Strona główna Na luzie

Wikiti i lustro

Tak sie zastanawiam czy po tym olewaniu graczy, kłamaniu z premedytacja moze patrzec na siebie w lustrze.

Co o tym sadzicie?

To jest kobieta tak?

Dlaczego tak nas nie szanuje? Macie jakiś pomysł?

Komentarz

• o 6 lat zyje tak.. wkurw.. mnie w pracy odchodzę.. bank mi nie odpowiada bo inni maja wiecej lepiej i bezpieczniej za mniej ..odchodze.. operator komorkowy nic dla mnie nie ma i jak wczesniej napisalem inni maja wiecej i lepiej za mniej.. odchodze..  zawiode sie na kims raz komu zaufalem .. wiecej reki nie podaje chocby nie wiem jak starał sie to naprawiac.. jak widze takich co mi wmawiaja ze musze byc nie sobą aby z kazdym zyc w zgodzie  i byc mily dla tych dla ktorych nie chce byc mily to ich omijam szerokim łukiem bo wiem ze to za chwile bedzie sie wiazało z tym iz bede musial zrobic cos za kogos bo go boli dupa lub pęcica prawego jadra ewentualnie ma lek wysokosci lub jest niepełnosprawy do pracy ale sprawny 10 tego przy bankomacie ..ale Ty masz byc mily ..omijam .. idac dalej jak podchodzi do mnie mloda matka..... bo jej chłopina cienko zarabia i stac ich tylko na wizyte w pizzerii raz w miesiacu z dzieciakami  .. i znudziło jej sie to codzienne szare zycie czuje sie lepsza i czuje ze nalezy jej sie lepszy bo naogladała sie u kolezanek na fejsie  jak to byly  sobie w ciepłych krajach i sie swietnie bawiły podczas gdy ona musi codziennie wracac do starego drewnianego domu na wsi gdzie tez mieszkaja rodzice  tego ciezko zapierniczajacego chłopa nie majacego nawet sily juz jej dobrze wyruchac ... podchodzi i pyta.. "masz drewniany dom czy murowany".. to tez omijam.. przez to omijanie droga robi sie  kreta i sie wydłuża.. ale i tak dojdziesz szybciej niz bys czekał az ktos sie "ruszy z miejsca" ;)

• ihasia (PL1)ihasia (PL1) PL1 Posty: 29
    edytowano 21.01.2020

Odnosnie Wikti- nie ma co dziewczyny stresowac. I tak nic nie wskora. Jest tylko lacznikiem. Gdyby chcieli, brali by pod uwage  sugestie graczy. Nie biora, to pies ich jee... drapal. Byle nie  za uchem. 
    Białolica diablico. Pokaż piękne swoje lico. Miły, miły patrz pod nogi. Bo połamiesz zęby, nogi.:-P
  • Olusia12365 (PL1)Olusia12365 (PL1) PL1 Posty: 109
    Wiecie co... trochę szacunku.
    Jak przedmówca powiedział - jest tylko łącznikiem, a nie jakąś wtyką...

Też mi się wiele rzeczy nie podoba, ale to nie oznacza, że będę zaraz obrażała.

1Grzesiek28 (PL1) powiedział(a):

Tak sie zastanawiam czy po tym olewaniu graczy, kłamaniu z premedytacja moze patrzec na siebie w lustrze.

Co o tym sadzicie?

To jest kobieta tak?

Dlaczego tak nas nie szanuje? Macie jakiś pomysł?

A to podpada już pod wykroczenie względem regulaminu ;)
    Jakby chciała, to mogłaby to zgłosić spokojnie i miałaby rację.

Sign In to comment.