Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

Oficjalny serwer Discord Goodgame


Porozmawiajmy na nowym serwerze Discord

Dziś mamy dla ciebie wyjątkową informację! Właśnie uruchomiliśmy oficjalny serwer Discord Goodgame. Tam będzie można poznać tysiące graczy z całego świata i porozmawiać z nimi o waszej ulubionej grze. Jeśli masz już konto Discord, po prostu kliknij poniższy odnośnik, aby dołączyć do konwersacji na naszym specjalnym serwerze. Koniecznie udostępnij odnośnik do serwera kolegom z sojuszu! Jeśli nie, po prostu przejdź do następnej sekcji, by dowiedzieć się, jak je założyć.

Dołącz do konwersacji
Nie znasz jeszcze Discord?

Discord to najpopularniejsze narzędzie wśród graczy na świecie. Jest zupełnie darmowe i działa zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Dzięki niemu można z łatwością komunikować się z kolegami i innymi graczami z całego świata podczas gry! Naciesz się bezpośrednią interakcją z moderatorami gry za pośrednictwem chatu na żywo.

Od czego zacząć

Najpierw trzeba będzie założyć konto. Kliknij poniższy link, aby zarejestrować darmowe konto Discord. Proponujemy skorzystać ze swojego pseudonimu w grze. Potem można pobrać aplikację na urządzenie mobilne lub po prostu korzystać z przeglądarki. Wybór należy do ciebie! 

Zarejestruj swoje konto

Sign In to comment.