D:D styknie na 5 pominięć czasowych po 30 min. a użyłem ze 100 na budowę obozów, albo i więcej, nie wiem śmiać się, czy płakać?!
    4k to sie ciesz  ja  raptem 600 sztuk heh
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • no ilosc zdobywanych perel to kpina, caly czas trzeba korzystac z czasowek czy to na przesyl wojska czy materialow zeby statek zbudowac.

Mi juz sie odechciewa w to grac, chyba czas sie zegnac. Tyle jest lepszych opcji na marnowanie czasu a tutaj zaczynaja ludzi ru.... w du... . sorry ja nie jestem takiej orientacji zeby mi sie to podobalo

• commander (PL1)commander (PL1) PL1 Posty: 7
    edytowano 01.02.2020
    Wybrzeże mieczowe....od lat te same nagrody, chyba prócz dwóch.  marnie to wygląda, nic nie robicie aby poprawić atrakcyjność gry za to ścigacie się w wymyślaniu ofert sprzedaży. To samo dotyczy nomada i samuraja, ciągle to samo, aż do znudzenia a nagrody lipa. Jakim pocieszeniem jest jakaś nagroda z przed lat na wysokich levelach. Osobiście protestuje nad dalszym rozwojem gry w takim kierunku i w ramach protestu nie kupię już nigdy złamanego rubina, skoro moje pieniądze nie są przeznaczane na rozwój i uatrakcyjnianie gry tylko służą do nabijania kabzy. Jeśli płacę to żądam jakiejś tam rozrywki a nie nudy. Moim dalszym krokiem będzie rezygnacja z gry jeśli się nic  w najbliższych miesiącach  nie zmieni.
Sign In to comment.