Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

OBCY, KRUKI i Wikiti

2

Komentarz

• Wikiti co Ty na ten wpis wyzej??Bo ja wiem ze to prawda tak jest.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • ja nie wydam juz wiecej tu 1 zlotowki   dopuki nie zobacze obcych z ilosci miedzy 5k do 8k  tak jak na niemieckim serwerze.

• łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    ja nie wydam juz wiecej tu 1 zlotowki   dopuki nie zobacze obcych z ilosci miedzy 5k do 8k  tak jak na niemieckim serwerze.
    Ale to że kilka osób kasy nie wyda to nic nie da  to by wszyscy na naszym serwerze  musieli nie kupować rubinów zwłaszcza że główny zarobek goodgame empire to pewnie niemcy
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    arti1976 (PL1) powiedział(a):
    łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    Wikiti co Ty na ten wpis wyzej??Bo ja wiem ze to prawda tak jest.
    Wikiti i reszta moderatorów my czekamy od 7 stycznia na odpowiedz..............unikacie odpowiedzi na każdy tu zapodany temat. Wchodzę i czytam co ludzie piszą, ale niestety ignorujecie 3/4 wpisów, ignorujecie to niestety i nie wiem dla czego ? Od dłuższego czasu mnie to zastanawia. Kultura wymaga odpowiedzi na pytanie, pytania gdy się je zadaje raz,drugi i trzeci. 
    Witaj,
    Jak pewnie wiesz już kilka razy odniosłam się do tego, i oficjalne stanowisko było podane

Pozdrawiam 
  • Wikiti nawet nie potrafisz sie odniesc do naszych informacji i zapytan. Ja jestem znudzony tym ciaglym obiecywaniem , fajnie jest nie interesowac sie gra. Jest duzo innych fajnych rzeczy na ktore mozna wydac przyslowioy grosz. haha

• Wlasnie moze Wikiti cos ciekawego odpowie??? tylko ja wiem  ze nie ma co odpowiedziec bo Ty Marek grasz dlugo i ja tez wiec wiemy jakie sa fakty. Screny mowia same za siebie.To GGS zawsze prosi zeby przyslac screny jak komus cos zniknie z kata itp.To my slemy tez  screny jak GGS oszukuje.

• DAHAKA4 (PL1)DAHAKA4 (PL1) PL1 Posty: 47
    Witam po 1-2 latach nieobecności, obcy/kruk 1700 woja dam detronizuj i co ? niespodzianka 600 woja jeeeeeee alem się ucieszył :P i po jakiego dali tą detronalizacje jak to tylko sprawia że daje następnego obcego/kruka i tylko zamienia woja na tego lepszego a nie dodaje ..... tak naprawdę. Za każdym razem to samo ....
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    DAHAKA4 (PL1) powiedział(a):
    Witam po 1-2 latach nieobecności, obcy/kruk 1700 woja dam detronizuj i co ? niespodzianka 600 woja jeeeeeee alem się ucieszył :P i po jakiego dali tą detronalizacje jak to tylko sprawia że daje następnego obcego/kruka i tylko zamienia woja na tego lepszego a nie dodaje ..... tak naprawdę. Za każdym razem to samo ....
    Witaj,
    Proszę czytać opis danego wydarzenie

Detronizacja wymienia zamek i może być mocniejszy, lub słabszy
    Fortyfikacja umacnia istniejący zamek 

Pozdrawiam  
  • pochwalcie sie  obcumu albo krukiem z pl.1 z iloscia miedzy 5000tys a 8000tys czy takie sa??? tak jak to jest u niemcow.

• kosar (PL1)kosar (PL1) PL1 Posty: 675
    dariusz1969 (PL1) powiedział(a):
    2500 to mój najlepszy wynik (woja w zamku) nie pamiętam już od kiedy a to po detronizacji
    ja max miałem 2300 
  • B L A C K (PL1)B L A C K (PL1) PL1 Posty: 61
    łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    pochwalcie sie  obcumu albo krukiem z pl.1 z iloscia miedzy 5000tys a 8000tys czy takie sa??? tak jak to jest u niemcow.

Oczywiście, że na PL1 nie ma takich, 3k nie widziałem :(
  • 3k masz jak zrobisz wygnanie za rubiny wtedy może szczęściem będziesz miał 3k
Ta dyskusja została zamknięta.